PDA

View Full Version : egoistka!!!



05-06-2007, 03:11
Znam,che ste me oprekvate ot postapkata mi..no se nadqvam i da se namerqt takiva ,koito da me razberat..Problema mi e ,che hodq s gadjeto ,na nai-dobrata mi priqtelka...neinoto gadje!Tq ne znae,dori ne podozira... :smt010 Ne znam kak stana,no Toi me obicha,pove4e ot neq..i az go obicham stra6nomnogo!Znam,che nee 4ecno,4e postapvam egoisti4no i losho..no ne moga da spra..ne moga da ostavq nai hubavoto ne6to v jivota mi ,zaradi nai dobrata mi priqtelka.. :smt010 Chustvam se mnogo jalka..Ne iskam pove4e da go pravq!Tolkova sum jalka,4e ne moga da i go kaja v ochite..a se darja vse edno ni6to nqma.. :smt010 Ne me oprekvaite,za6toto neznaete kak se 4ystvam az,kak se 4ystvame Nie s nego..Boli me mnogo za neq, 4ustvam se kato bokluk,kato kurva...No ponqkoga izpitvam stra6na zloba...kogato gi vidq zaedno i tq go celuva pred men,kogato mi govori za nego..stavam nervna i mi ide da q ubiq ponqkoga.ot revnost .....ohh tova ne sum az... :smt010 Neznam kakvo stava s men..Do koga ste q laja,nai dobrata mi priqtelka,momi4eto s koeto vinagi sum bila zaedno.....Do koga ste pobesnqvam kogato mi govori za Moqta lubov?!..Do koga ste izdarja taka...molq Vi kajete mi kak da postaqp,kakvo da napravq...ne moga da varna vremeto nazad..no ne moga i da prodalja napred.. :smt010 :smt010 :smt010 Az sum edno dolno,egoistichno momi4e keoto misli samo za sebe si ...tova sum az! :smt010 :smt010 :smt010

BuBi008
05-06-2007, 05:04
hahahaha emi znaesh li kakvo ti sedish i se pritesnqvash i se samoobvinqvash a pak tova vaprosno momche sedi i vi manipulira i dvete i znaesh li koe e nai loshito chye ti go osatvqsh d ate manipulira dori i da go znaesh . Skupa ili si adski vliubena ili adski glupava za da mojesh da tvurdish che toi te obichal poveche ot neq ! Ako beshe taka do sega da q beshe ostavil i da e s teb ... Spore dmen prosto kaji na priqtelktata si da shte q naranish no pone v tozi edin moment shte si napulno iskrena s neq . A do kolkoto tazi tvoq ogormna liubov go zareji zashtoto si edna kukla popadnala v rucete na zlodeq

Nassgerrack
05-06-2007, 05:15
Всичко е разработка на военните.

Тряа да излезеш от тая любовна схема,иначе мн яко ше се прецакаш. Недей си поставяй приятелството под любовта,щото не е правилно.

Feel Lonely
05-06-2007, 05:17
Всичко е разработка на военните.

Тряа да излезеш от тая любовна схема,иначе мн яко ше се прецакаш. Недей си поставяй приятелството под любовта,щото не е правилно.
Shto puk po dobre da izbere lubovta,priqtelkata i ako razbere priqtelstvoto im shte svurshi zavinagi,dokato te moje da se obichat oshte drulgo vreme

kuber
05-06-2007, 05:23
hahahaha emi znaesh li kakvo ti sedish i se pritesnqvash i se samoobvinqvash a pak tova vaprosno momche sedi i vi manipulira i dvete i znaesh li koe e nai loshito chye ti go osatvqsh d ate manipulira dori i da go znaesh . Skupa ili si adski vliubena ili adski glupava za da mojesh da tvurdish che toi te obichal poveche ot neq ! Ako beshe taka do sega da q beshe ostavil i da e s teb ... Spore dmen prosto kaji na priqtelktata si da shte q naranish no pone v tozi edin moment shte si napulno iskrena s neq . A do kolkoto tazi tvoq ogormna liubov go zareji zashtoto si edna kukla popadnala v rucete na zlodeq

Точно така....

