PDA

View Full Version : daite savet .. molq vi.. mnogo sym obyrkana ..



Obyrkanoto..
05-05-2007, 23:00
ей хора помогнете .. ходих с едно момче 5 месеца.. и чувствата ми изцхезнаха.. разделихме се.. но сега имам чувство че все още изпитвам нещо към него ,.. той сега си е хванал една.. от неговия клас.. преди много го ревнувах от нея..като гледах техни снимки... и като разбрах че ходят направо не можех да повярвам.. сега гтой ми говори как пак иска да сме заедно.. а аз незнам какво искам.. днес като го видях нещо ми трепна.. това скоро не се беше случвало и много се учудих :( кажете ми как да постъпя..

LetiCherry
05-05-2007, 23:08
Ъъъъ,как хем сега си е хванал една от клас, хем сега иска да ходи с теб?! :shock: Т'ва не6то не го разбрах! :?

Ина4е може би замрелите 4увства са ти се събудили като си го видяла с друга и при мисълта, 4е са заедно...4есто сре6тано явление е, споко. Само 4е си изясни дали наистина има6 4увства или просто си била "подразнена" от ревност преди да му отговори6!

Memento mori
05-06-2007, 00:57
Здравей,Обърканото!Сама трябва да си зададеш въпроса дали все още го обичаш и дали искаш да си с него.Въпреки че споменаваш колко много си ревнувала приятеля си от неговата съученичка,от самото ти съобщение проличава,че сегашните ти чуства не са плод на притаена ревност.Може докато сте били заедно(с вапросното момче)някак да сте си омразнали,във всяка връзка има моменти на "временно падение",но всичко би могло да се подобри,стига да има чуства.Затова най-добре помисли,изясни си чуствата спрямо него и след поговори с него,съобщи му решението си,изслушай и неговата гледна точка.Успех,Мила!

Feel Lonely
05-06-2007, 04:55
ей хора помогнете .. ходих с едно момче 5 месеца.. и чувствата ми изцхезнаха.. разделихме се.. но сега имам чувство че все още изпитвам нещо към него ,.. той сега си е хванал една.. от неговия клас.. преди много го ревнувах от нея..като гледах техни снимки... и като разбрах че ходят направо не можех да повярвам.. сега гтой ми говори как пак иска да сме заедно.. а аз незнам какво искам.. днес като го видях нещо ми трепна.. това скоро не се беше случвало и много се учудих :( кажете ми как да постъпя..
Q se zamisli malko dali naistina go iskash,shtoto istoriqta ti malko zvuchi kato tuq momichetata:neiskat da hodqt s edi koi si ma neiskat toi da hodi s drugi kato go vidqt che e s nqkoq revnuva kato e s tqh ne go iskat... zamisli se dali ne e taka i ako e taka ostai momcheto si nameri po svestno momiche,a ne mu prechi,leko mi zvuchi taka che iskash da e tvoi da go pritejavash da ti e rezerve ako nqma s koi drug da si.... ma rano ili kusno shte se useti

koalka
05-06-2007, 07:14
Това е ревност, която изпитваш, но това не означава, че имаш чувства.

Presley
05-06-2007, 07:43
Ами ти сама си го каэа-не энаеш какво искаш!!!!!
Според мен нямаш чувства към него,а просто ревнуваш ,эащото още имаш усещане эа собственост...предполагам ме раэбираш-в повечето връэки става така!След като сте скаъсали се примири,че е свободен да прави каквото и с когото си иска!!!!!!!! И не се эалъгвай ,че отново имаш чувства ,щото според мене НИЩО няма да иэлеэе....сама се вкарваш в некви ДРАМИ.... :-k

BAYO
05-06-2007, 10:16
Ами ти сама си го каэа-не энаеш какво искаш!!!!!
Според мен нямаш чувства към него,а просто ревнуваш ,эащото още имаш усещане эа собственост...предполагам ме раэбираш-в повечето връэки става така!След като сте скаъсали се примири,че е свободен да прави каквото и с когото си иска!!!!!!!! И не се эалъгвай ,че отново имаш чувства ,щото според мене НИЩО няма да иэлеэе....сама се вкарваш в некви ДРАМИ.... :-k

Абсолютната истина. Брутална и гадна, ама истина!!