PDA

View Full Version : Бално облекло?



beautiful.soul
05-06-2007, 09:50
Та значи поканена съм на бала на гаджето ми, по условие следва, че трябва да съм малко по официална в тон с костиума му... но не искам да съм с рокля, а с някъв по официален панталон... има ги на мода са в момента едни като от сатен черни панталони... + високи токчета да съм на височината на гаджето ми, тъй като той е доста по висок от мен + някаква по официална блузка....
как мислите стават ли за бал? тъй като аз не съм абитуриентка и не виждам смисъл да си купувам бална рокля...
Съжалявам, че пускам поредната такава тема, но много се вълнувам за предстоящите събития... :)

05-06-2007, 10:13
saten ne ti prepora4vam , za6toto si4ki go imat , po dobre spored men si kupi nqkoia oficialna rokli4ka no v nikakav slu4ai balna. az sam abuturentka tazi godina i za izpra6taneto v u4ili6te si vzeh rokli4ka oficialna 4erna strahotna i ne e mnogo skupa . spored men tova e po dobriq variant :wink:

beautiful.soul
05-06-2007, 11:54
нещо се затруднявам обаче в намирането на роклички... онзи ден съм обиколила в софия графа и пиротска и никъде не видях роклички...
колко горе долу струва?

Barbie
05-06-2007, 12:08
Съвсем спокойно можеш да идеш със сатенен панталон. Сатенът е популярна материя за вечерни облекла - какво като и други хора го носят. След като не си абитуриентка, каквато и по-официална дрешка да си харесаш, все ще свърши работа. Може и някоя по-елегантна поличка от сатен или тафта, комбинирана с подходяща блузка (пайетки, ламе...всякакви глезотийки има в момента). И, естествено, рокля, но не е редно да засенчваш абитуриентките :-D Тъй че, елегантна рокля до коляното също е идея...

Приятно прекарване :wink:

shadow4e
05-06-2007, 12:13
На Пиротска гледах, че имаше. Но не на самата улица, ами където е входът към дискотеката Блек Бокс т.е. на първата пряка е още, но по-навътре и се слиза по-стълби надолу и имаше няколко магазина... Поне така ми се стори, че там имаше освен бални и официални рокли.


Мисля, че рокля е по-подходящо. Но по принцип не знам защо въобще ще ходиш с него в ресторанта или ти искаш само за диското?

beautiful.soul
05-06-2007, 12:15
Ми аз не исках в ресторанта да ходя но когато му го съобщих той вече ми беше платил коверта и всичко...:) пък и той иска да съм с него

malka_sladuranka
05-06-2007, 14:16
Ами такива дрешки каквито си намислила според мен стават.
Приятеля ми завършва тази година, аз завърших миналата. Имам си рокля, но мисля, че ще е глупаво да съм с бална рокля, след като не съм "абуригенка" :lol: И мисля да съм с нещо по-семпло.

beautiful.soul
05-06-2007, 14:19
мерси мерси за отговорите:)
а сега въпроса ми е за блузката... каква горе долу да е?

malka_sladuranka
05-06-2007, 14:22
Някакво готино потниче може.. По баловете предполагам ще е топло.
Аз имам едни..само ръкави.. Ако се сещаш.. Много са удобни за такива случай. Хем си с потниче, а ако ти стане студено нахлузваш ръкавите.

beautiful.soul
05-06-2007, 14:36
Някакво готино потниче може.. По баловете предполагам ще е топло.
Аз имам едни..само ръкави.. Ако се сещаш.. Много са удобни за такива случай. Хем си с потниче, а ако ти стане студено нахлузваш ръкавите.
Мда и аз имам няколко много са удобни тях ги остави :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kianna
05-06-2007, 16:27
Според мен някаква рокличка до коленцата е идеален вариант.Ако ли пък държиш на панталон-избери някакъв свеж цвят и си вземи блузка или туника(може да съчетаеш перфектно с подходящ колан).С този тоалет и с високо токче на обувките и някоя малка чантичка(без презрамка например) ще си много сладка,а и няма да си буфантеста. :wink:

LetiCherry
05-06-2007, 17:35
Аз миналата година бях абитуриентка, приятелят ми съ6то. На бала му бях не с моята бална рокля, а и не бях с него в ресторанта, така се бяхме разбрали. Но бях, както казаха и преди мен, с офицална рокля до коленете, бяло и 4ерно и си я взех от Пиротска, макар 4е мн време се 4удех как да отида. Пола и някакъв по-интересен потник съ6то вър6ат работа може и някой корсет! :wink: [/i]

05-06-2007, 18:29
С две ръце съм за рокля. Къса, черна

e_l_i_z_a
05-07-2007, 15:12
Аз мисля за някакво сладурско мини(или пък не) дамско сатенено черно сако(в тон с панталона),един красив топ отдолу плюс шалче в тон с чантата,леко омотано около врата,.. :D Представям си го мноооого добре и ми харесва :) Чантичката може да е тип портмоне в цвета на шалчето,или пък дамска по-голяма чанта :wink:

beautiful.soul
05-24-2007, 05:20
от къде мога да си купя сако до под циците?

malka_sladuranka
05-24-2007, 10:18
от къде мога да си купя сако до под циците? Графа, Пиротска(аз нея не я харесвам де, но има разни неща), ако си от София се пробвай там. Ще ти препоръчам да минеш 1во по Графа, там май са по хубави нещата. :-k

05-24-2007, 11:35
от къде мога да си купя сако до под циците?
mango 75 lv, mng e qko. az wse pak ti preporuchvam da si s roklq. az kato bqh v restoranta na moeto gadje bqh s roklq no ne bqh s pricheska i nqkuv po specialen grim i se chuvstvah naleovko sred kup nagalaseni madami

shadow4e
05-24-2007, 11:45
Аз бях на събирането на един приятел преди тръгването с колите. Той изглеждаше много добре в костюма, а тя беше в панталон и едно като сако и не изглеждаше добре... Изглеждаше вс едно той се е постарал, а на нея не й се е занимавало да се подготви...