krisi_pisi
05-06-2007, 06:26
Тоя тип момчета са ми ясни...
Той предполагам е умен и се е досетил, че ще причини болка и на двете ви и ще се изпотрепете едва ли не за едно момче.Познато ми е уверявам те бях същата работа и аз по едно време ти го обичаш държиш на него,но ще ти мине .Остави го по-добре.Кажи и на приятелката ти,обясни и как стоят нещата сигурна съм че ще те разбере,но не редно да продължавате със него така.Ти самата каза "Когато ги виждам да се целуват пред мен ме боли" Той го знае това нещо.Просто момчето е искало нещо различно младеж днешно време да се задържи за по продължително време при една това просто е немислимо.Е да срещат се и такива момчета ,но са рядкост.Пък и си призна,че няма да е за винаги заедно с теб така ,че оставете го тоя и си търси някой честен.Просто си нямаш напредстава как ще я боли приятелката ти като разбере ,че и ти и той сте я лъгали хората на който най-много е разчитала.Кажи и за теб и него....така няма да загубиш приятелката си ,а от загубата на този едва ли ще страдаш много.Това е само времено след 1 месец сигурно ще си го забравила.С лъжи нищо няма да постигнеш.Знам ак се чувсташ,знам и тя как се чуства и как ще се почувста така ,че кажи и. :?

Presley
05-06-2007, 06:55
Аэ те раэбирам отлично!Преди иэвестно време нпаравих абсолютно същото...!Не мога да те упрекна ,эащото энам какво е и энам колко е трудно да го спреш,когато обичаш човека с цялото си сърце....!
Само че по-добре и двамата поговорете с нея ,колкото и да е трудно .... :( Повярвай ми -ТРЯБВА ДА И ПРИЭНАЕТЕ.....пре мен не стана така и вече от година не сме се виждали с нея............ :smt010 :smt010 :smt010 ...................
Давай мила!Късмет!!!!!!!! После кажи какво е станало

koalka
05-06-2007, 07:02
Да, жалка си!От тази ситуация няма да излезе нищо добро, защото тя не ти е приятелка или може би те мисли за такава, но не си й.А той...той я лъже по най-безобразния начин, който може да съществува.И двамата сте жалки!

BAYO
05-06-2007, 10:59
Еми бащата вика понякога; хвани единия ,та удри по другия ... ](*,) Жалки сте, жаллллллллллки :smt011

mad_dog
05-06-2007, 11:34
Жалки сте!

Та, да разкажа една история... На който не му се чете да не чете.

Участници - момиче А, която ще нарека Пенка; момиче Б, която ще нарека Станка; момчето - което ще нарека Гошо. Те всъщност не се казват така.

Та, имало едно време...
Пенка, изведнъж много почнала да харесва Гошо. Взели че тръгнали заедно, уж много се залюбили... но всичко което правили е да се мляскат като полудели, не било любов това. Но те все пак били щастливи, колкото и малко. Всичко това било прекъснато след едва седмица, поради това че се появила Станка, момиче хубаво, умно... мило. Гошо решил че Станка го кефи повече. Момчето, да вметна, било тъпо селяндурче което не знаело какво иска и какво има. Докато той бил с Пенка, той си правил планове със Станка, той да приключи своята "връзка" със Пенка и да започне нова такава със Станка. Така и станало. Той скъсал със Пенка и след половин час вече бил "гадже" със Станка. Проблемът тук бил, че Пенка и Станка били най-добри приятелки, и че Гошо не заслужавал нито една от тях. Тръгнали те със Станка, Пенка плачела, била много сърдита и обидена. Станка се извинявала на Пенка, плачела с нея, но от това нямало смисъл, тя просто била прекалено наранена. Незнайно защо, на иначе добрата Станка не и пукало особено, и си прекарвала добре с Гошо. Само че... злият план на Гошо не спрял дотук, той бил ненаситен. След като Станка се прибирала... той веднага отивал при Пенка. Той видял възможност... за така нареченото "въртене". Пенка изведнъж решила че няма нищо лошо. Те се целували под маската на вечерта. Били заедно.
Историята била такава... денем... със Станка, нощем, след като Станка се прибирала, с Пенка. Но колко ли можело да продължи това? Не дълго... в един ден, смелият Гошко целунал Пенка пред Станка. Това станало внезапно и неусетно. Те не се усетили как станало. Но, Станка видяла всичко, и не можела да прости на Гошо. Сълзи, сополи, за щастие без кървища... всичко затихнало. Шепнело се за това какво се е случило. Приятелството било убито, най-накрая се осъзнали какъв идиот е този момък. Намразили до дъното на душата си, и никога не му простили... и досега така.
На другото лято, той пак започнал... любовни СМС-и... "обичам те, само теб", само че... това го казвал и на двете. Те разбрали за това което прави, и решили да му скроят гаден номер. И двете почнали да му отговарят, че и те още имат чувства към него и така нататък. Накрая, решили да стигнат до кулминацията. Пенка се съгласила, да тръгне с него, но за това трябвало да признае на Станка че обича Пенка, и че няма никакви чувства към Станка. Отишли те, събрали се тримата(както не бяха правили от почти година). И тогава той почнал да мрънка, затрупали го с безбройните СМС-и който той бил изпращал. Унижили го безобразно много, показали му какъв боклук е. Той разбрал че не искат и да го виждат, че това било един план-наказание срещу него. И Гошо бил отритнат, а двете момичета отново били що-годе приятелки. Те всички си взели поука от случката.

