PDA

View Full Version : Daite suvet..



...........
05-06-2007, 00:54
Az go haresvam..no toi men ..Kogato toi vidq moq snimka..sum pochti sigurna che e kazal narochno "dobre izglejdash"..tolkova mn iskam da se sreshtnem a puk me e strah :S ... Mnogo mi e gadno..mislq che sgreshih kato mu dadoh moq snimka :S ... kak da go spechelq... :S:S

Mementomori
05-06-2007, 01:13
Здравей!Понеже ситуацията,която представяш не е много ясна-не стана ясно,вие двамата виждали ли сте се на живо?Само ще ти кажа-да не се притесняваш за нищо,защото това може само да ти навреди,но не и да ти помогне по някакъв начин.Просто бъди себе си,дръж се естествено и всичко ще бъде наред!Успех!

Feel Lonely
05-06-2007, 04:51
Az go haresvam..no toi men ..Kogato toi vidq moq snimka..sum pochti sigurna che e kazal narochno "dobre izglejdash"..tolkova mn iskam da se sreshtnem a puk me e strah :S ... Mnogo mi e gadno..mislq che sgreshih kato mu dadoh moq snimka :S ... kak da go spechelq... :S:S
Emi ako toi ne te haresva trudno shte go spechelish,a kato iskash da se vidite mi kaji mu;]

koalka
05-06-2007, 07:17
Така по интернет трудно можеш да го спечелиш и впечетлиш...
Като се видите имаш такъв шанс.

Presley
05-06-2007, 07:26
Така по интернет трудно можеш да го спечелиш и впечетлиш...
Като се видите имаш такъв шанс.
Съгласна съм!
не се страхувай ...няма от какво! По интернет няма как да го впечетлиш до такава степен....вижте се ... Късмет

cherinka
05-06-2007, 10:14
Защо направихте прибързани заключения, че са си говорили по интернет. Може да са си разменяли факсове например. Но това е друга тема. Кажи му, че баща ти е данъчен. Няма как да не го спечелиш :Р
Може поста ти да е ебавка, но е вярно, че хората са там, където има пари.

BAYO
05-06-2007, 10:23
Защо направихте прибързани заключения, че са си говорили по интернет. Може да са си разменяли факсове например. Но това е друга тема. Кажи му, че баща ти е данъчен. Няма как да не го спечелиш :Р
Може поста ти да е ебавка, но е вярно, че хората са там, където има пари.

Еми за съжаление си права Чери :wink:

И все пак съветът ми е да излезеш с него, нищо не губиш. Айде успех.

bqsna_teenagerka
05-06-2007, 10:26
абе малко е много объркано :roll: