PDA

View Full Version : Preskachaniq



Мико
05-05-2007, 21:24
от доста време имам прескачания на сърцето...ходих на лекар и уж ми няма нищо освен учестен пулс (който получвам ако пуша)
та мисълта ми е че преди известно време ми се случи нещо ... неприятно - имам предвид емоционално при което усетих като все 1 иглички съвсем леко преминават през малкия и безименния пръст на лявата ръка пюно нито ми прилоша нито нищо
странното е че се чуствам идеално но в моментите когато се замисля дали нещо не съм се бъгнал от тея цигари ми става много скапано ...
пример давам с това че ако съм на волана всички мисли са ми на пътя и се чувствам перфектно
не знам какво да мисля ...никъде не намерих инфо дали може да се дължи на нещо това усещане в пръстите и реших да пробвам тук

П.П. тази седмица мисля да ида на лекар но искам да съм малко по спокоен
Благодаря Ви Предварително ! :-k

Cherlotte
05-06-2007, 12:57
Ами като за начало мисля, че знаеш какво ще ти кажа - спри цигарите. А това, че само като се замислиш дали нещо не ти е наред ти става зле - нормално е, човек от нерви може всичко да го боли, а всъщност да му няма нищо. Но с отказването на цигарите при теб ще има 2 положителни ефетка - първият е, че наистина няма да ти вредят, а второто е, че няма да мислиш как ти вредят и от това да ти става зле. Надявам се да си ме разбрал. Отиди си спокойно на лекар, мисля, че в момента той може само да те успокой, но съм сигурна, че и той ще ти препоръча да спреш цигарите. :wink:

PL4YB0Y
05-06-2007, 13:04
ЦИГАРИТЕ НАЙ-ГОЛЯМАТА ОТВРАТ НА ТОЗИ СВЯТ !

Мико
05-06-2007, 18:18
опитвам се ... :evil:

Rosi7y
05-13-2007, 10:11
spri da pu6i6 typo e prosto vse edno dava6 pari za da umre6 po burzo s teq cigarki spri se!!!!!

DrSmurph
05-13-2007, 12:52
"Прескачанията" са нещо, което подлежи на сериозно проучване от лекар - кардиолог! При теб нещата очевидно обаче се дължат не на прескачанията а на тахикардията която получаваш. Това може да се дължи както на цигарите ( големи количества) и прекомерната употреба на кафе, така и на куп други странични фактори като нервно напрежение например ( не е нужно да го чустваш ) или проблеми със стомаха или хормонални проблеми или недоспиване или ... абе много са факторите. Не искам да те успокоявам, но повечето от нас имат ускорен сърдечен ритъм от време на време. Честите пристъпи обаче също не са за пренебрегване.

Мико
05-14-2007, 08:20
"Прескачанията" са нещо, което подлежи на сериозно проучване от лекар - кардиолог! При теб нещата очевидно обаче се дължат не на прескачанията а на тахикардията която получаваш. Това може да се дължи както на цигарите ( големи количества) и прекомерната употреба на кафе, така и на куп други странични фактори като нервно напрежение например ( не е нужно да го чустваш ) или проблеми със стомаха или хормонални проблеми или недоспиване или ... абе много са факторите. Не искам да те успокоявам, но повечето от нас имат ускорен сърдечен ритъм от време на време. Честите пристъпи обаче също не са за пренебрегване.

еми ...от нерви цигари ....и тахикардия се получава понякога но рядко ....пия мента глог и валерян и е по добре но тия дни ще мина към лекаря да видиме кво става ...

penywise
05-14-2007, 08:24
имам аритмия, камерни екстрасистоли, хипертония 2ра група...

и съм пушка! :twisted:

(сериозно)

05-16-2007, 08:05
имам аритмия, камерни екстрасистоли, хипертония 2ра група...

и съм пушка! :twisted:

(сериозно)

е и на мене ми казаха преди 2 години че имам камерни екстрасистоли ама единични - и казаха че не е опасно ма на 23ти съм на лекар па ше видиме