Това е една обикновена история, която аз имам честта да ви разкажа, надявам се и вие да си вземете поука!

Cheers...

Kianna
05-06-2007, 11:40
Пази Боже от приятелки като тебе! :shock:

alkobalko
05-06-2007, 11:44
Постъпката ви е подла. Не знам как може да наричаш другото момиче своя най-добра приятелка, а всъщото време да си с гаджето и. Каква е и тази негова любов. Ако ходи с нея, значи я харесва/ обича. Тук идва въпросът, защо тогава е с теб? Ако пък наистина е толкова влюбен в теб, защо е с нея? Не усещаш ли, че ви разиграва най-нагло? Ако бях на твое място, щях да го зарежа и да призная всичко на приятелката си. Може да е наранена и обидена, може да и е трудно да го превъзмогне, но съм сигурна, че ще ти е благодарна, че си и казала що за стока е той.

sladuranata_891
05-06-2007, 13:07
vij ne te oprekvam 4e si go napravila no za6to za moment ne pomisli za neinite 4uvstva,ami ako i tq go obi4a.az li4no v momenta go prejivqvam s moita priqtelka i mislq 4e ako tq mi kaje az 6te i prostq ili pone 6te se opitam,za6toto s neq sme ot dalgo vreme fr i mn ne6ta sam i pro6tavala,no savetat mi e;kaji i istinata neq laji pove4e sled tova neka mom4eto da kaje koq izbira ili prosto vie si ostanete fr i mu biite 6uta na toq licemer.no naistina 6te postapi6 dolno ako ne i kaje6

BWald0rf
05-06-2007, 13:25
Постъпката ти е повече от жалка!..Да предадеш най добрата си приятелка за някакъв дет ще ви поизползва и двете и ще ви зареже...Обичал те....Така си мислиш ти!!..Нищо неможеш да направиш..Поне нищо което ще доведе хубаво нещо за тебе...Можеш да имаш малко доблест и да си признаеш пред приятелката ти..да го зарежеш ...

VerryBerry
05-14-2007, 07:44
OTVRATITELNO E TOVA,KOETO SI PRAVILA,PODLO,JALKO I....SAMA SI SI VINOVNA,kato zareje onq,6te se yseti6 :smt018

Digital
05-14-2007, 07:48
no se nadqvam i da se namerqt takiva ,koito da me razberat..
На майка ти у путката.

BAYO
05-14-2007, 11:51
Разбирам те, напрао чудесно. Обаче не моа си представя тва, дето си направила. И се пак, ако наистина съжаляваш, тряя да направиш всичко по силите си, за да опрайш тая каша, в противен случай някой ден ш' ти се върне и на тебе, тройно.

Octofunk
05-14-2007, 12:09
Как може да поставяте някаква илюзорна любов над едно добро приятелство.... Не мога да си го обясня :shock:

BebeTooOoo
05-14-2007, 13:18
Това което сте направили е адски подло.Този тип момчета са ми ясни...но и ти не си по далече от него.Може ли да я наричаш СВОЯ най-добра приятелка...тц тц :smt011 като я лъжеш най-долно...Мога да ти кажа едно: това момче ви разиграва...и двете.Как ще е с нея и ще обича теб? и обратното : как ще е с теб като обича нея? нещо не ми е ясно... :smt012 По-добре кажи всичко на приятелката си...спри да я лъжеш...и го зарежи тоя.По-добре да знае и да ти е обидена...отколкото да продължавате така. :|

vikipf
05-14-2007, 13:47
Деба и момчето... :smt013 :smt013 :smt013
Късай го тоя бееееееее... Не заслужава ни една от двете... Сри че говяоря така... Ама е напълно вярно... Той е женкар... И не ти го казвам щото нз кво е... СА ше говоря от личен опит... Я си представи че ти си лъганата а?а?А?а?а?а? Как може да му вярваш беее? Ами ако и тебе лъже че те обичаА?А?а?аА? Знам колко е трудно да го зарежеш... Ама няма начиннннн.... Зарежете го и двете и д ане ви пука..

