PDA

View Full Version : има ли приятелство м/у f и m без чувства от едната страна?



Деничка^^^мъничка
05-06-2007, 09:35
Имам страхотни приятели(момчета) и няма някой от тях,който да не съм си харесвала...Въобще възможно ли е да има приятелство без чувства поне от едната страна? :smt007 :smt007 :smt007

Feel Lonely
05-06-2007, 09:38
Mi ne osvem ako momicheto ne e lizbiika,golemi shemeti sa te :-D

BAYO
05-06-2007, 09:41
Нема начин, скачай :-D

poldiboy
05-06-2007, 09:42
Еми може и да има,но са много малко предполагам!И на мен ми се случва сега,супер добри приятелски взаимоотношения имам с приятелката си с която бяхме заедно около година и половина!Разбираме се перфектно;)Само това се промени,че не сме заедно,иначе всичко друго си е по старому 8)

Deni4ka93
05-06-2007, 09:47
t`va e super gadno 6toto pri nqkoi kogato 4uvstvata ot ednata strana se razkriqt vzaimootno6eniqta se preebavat :(

Baby_b
05-06-2007, 09:50
Мисля че може ако момчето и момичето се познават от малки и са като брат и сестра :wink: ама и при тези условия понякога изникват някакви чувства #-o

Deni4ka93
05-06-2007, 10:29
Da ama tiq hora sa malky... :(

HopeLesss
05-06-2007, 10:41
Не, няма :-D

05-06-2007, 10:44
Ами според мен е възможно,щото са с едно момиче сме най-добри френдове,е преди я харесвах без да и го казвам и показвам ама все пак ... :D

Deni4ka93
05-06-2007, 10:45
Ами според мен е възможно,щото са с едно момиче сме най-добри френдове,е преди я харесвах без да и го казвам и показвам ама все пак ... :D

:D:D:D:D Emi t`va zna4i 4e e nevyzmojno 6toto se pak i pri teb se e slu4ilo

mila_pila
05-06-2007, 10:54
това е 20 хилядната тема по тоя въпрос :lol:
аз от моя скромен опит мога да кажа, че има, защото един от най-добрите ми приятели е момче и оределено не си падам по него, никога не съм си мислила за него като за нещо повече от приятел и с него е така. аз даже предпочитам приятелите момчета, някак повече доверие може да се има на момче.........

Deni4ka93
05-06-2007, 11:00
това е 20 хилядната тема по тоя въпрос :lol:
аз от моя скромен опит мога да кажа, че има, защото един от най-добрите ми приятели е момче и оределено не си падам по него, никога не съм си мислила за него като за нещо повече от приятел и с него е така. аз даже предпочитам приятелите момчета, някак повече доверие може да се има на момче.........

ABSOLIUTNO SYGLASNA SYM!!!Na mom4etata moje da se ima pove4e doveriq pyk i se 4uvstvam po-dobre v tqhna kompaniq!

cherinka
05-06-2007, 11:53
Нямъ.

cherinka
05-06-2007, 11:55
това е 20 хилядната тема по тоя въпрос :lol:
аз от моя скромен опит мога да кажа, че има, защото един от най-добрите ми приятели е момче и оределено не си падам по него, никога не съм си мислила за него като за нещо повече от приятел и с него е така. аз даже предпочитам приятелите момчета, някак повече доверие може да се има на момче.........
то ако не сега, може след година, две, три, пет, десет единия от двама ви ще си даде сметка, че му давате толкова много така както никой друг ччовек на тая планета, и хоп, ае няма приятелство. Не си ли се замисляла.......

mila_pila
05-06-2007, 12:08
това е 20 хилядната тема по тоя въпрос :lol:
аз от моя скромен опит мога да кажа, че има, защото един от най-добрите ми приятели е момче и оределено не си падам по него, никога не съм си мислила за него като за нещо повече от приятел и с него е така. аз даже предпочитам приятелите момчета, някак повече доверие може да се има на момче.........
то ако не сега, може след година, две, три, пет, десет единия от двама ви ще си даде сметка, че му давате толкова много така както никой друг ччовек на тая планета, и хоп, ае няма приятелство. Не си ли се замисляла.......
ами замисляла съм се, щото даже в момента съм свидетел как едно подобно приятелство преминава във връзка, но точно този човек не мисля, че някога бих могла да го обичам по различен начин и се надявам да не става никога, защото ми е много скъп като приятел и много го уважавам.

