PDA

View Full Version : zle sam... :(



aleksandraaaa
05-05-2007, 21:57
ei hora iskam da zadam edin sigorno mn tap vapros za vas ama kakvo da napravia neopitna sam i sam na 16 no vodq polov jivot ot 1 mesec i pravq sex s priqtelq si i niakoi pat az sam otgore (makar 4e ni6to nemoga da napravia) nqkolko pati dokato bqh otgore ne use6tah ni6to imah 4ustvoto 4e mu e padnal be6e nqkvo mn meko i toi samo sede6e daje ne se kefe6e ... :oops: i posle se smenihme i be6e po dobre
ta vaprosa mi(kolkto i da e tap) moje li dokato pravim seks da mu padne ? mnogo mi be6e stranno tva deto stana,6tot i az vse pak sam mn neopitna i ni6to ne razbiram i taka mi se stori :cry: :oops: :cry:

Lambo
05-05-2007, 22:00
Може естествено. Ти ако случайно по време на секс се замислиш за няква кофти случка, през деня примерно , и се сдухаш, не ти ли изчезва възбудата? И при момчетата може да стане така, най-важно е психически да го държиш възбуден и няма да му пада ;)

cherinka
05-05-2007, 22:02
Ми като не разбираш, къде си тръгнала да ми се е..еш (дори и гадже да ти е).

И да. Може да му спадне докато правите секс. Това означава, че има нужда от една здрава св*рка :-D
Следващия път гледай да се представиш по-добре;)
А и кво толкова има да се знае кво да се прави като си върху момчето?! Просто седиш и си подскачаш нагоре-надолу, след тва напред-назад, след тва наляво-надясно, после даваш в кръгче :-D и така.
Ама гледай да не се друсаш много, да не ти хфръкне мозъка.

Тазадар
05-05-2007, 22:21
Дам и на не му откачиш пишката :П

koalka
05-06-2007, 07:39
Понякога се случва на мъжа да му спадне, може да е от напрежение, да се е притеснил нещо.

alkobalko
05-06-2007, 07:58
Като при момичето, така и при момчето възбудата може да се изгуби.

bulgarche
05-06-2007, 08:11
Напълно възможно е
На мен лично не ми се е случвало и надявам се да не се :mrgreen:

beautiful.soul
05-06-2007, 08:28
И ти понякога ставаш суха отдолу нали? така и на него може да му падне

OtherDimension
05-06-2007, 08:35
cherinka
ти като си такава сексуална богиня може да завъртиш една св*рка на всички от форума ..?
момичето пита съвсем спокойно, като си казва, че е неопитна
или ти като почна на 12 , първия месец от всичко разбираше и знаеше ?

Feel Lonely
05-06-2007, 08:36
cherinka
ти като си такава сексуална богиня може да завъртиш една св*рка на всички от форума ..?
момичето пита съвсем спокойно, като си казва, че е неопитна
или ти като почна на 12 , първия месец от всичко разбираше и знаеше ?
ьхьхьхьхь лош :-D

cherinka
05-06-2007, 10:04
cherinka
ти като си такава сексуална богиня може да завъртиш една св*рка на всички от форума ..?
момичето пита съвсем спокойно, като си казва, че е неопитна
или ти като почна на 12 , първия месец от всичко разбираше и знаеше ?
Шш, батка, няма такоа нещо.
От мене по-непорочна и примерна няма да намериш. :-D

Komar
05-06-2007, 10:11
Ами да ти кажа.. ако си с наднормено тегло.. а той е някаф клечо... недей ти да си отгоре......

Така сега по същество: Говори му, не му давай да се разсейва, постарай се да му е интересно.. :) :mrgreen:

ThePainIsReaL
05-06-2007, 13:37
Вероятно е проблем на психическа основа. Т.е. мисли за друго, притеснява се от нещо, не се концентрира .. или е прекалено уморен. И така, възможно е да му падне. Кофти е не само за теб, но и за него, не забравяй.Ти просто не трябва да го оставяш да се разсейва, нека мисли за теб, не за странични неща. Поддържай вниманието му.
Не се притеснявай, с времето ще се научиш. Просто чети повече неща, опитвай се малко разнообразие на вкарваш в "играта". Съгласна съм, че няма как да си "полов атлет", но всичко ще се нареди, ако се успокоиш и се научиш да се наслаждаваш на нещата, които правиш и ти правят. Спокс и успех (hug) .