sladuranata_891
05-14-2007, 14:01
мила моя ти си толкова жалка 4е направо нямам думи,как не те е срам да го при4инява6 тва на твоята най добра приятелка.ти си лицемерка как може да я гледа6 във о4ите и така да я лъже6 не те ли е срам.не се обиждай ама просто го казвам за6тото го преживявам това в момента и да знае6 4е ми е тежко.ти си безсрамница коята завижда на най добрата си приятелка.ти изоб6то има6 ли срам се 4удя щот за да го направи6 трябва да си най жалкото и долно моми4е.ПАЗИ БОЖЕ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЖАЛКИ СЪЩЕСТВА СПОСОБНИ ДА ПРИ4ИНЯТ БОЛКА НА НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА

sladuranata_891
05-14-2007, 14:04
мила моя ти си толкова жалка 4е направо нямам думи,как не те е срам да го при4инява6 тва на твоята най добра приятелка.ти си лицемерка как може да я гледа6 във о4ите и така да я лъже6 не те ли е срам.не се обиждай ама просто го казвам за6тото го преживявам това в момента и да знае6 4е ми е тежко.ти си безсрамница коята завижда на най добрата си приятелка.ти изоб6то има6 ли срам се 4удя щот за да го направи6 трябва да си най жалкото и долно моми4е.ПАЗИ БОЖЕ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЖАЛКИ СЪЩЕСТВА СПОСОБНИ ДА ПРИ4ИНЯТ БОЛКА НА НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА

05-14-2007, 19:27
Всичко е разработка на военните.

В русия съм,в русия съм!

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:32
добре,сега се успокой...попринцип аз съм на мнение че да изиграеш приятелката си е много долно ! но,твоя случай е малко по различен...ти си наистина приятелка...ти си наистина човек със сърце...ти не си виновна че си се влюбила! не можеш да заповядваш на сърцето си!
затова моят съвет е следния...не се бой събери сили седни и поговори с приятелката си...обясни й всичко,кажи и 4е съжаляваш и не зависи от теб,сигорна сам че тя ще те разбере! няма да те упрекне,не го крий няма смисъл рано или късно тя ще разбере! след това обсъдете въпроса и решете какво ще правите! иам 2 възможности,да ги оставиш,или той да бъде с теб но приятелката ти ще страда и 2та слу4ая има потърпефши.. но най важното е да запазите приятелството си.ве4е вие ще решите кое е най добре за вси4ки

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:37
мила моя ти си толкова жалка 4е направо нямам думи,как не те е срам да го при4инява6 тва на твоята най добра приятелка.ти си лицемерка как може да я гледа6 във о4ите и така да я лъже6 не те ли е срам.не се обиждай ама просто го казвам за6тото го преживявам това в момента и да знае6 4е ми е тежко.ти си безсрамница коята завижда на най добрата си приятелка.ти изоб6то има6 ли срам се 4удя щот за да го направи6 трябва да си най жалкото и долно моми4е.ПАЗИ БОЖЕ ОТ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ЖАЛКИ СЪЩЕСТВА СПОСОБНИ ДА ПРИ4ИНЯТ БОЛКА НА НАЙ-ДОБРАТА СИ ПРИЯТЕЛКА не си права,да не би тя да е виновна 4е го оби4а и той нея също? не нали? както съм написала НЕ МОЖЕШ ДА ЗАПОВЯДВАШ НА СЪРЦЕТО СИ! ти си потърпефша затова говориш така но ако беше на нейно място съвсем друго щеше да мислиш! :? постави се на нейно място1

bqsna_teenagerka
05-15-2007, 07:39
абе ако ме питате я поговорете и двете го заебете! то си играе с вас не трябва да се карате заради мом4е!

sladuranata_891
05-15-2007, 11:50
[/quote] не си права,да не би тя да е виновна 4е го оби4а и той нея също? не нали? както съм написала НЕ МОЖЕШ ДА ЗАПОВЯДВАШ НА СЪРЦЕТО СИ! ти си потърпефша затова говориш така но ако беше на нейно място съвсем друго щеше да мислиш! :? постави се на нейно място1[/quote] защо да не съм права,той ако я оби4аше щеше да остави приятелката и,но той не го прави,защо аз трябва да се поставям на нейно място защо тя не се постави на приятелката си на мястото,грозно е да го прави зад гърба и.