cherinka
05-06-2007, 12:39
това е 20 хилядната тема по тоя въпрос :lol:
аз от моя скромен опит мога да кажа, че има, защото един от най-добрите ми приятели е момче и оределено не си падам по него, никога не съм си мислила за него като за нещо повече от приятел и с него е така. аз даже предпочитам приятелите момчета, някак повече доверие може да се има на момче.........
то ако не сега, може след година, две, три, пет, десет единия от двама ви ще си даде сметка, че му давате толкова много така както никой друг ччовек на тая планета, и хоп, ае няма приятелство. Не си ли се замисляла.......
ами замисляла съм се, щото даже в момента съм свидетел как едно подобно приятелство преминава във връзка, но точно този човек не мисля, че някога бих могла да го обичам по различен начин и се надявам да не става никога, защото ми е много скъп като приятел и много го уважавам.
И аз ще се надявам, защото мисля, че едно приятелство е много по-важно, отколкото една връзка!

..Макар, че като се омъжим, половинката ни ще е по-важна за нас, а с приятелите ще се виждаме по-редко, отколкото с мъжа. :-D

mila_pila
05-06-2007, 13:07
..Макар, че като се омъжим, половинката ни ще е по-важна за нас, а с приятелите ще се виждаме по-редко, отколкото с мъжа. :-D
ахахах ти много надалече се замисли хехее

sladuranata_891
05-06-2007, 13:17
vazmojno e da ima priqtelstvo,bez 4ustva az imam priqtel i to mn dobar vsi4ko mu spodelqm no nqma ni6to drugo osven priqtelstvo,za nqkoi moje da izglajda po savsem drug na4in,no nie prosto sme priqteli nito az nito toi izpitva ne6to drugo

ThePainIsReaL
05-06-2007, 13:55
Няма, пате, няма. Свиквай, животът е гаден. :?

Незнаен
05-06-2007, 14:25
vazmojno e da ima priqtelstvo,bez 4ustva az imam priqtel i to mn dobar vsi4ko mu spodelqm no nqma ni6to drugo osven priqtelstvo,za nqkoi moje da izglajda po savsem drug na4in,no nie prosto sme priqteli nito az nito toi izpitva ne6to drugo

Не можеш да бъдеш сигурна, че той не изпитва нещо към теб и може да се страхува да си признае за да не развали приятелството си с теб.

Приятелство м/у момче и момиче няма. То е до време след това все някой от двамата започва да изпитва чувства към другия. Може да се прави че нищо няма но в него има объркване (да му кажа или не). Ако не се изясните навреме няма оправия и този който изпитва чувства ще страда.

Това е моето мнение по въпроса

BeMyLover
05-06-2007, 14:30
Spored men rosto nqma na4in pone ediniq da se vlubi v drugiq pri men se e slu4valo i se e polu4avalo mn kofti

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2007, 14:46
Mi ne osvem ako momicheto ne e lizbiika,golemi shemeti sa te :-D

тя може да е лесбийка и момчетата пак да я харесват.

пък по темата... мисля, че до известна степен е възможно...

Sarabi
05-06-2007, 15:53
За да разнообразя темата, която се повтаря за 874365 път, ще попитам "А защо да няма приятелство, придружено от взаимни чувства, между двамата?".
Ммм сега някак си ми се струва странно... давам примерна ситуация : Момче и момиче са... приятели. Единият изпитва чувства към другия и ги показва. Другият също изпитва чувства, но ги крие по предлога, че "Той/тя ми е приятел/ка, не мога да ходя с приятел". Е добре де, гаджетата не са ли и приятели? Да не би гаджето да е някакъв друг вид измерение, в което не сте приятели а само гаджета... което някак си изцежда смисъла... какво толкова повече правят гаджетата от приятелите? Да де, като изключим чувствата, но в примерната ми ситуация и двамата имат чувства. Не би ли се получила сполучлива връзка между приятели, точно заради това, че преди това са си имали доверие? Защо някои хора избягват потенциално щастие, само защото "сме приятели"?

