PDA

View Full Version : Какво да правя...



Little
05-06-2007, 07:26
Моля ви,помогнете ми...Вече месеци наред не мога да намеря изход.Историята е класическа,с някои изменения.Запознах се с Него преди близо година,в интернет /даа,знам,че не е най-доброто място за запознанства,но...така се получи/.Влюбих се страшно бързо и буквално хлътнах до уши :) И в началото той ми даваше индикации,че е взаимно...Излязохме и ...с две думи Той не хареса нещо у мен /не ми се мисли какво ли...а и не ми каза :)/.Каза ми,че след известно време ще ми каже окончателно.Е,с две думи след 2 месеца "вярване в таласъми" и надяване нищо не се получи и аз го приех много тежко.Въпреки всичко някак успяхме да съхраним отношенията си и да останем приятели.Той си намери приятелка,аз се запознах с други...Мислех,че вече съм го превъзмогнала и мога да продължа напред,особено след като след Нова година известно време имаше "суша" в отношенията ни - не го бях виждала с месеци,а в скайп бяхме на "здравей-здрасти" ....Това продължи,докато в началото на април,излизайки с приятелка из Сф,не се сблъсках абсолютно случайно с него 2 пъти за една седмица..Тогава осъзнах,че отношението ми към никого от останалите мъже и момчета,които познавам,не е същото,както към Него.Ние вече не бихме могли да бъдем заедно - той има приятелка и най-малкото аз уважавам избора му,пък дори и да успеем да забравим всичко,случило се през последната година.Мисля,че все още го обичам,но ми се струва,че просто не можем да бъдем повече от приятели.А той се чувства виновен,че преди толкова време ми е причинил болка...Май няма как да се получи нещо повече от досегашните ни отношения :),колкото и да го искам.Моля ви,кажете ми как да го забравя....Какво да сторя,за да мога да продължа напред?Как да се влюбя отново и да забравя за Него?Вече месеци наред търся отговорите...колко още?Не искам да лъжа никого,като казвам,че обичам,а всъщност да мисля и мечтая за друг....Какво да правя?Никой не заслужава да бъде лъган в любовта си.Не може ли просто да останем приятели,без това да пре1и на отношенията ни с други хора?Помогнете ми...

Presley
05-06-2007, 07:35
Иэпаднала си в много гадно положение...и аэ съм била в абсолютно същото...!Мога да ти кажа ,кое е най-важното-не храни напраэни надежди!!!!В таэи ситуация според мен няма опция-Хепи енд....!Все пак той си е намерил приятелка,на която може би държи ,а и тя на него..!Самия факт ,че са эаедно оэначава ,че това е неговият иэбор...!Не можеш да го върнеш насила,ако сам не пожелае...!
эа да не те боли аэ те съветвам да спреш да се чуваш и да си пишеш с него,эащото дори едно "Эдрасти" по някакъв начин допринася эа въэвръщането на чувствата ти към него...!Даже до колкото раэбирам от раэкаэа ти ,ти си го била эабравила ...до момента в който си го видяла отново...!Просто прекъсни връэка с него....това е най-доброто решение!Пък времето си энае работата :!:
Късмет ! :smt006

Little
05-06-2007, 07:52
Не,никога не бих се осмелила да го разделям с приятелката му!Така е решил,уважавам избора му и му желая всичко най-добро с нея.Но не мога..не мога да прекъсна всякакви контакти с него!Той е страхотно момче,познаваме се много добре и просто не искам да допусна да го загубя като приятел,пък ако трябва още години да мисля за него.Само в най-тежките си моменти съм допускала тази възможност...но просто много държа на приятелството ни /подчертавам-приятелстовото! не искам нищо повече,ако той сам не пожелае!/.Мисля,че и той мисли така - няма как след толкова време,след като най-лошото вече е минало,да го блокирам изведнъж и да кажа,че не го познавам!Още повече,че имаме уговорка другия месец да идем на един концерт заедно и след това най-вероятно ще спя у тях /категорично ще сме като братче и сестриче :),най-малкото приятелката му,щом е по-добра от мен,не заслужава да си позволим друго :)/.Просто искам да забравя опцията Хепи енд и да се влюбя отново,а с него да останем приятели..защото мисля,че е възможно!

Presley
05-06-2007, 08:03
Ами мила тогава какъв ти е проблема??????Вие и сега сте приятели....просто положи малко старание да го эапаэиш като такъв!!!Беэ усилие нищо не става,а хубавите неща се постигат бавно и с постоянтсво...!Дори мога да те посъветвам да проведеш един сериоэен раэговор с него и да аналеэирате всичко ,което ви с4е е случило ...накрая ще стигнете до иэвода с приятелството ...!Щом толкова държиш на него ,не допускай да го эагубиш!!!!
Аааа относно концерта и преспиването....мисля ,че после ще има фал :lol:
пак късмет :)

Little
05-06-2007, 08:21
:lol: :lol: Хахах,недей така :) Проблемът е не в приятелството ни,там ще се опитам да се справя :)Просто какво да кажа на тези,които искат да излизаме заедно с опция за повече от приятелски отношения :)Не искам да ги лъжа,но и не искам да бъда вечно сама ;)А не всеки би ме разбрал... :)

Presley
05-06-2007, 08:43
:lol: :lol: Хахах,недей така :) Проблемът е не в приятелството ни,там ще се опитам да се справя :)Просто какво да кажа на тези,които искат да излизаме заедно с опция за повече от приятелски отношения :)Не искам да ги лъжа,но и не искам да бъда вечно сама ;)А не всеки би ме разбрал... :)
Според мене си си втълпила ,че не можеш да обикнеш никой друг и е станало като фикс идея...!Помисли по-положителлно-няма смисъл той да си фживее живота ,а ти да си си сама и да страдаш!Иэлиэай с други момчета...до колкото раэбирам имаш предложения!Дори да нямаш нищо към тях ,иэлеэте,поговорете,эабавл ваите се ,пък все с някого ще си допаднеш!!!!НЕ си каэвай ` Оооо не мога да обичам друг,само него`,эащото няма да те доведе до нищо добро!!!!
Е надявам се да съм ти била полеэна :smt006

Little
05-06-2007, 09:10
Безкрайно съм ти признателна за този разговор! :) Благодаря ти! За мен беше удоволствие :) Късмет и дано никога не изпадаш повече в подобни ситуации :smt006