PDA

View Full Version : Koito iska da mi otg.. i po b1rzo ako moje i bez oligofreni!



danitoooo
05-06-2007, 00:51
Eii sladuri dAiTe mi malko savet4eta? izlizam s edno mom4e ot 1 sedmica kafeta razhodki mn go haresvam i toi qvno men na edno sabirane bqhme zaedno i me pregry6ta6e tva o6te na 2riq den i si li4i kak me gleda i seki den mi zvyni se izlizame.. ne vqrvam da e priqtelstvo i do4uh 1 razgovor s priqtelq si kato si govorqt pitaha go s koi e i kaza s MEN.. i pr mu kaza ooo zaobi4ahte se i moq vse o6te priqtel kaza: emm dam ima ne6to takova" problemat e 4e i dvamata neznaem kakvo iskame smisal az nz dali toi iska da e s men i toi qvno si misli tova mn sme neorientirani nemoga da po4na tema da mu zadavam takiva derekni istorii zashtoto edi pyt v skype mu pratih 4ove4e s kiss i toi kaza o ne ne.. nemojah da go razbera.. smisal qvno misli 4e mn byrzam ohh pak az ne izdyrjam na 17 sam a toi na 21 i ima i drugi pri4ini poradi koito sme pritesneni no nqma zn kajete mi kak da razbera dali iska da e s men s kakvo da go podpitam.. neshto na bazik ili neshto po veselo ohh nz :( ](*,) :smt022

Mementomori
05-06-2007, 01:25
Здравей,Данитоооо!Да,наист на малко трудна ситуация!Явно и двамата изпитвате някакви чуства един към друг,но може би той не иска да избързва,което най-вероятно се дължи на неприятни спомени от доскорошна връзка,може би му е нужно време,за да започне следваща.По-добре разбери какво е станало с него?Защо се държи така резервирано?Изслушай го,опитай се да го разбереш.Като приятели е хубаво да споделяте и след това би било най-лесно да обсъдите чуствата,които ви вълнуват!Успех,Мила!!!

kuber
05-06-2007, 05:57
Здравей,Данитоооо!Да,наист на малко трудна ситуация!Явно и двамата изпитвате някакви чуства един към друг,но може би той не иска да избързва,което най-вероятно се дължи на неприятни спомени от доскорошна връзка,може би му е нужно време,за да започне следваща.По-добре разбери какво е станало с него?Защо се държи така резервирано?Изслушай го,опитай се да го разбереш.Като приятели е хубаво да споделяте и след това би било най-лесно да обсъдите чуствата,които ви вълнуват!Успех,Мила!!!

съгласен съм!

koalka
05-06-2007, 07:07
Ми, продължавайте да излизате и да флиртувате, пък виж какво ще се получи.Явно наистина не знае какво иска.

Presley
05-06-2007, 07:47
Здравей,Данитоооо!Да,наист на малко трудна ситуация!Явно и двамата изпитвате някакви чуства един към друг,но може би той не иска да избързва,което най-вероятно се дължи на неприятни спомени от доскорошна връзка,може би му е нужно време,за да започне следваща.По-добре разбери какво е станало с него?Защо се държи така резервирано?Изслушай го,опитай се да го разбереш.Като приятели е хубаво да споделяте и след това би било най-лесно да обсъдите чуствата,които ви вълнуват!Успех,Мила!!!
Абсолютно съм съгласна...!Все пак сте се сближили...попитай го това ,онова ......

katttto3
05-06-2007, 07:55
Мен ако питаш,ако не стане с разпита направо му врътни един език и ако те избута въобще не се занимавай с него като за връзка а остани само приятелка с него.

BAYO
05-06-2007, 10:15
Здравей,Данитоооо!Да,наист на малко трудна ситуация!Явно и двамата изпитвате някакви чуства един към друг,но може би той не иска да избързва,което най-вероятно се дължи на неприятни спомени от доскорошна връзка,може би му е нужно време,за да започне следваща.По-добре разбери какво е станало с него?Защо се държи така резервирано?Изслушай го,опитай се да го разбереш.Като приятели е хубаво да споделяте и след това би било най-лесно да обсъдите чуствата,които ви вълнуват!Успех,Мила!!!

съгласен съм!