HopeLesss
05-06-2007, 15:58
Не би ли се получила сполучлива връзка между приятели, точно заради това, че преди това са си имали доверие?"?

Сестра ми и приятеля й са живия пример за това. От 13 години са най-добри приятели, а от 3 - гаджета :wink:

`Death`Whore``
05-06-2007, 16:00
Да - да общуваме само с грозни хора ли? Може да има физическо привличане, чувства, които понякога не е ясно дали са любовни или приятелски, а могат и да са смесени...но и двамата да имат връзки и да са в приятелски отношения.

Shadow_Walker
05-06-2007, 16:15
Да, възможно е.Имам приятелки момичета, към които изпитвам само приятелско чувство =]

koalka
05-06-2007, 16:18
Когато дори и у единия има такива чувства за каквито говориш, това не е приятелство.Или поне този, който не изпитва такива чувства, си мисли, че има.

mostwanted
05-06-2007, 16:25
ф м няма голямо значение
май с годините приятелство няма
има само общи интереси
и в един момент се изчерпват
и прриятелството си отива
и идва досадата

MuJleH4eTo
05-06-2007, 16:54
Ами то е възможно, ама ... винаги има нещо... Не някакви чувства специаЛно, ама винаги изпитваш ревност като го видиш с друга :)

morta ragazza
05-06-2007, 18:44
IMA..az li4no imam nqkolko mn dobri fr det sa mom4eta e est s nqkoi sam po blizka no pone znam 4e sme samo fr..

MaRiQnKa
05-06-2007, 20:07
Не мисля, че има. Поне аз не съм попадала на такъв случай :smt017

sun_flower
05-06-2007, 20:14
Nqma we hora,proumeite go nai-posle

Ggd07
05-07-2007, 05:24
Според мен няма...
А и да има ще са супер много малко..
И пак ще е имало някви чувства дори и малки...
Понякой път от доброто приятелство стават най-дълготрайните връзки..
Но понякой път-"даже повечето" се развалят големи приятелства така..

maybelline
05-07-2007, 06:07
Има,но в пубертета това е мнооого рядко срещано явление.Вече след тази възраст е по-нормално да има такива приятелства без чувства.Аз имам няколко приятели,към които 100 % нямам чувства,и съм 99.9% сигурна че и те нямат.Гаджето ми(той вече не е пубер ;) ) има много приятелки и незнам дали те имат чувства към него,но той няма.Така че за чувствата мога да съдя само от своя гледна точка ;)

05-07-2007, 08:55
За мен чисто и невинно приятелство м-у момче и момиче няма!И няма и да има :D Имам много приятели момчета с които никога не бих тръгнала но все пак винаги има поне е един момент или поне една ситуация в която се питаш "дали би могло да излезе нещо" или "дали пък случайно не става нещо повече между нас",но в повечето случаи това са само опасения :)

`Death`Whore``
05-07-2007, 09:05
За мен чисто и невинно приятелство м-у момче и момиче няма!И няма и да има :D Имам много приятели момчета с които никога не бих тръгнала но все пак винаги има поне е един момент или поне една ситуация в която се питаш "дали би могло да излезе нещо" или "дали пък случайно не става нещо повече между нас",но в повечето случаи това са само опасения :)
А какво в живота е чисто и невинно? За мен приятел е човек, когото обичам и който обича мен, а ако е от другия пол, е възможно единият от двамата да се замисли за по-интимни отношения, но приятелството е по-важно. А и промяната в отношенията е странна и не се знае дали изобщо би излязло нещо.

BAYO
05-07-2007, 10:11
Има,но в пубертета това е мнооого рядко срещано явление.Вече след тази възраст е по-нормално да има такива приятелства без чувства.

Така е. В пубертета на всеки му бушуват хормоните и се чуди за кой/коя да се закачи по-бързо. Вече като улегнат годинките, характера и всичките тия простотий за възрастта м/у 25 и 30 год. наистина може старите приятелки/приятели да си ви останат такива до края на живота. Аз съм почти доближил тая възраст, но определено и сега в момента, когато си имам гадже, също така имам и много приятелки, които са ми само такива, без чувства без глупости, само уважение, и тва го знам просто не 100 ами 1000%.