PDA

View Full Version : Не знам какво да си мисля...



05-06-2007, 09:35
Тотално съм объркан...Преди няколко дни се обесних на едно момиче в любов чрез СМС,тя не ми отговори.Вчера я питах защо не ми е писала и дали ми се сърди,а тя ми каза че телефона и бил изключен и че не ми се сърди.После я питах какво мисли за СМС-а ми ,а тя каза че не мисли нищо и накрая я питах кого харесва тя не ми отговори...
Чудно ми е защо прави така след като в даскало постоянно ми прави намеци а пък когато говори с мен приятелките й се подхилкват нещо...
Имам чувството че ме харесва,бях сигурен че като й каза че я харесвам тя ще ми отвърне но не стана така...
Просто вече не знам какво да си мисля,дайте някви съвете плс...? :( :( :( :cry:

Feel Lonely
05-06-2007, 09:40
Emi neznam shtom taka se durpa moje da ne izpitva nikakvi chustva a prosto da se zabavlqva s tebe;/ Ne se spichai produlji za da vidish dali e taka,ako e taka htse namerish po-dobra

BAYO
05-06-2007, 09:45
Еми явно момичето не те харесва. Или пък просто може да не е сигурна в това, което чувства. Продължавай да си комуникираш с нея. Така ще разбереш наистина каква е причината, за нейното държание.

poldiboy
05-06-2007, 09:48
Какви по-точно намеци ти прави?Поговорете и си разяснете нещата,но да ти кажа,чрез смс да и казваш нещо такова,не е много добро!По-хубаво и го кажи лично,иначе може да си помисли,че щом нямаш смелостта да и го кажеш в очите,явно не е нещо сериозно;)

LetiCherry
05-06-2007, 09:54
История тип 6 клас, втория срок! :P

Ми и тя не знае какво иска или не иска да ти каже, 4е не те харесва, или приятлките й 6те й се смеят, ако тръгне с теб и това я спира! Питай я пак, ако пак увърта, не се занимавай пове4е с нея! :wink:

Presley
05-06-2007, 10:04
Еми явно момичето не те харесва. Или пък просто може да не е сигурна в това, което чувства. Продължавай да си комуникираш с нея. Така ще разбереш наистина каква е причината, за нейното държание.
На същото мнение съм :roll:
Късмет

mechtaq_za_teb
05-06-2007, 10:09
Hm.. emi neznam no ako tq te haresvashe nqmashe da se dyrpa,naprotiv-shte6e da ti kaje vednaga.Qvno ne izpitva takiva 4uvstva kam teb.

cherinka
05-06-2007, 10:16
Абе, мани я тая лигла :-D
Ако си 6-ти клас - еми, то живота е пред теб, кво пойче искаш :-D

malkoto_sladur4e
05-06-2007, 10:29
Според мен те е харесвала само като приятел до сега :-k

bqsna_teenagerka
05-06-2007, 10:36
или просто е флиртувала и не те харесва или е по срамежлива...ти си упорствай пък тя ще си покаже

koalka
05-06-2007, 17:49
Явно я е срам или нещо друго, но защо не я поканиш да излезете?

gPa3HuTeJl
05-06-2007, 18:07
Явно я е срам или нещо друго, но защо не я поканиш да излезете?

+


Еми явно момичето не те харесва. Или пък просто може да не е сигурна в това, което чувства. .

=

На моят отговор, etc !

sweety_91
05-06-2007, 18:12
Еми явно момичето не те харесва. Или пък просто може да не е сигурна в това, което чувства. Продължавай да си комуникираш с нея. Така ще разбереш наистина каква е причината, за нейното държание.

И аз мисля така! :roll:

ThePainIsReaL
05-06-2007, 18:54
Лапетааааа ... научете се : Любовта не се обяснява по СМСи !!! :-D
Инчи пич има два варианта :
- харесва те, но е срамежлива
- не те харесва, а когато е с приятелките си, ти се смеят

Дано е първото. Успех и порасни малко на акъл, моля те.