пиши ме и мене... определено тфа дет го казва има голяма доза истина.

denkaaa
05-06-2007, 16:01
Macki mersi za podkrepata tva za eZIKA mi haresa no.. nemoga nz zashto malko sma pritesnitelna nikoga ne ostavqm da byda otblyskvana zatva nikoga ne zaemam 1vata kra4ka ako q zaema to sam obedena 4e nqma da sam otblysnata az i sega mislq 4e nqma da byda no.. vijdam 4e toi iska vreme i smqtam da mu go dam dneska ne sam mu zvynqla 6te go ostavq da se seti sam qvno snoshti e popil malko pove4e kato mene gledam 4e e v tqh ama qvno spi.. neznam ve4e 6te 4akam.. :smt008 dano se polu4i neshto 4e imam mnogo nepriqtnosti v k1shti dano i tova ne e edna otricatelna vryzka.. :!:

05-07-2007, 08:07
Epf dneska mi e mn gadno imam RD i toi mi pojela vsi4ko nai hubavo mnogo lubov mnogo myje i samo myjete da ne sa kato nego.. :( ibahti..

^MaCiNkA^
05-07-2007, 08:23
Zdr macka! Emi nzz no smqtam 4e toi ne e za teb ili pone se opitfa da se prai na nedostupen zasega! 6tot pri men e po4ti su6toto edin moi priqtel me haresfa no se pr na lud i 4aka Az da napravq purvata kra4ka! A mejdu drugoto 4estit rojden den mn zdrave 6tastie lubov i sbudnati me4ti! A az te suvetfam da govori6 s nego! Kaji mu vij kfo az te haresfam i mislq 4e i ti me haresfa6 i posle kaji ne mi se pravi na lud i nedostupen 6tot ako me haresfa6 ne smqta6 li 4e mojem da sme ne6ty pove4e ot priqteli! Emi tfa e ot men! :wink:

bqsna_teenagerka
05-07-2007, 09:38
ми мацко..пи4агата те е загледал яко 8) явно оба4е малко го е срам...ми покажи му 4е го харесваш...дай зелено..и го пусни да дойде при теб ;)

BAYO
05-07-2007, 09:54
Определено те харесва пича, ама се е спекъл и го осъзнава. Просто не знае как да подходи, какво да направи с случая. Ти пък си го вземи и да не ти пука мноо кфо ш' приказавт другите. Ае.

deniTooo
05-07-2007, 19:59
Macki misi dano da e taka :)

BeBsItO
05-07-2007, 20:23
ei macko,vapreki 4e sam malko po malka ot tebe 6e si pozvolq da ti kaja ne6to ''za si4ko si ima vreme'' ostavi ne6tata po te4enieto,kogato nai malko o4akva6 toi 6te se re6i :)ne mi se vqrva da se pritesnqvaa na 21 :) po leko davai:)

Mishity
05-07-2007, 20:45
Според мен те харесва,т.е. не знам дали е харесване,но има чувства и то НЕ САМО приятелски :P Поне прегръдките и т.н. ме карат да мисля това,аз не прегръщам постоянно само приятелите ми и не им звъня всеки ден да излизаме,а и имам много приятели. :wink: Просто му дай времето,което му е нужно и съм сигурна,че НЯМА Да съжаляваш. :) Може би наистина е имал неуспешна връзка и го е страх да не сбърка пак.УСПЕХ,МУЦКА! :wink:

experiment_m
05-07-2007, 21:32
DeniTooo честит рожден ден въпреки,че закъснях малко.Понеже "явно" всички се чудите дали не е имал наскоро провалена връзка, защо просто не го питаш.Не вярвам да скрие щом така се отнася към теб.Според мен малко е изпаднал в депресия. Може да те мисли за съвършенна и че ти е нужен някой "на твоето ниво".Излезте за по-дълго, разходете се из някой парк-природата отпуска.Гушкай си го, мачкай си го, покажи му че го имаш за равен и че държиш на него - повдигни му самочувствието.Пък ще видиш какво ще стане.И не забравяй после да ни се похвалиш за новото гадже. :D

Ledena
05-08-2007, 17:17
zdravei danito ,
po princhip az vinagi imam razlichno mnenie ot bolshinstvoto hora i moje bi tova me otlichava mnogo ot tjh ...v sluchaj smjtam ,che e po-dobre da go popitash direktno ,kolkoto i da ti kosva ,vij sega ako ti haresva da si s nego i ti da e s teb,to edin vapros ot sotra "az si padam po teb ,no ne znam kakvo tochno iskam ,ti kakvo predlagash " njma da popreche da prodaljite vzzaimootnoshenijta si ,ako vseki ot vas razbira se haresva drugij ... ako tova momche e zainteresovano ot teb,koeto si lichi po telefonnite razgovori i kafetata ,znachi ti si mu interesna ,privlichash go ...mislj che mojesh i da mu dadesh "shah " s edin takav vapros..mislj che shte ti e ot polza ...toi te haresva ...vjrvai mi ..uspeh

denitooo
05-09-2007, 09:06
Ae macki i az mislq 4e me haresva no qvno neshto e naranen ili neznam kaza 4e zaminava na selo toi hodi redovno da pomaga na baba si i dqdo si.. no.. zamina ponedelnik i kaza 4e kato se v1rne 6te se obadi v4era be6e vtornik i az popitah bratov4ed mu dali znae koga 6te se vr16tata a toi kaza 4e sa se v1rnali o6te sutrinta i gledam brat mu v 4ata i mi stana mn t1po..
ima edno drugo neshto za koeto ne spodelih i qvno sega si4ki 6te mi davat otricatelni nasoki sled kato go kaja to e slednoto no ne smqtam 4e e problem za nego sled kato toi pr1v me pot1rsi i toi mi zv1ne6e i izlizahme seki den i me vodishe na mn hubavi mesta i mn ot priqtelite mu sa ni sa kefili.. a to e 4e... " az hodih predi 5meseca s brat mu :( no prosto ne mi dopadna mn mn i prez cqloto vreme mi haresvashe makar 4e hodih s brat mu no znaeh 4e nikoga nqma da me pogledne zashtoto si imashe seriozna priqtelka.. i sq sled kato sa se razdelili toi me POT1rSI i sega izvedn1j qvno se shokira i neznae kakvo da pravi zashtoto malko ili mn na brat mu mu e t1po.. kakto i na men mi e t1po no lubovta ne pita :( " eee ve4e neznam seriozno :( :smt010 :smt009 :(

ani2
05-09-2007, 15:29
KofTi e Da no 6tom tOI e zael 1vata kra4ka zna4i ti ne si vinovna i toi ima interes kam teb i qvno naistina e ob1rkan i iska vreme USPEX

deniTooo
05-10-2007, 19:15
Hora iMA golqm problem i neznam kakvo da pravq nali vi kazah 4e zamina za selo da pomaga na baba si ee v1rna se vtornik i mi kaza bratov4ed mu no az ne mu se obadih i toi ne mi zv1nna v4era v srqda mu zvynnah i go pitam ko prai6 toi kaza 4e piel kafe i se pribral predi 1 4as DEMEK me lyje i mu kazah 4e znam i da ne me lyje i toi nakraq nenameri kakvo da mi kaje.. i mi stana mn t1po ne se ogovorihme da mu se obadq nito toi na men nito da se vidim az mu kazah 4e mu zvynnah to4no zaradi tva da vida dali 6te me izlyje toi mi kaza.. iZL1GAH te zashtoto 6te6e da mi se s1rdi6 4e sma se v1rnal i ne sam ti se obadil i az mu kazah emm nqma za kakvo da ti se s1rdq qvno si nqmal jelanie i toi nishto ne kaza :( ibahti t1pite m1je :( ohh mn sam hl1tnala po nego a qvno nishto nqma da se polu4i kakvo da napravq ve4e me e sram da mu se obadq ne iskam da se natrapvam :( :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

deniTooo
05-10-2007, 19:15
Hora iMA golqm problem i neznam kakvo da pravq nali vi kazah 4e zamina za selo da pomaga na baba si ee v1rna se vtornik i mi kaza bratov4ed mu no az ne mu se obadih i toi ne mi zv1nna v4era v srqda mu zvynnah i go pitam ko prai6 toi kaza 4e piel kafe i se pribral predi 1 4as DEMEK me lyje i mu kazah 4e znam i da ne me lyje i toi nakraq nenameri kakvo da mi kaje.. i mi stana mn t1po ne se ogovorihme da mu se obadq nito toi na men nito da se vidim az mu kazah 4e mu zvynnah to4no zaradi tva da vida dali 6te me izlyje toi mi kaza.. iZL1GAH te zashtoto 6te6e da mi se s1rdi6 4e sma se v1rnal i ne sam ti se obadil i az mu kazah emm nqma za kakvo da ti se s1rdq qvno si nqmal jelanie i toi nishto ne kaza :( ibahti t1pite m1je :( ohh mn sam hl1tnala po nego a qvno nishto nqma da se polu4i kakvo da napravq ve4e me e sram da mu se obadq ne iskam da se natrapvam :( :smt010 :smt010 :smt010 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010

BAYO
05-11-2007, 10:29
Еми излъгал те е... т.е. ще го направи и пак, и пак, и пак. Не знам кво да те посъветвам. Почини си една седмица ... 10на дни, пък акО не те е потърсил, потърси го ти, за последен път. Кажи му сичко както си е и го остави. Ако поне малко му пука за тебе, ще има няк'во развитие. Ако няма, ако не те потърси === Финиш!

danitoooo
05-11-2007, 19:44
Mnogo mi e kofti ibahmu maikata vinagi sam bila precakana :( nito 1 pyt kogato sam imala neshto hubu posle ne mi e bilo hubu vinagi sam stradala 2pyti pove4e.. i napravo nz sega pak :( si4ko e :smt010 :smt009 :smt010

elenkaaa
05-12-2007, 08:14
spoko toi 6tye go osyznae rano ili k1sno no togava na tebe 6te ti e minalo i 6te ti e bezrazli4en i togava toi 6te strada

neverand
05-12-2007, 08:23
Кво ти пречи да му се обадиш и да му кажеш,че съжаляваш че си постъпила толкова глупаво и го покани на по едно кафе да му се извиниш ;) нищо не ти пречи,смелост малко :)

denitoooo
05-14-2007, 07:35
Az za kakvo da m,u se izvinqvam nemojah da razbera tozi koito trqbva e toi ne aZ pone az mislq taka.. sq obadih mu se v4era tam1n patuvashe za varna .. i soshti mi pisa 4e e tuka i kaza 4e 6te se obadi dneska ili utre da se vidim da vidim.. kakvo 6te vidim.. ahah pff nz nqmam nikakvi nadejdi ve4e :(

BAYO
05-14-2007, 11:53
Кво ти пречи да му се обадиш и да му кажеш,че съжаляваш че си постъпила толкова глупаво и го покани на по едно кафе да му се извиниш ;) нищо не ти пречи,смелост малко :)

Еми и според мен тря да събереш малко смелост и да го поканиш да се видите. Като те пита защо, просто му кажи, че тря да му кажеш нещо важно, и не търпи отлагане. Очи в очи и ник'ви чатове и тем подобни комуникации.

neverand
05-14-2007, 12:17
Az za kakvo da m,u se izvinqvam nemojah da razbera tozi koito trqbva e toi ne aZ pone az mislq taka.. sq obadih mu se v4era tam1n patuvashe za varna .. i soshti mi pisa 4e e tuka i kaza 4e 6te se obadi dneska ili utre da se vidim da vidim.. kakvo 6te vidim.. ahah pff nz nqmam nikakvi nadejdi ve4e :(
Ами ако постъпваш така,просто забрави,има ли значение,кой е виновния,важното е че ТИ искаш да си с него,нали така? Щом трябва се извини.

RnB_Ku4kA
05-14-2007, 12:37
ami ti ot kade si sigorna che toi naprimer e skusal sus serioznata si priqtelka ? a kolko godishen e brat mu s koito si hodila?Az mislq che seriozno trqbva da si pogovorite edin den i to skoro za da ne se izmuchvash tolkova mnogo!Popitai go toi kakvo iska ot teb i ti mu kaji kakvo iskash ot nego vruzka ili priqtelstvo :) i se overi che okonchatelno e skusal s priqtelkata si :) a i drugiq problem naistina moje da e brat mu zashtoto kolkoto i da e te sa BRATQ :) uspeh

denitoooo
05-14-2007, 21:31
mI TOI 100% e sk1sal s priqtelkata si tova ne me pritesnqva naistina e t1po zaradi rbat mu :( nz hora mn mi e kofti zashtroto nz kak 6te go prieme kato mu priznaq si4ko

denitoooo
05-17-2007, 09:43
OSTAVIH go na proiera zvola.. v4era hodih na basein toi bil na rabota ... kazah mu hubu sprqh da se zanimavam s nego..