PDA

View Full Version : offffff хич не ми се учи



хгггкйхфф
05-06-2007, 09:45
През август месец имам кандидатстудентски изпити.Ще следвам медицина.За тва отивам на частни уроци и оттам колко много уроци ми дават за учене..Писна ми вече..Незнам кво ще правя...Хич не ми се учи...Но много искам да взема изпитите :cry: :cry:

Aileen
05-06-2007, 09:57
И ние какво да направим? На теб щом сега не ти се учи не ми се иска да си представям какво ще е след напр. 2 години. А си избрал/а и медицина - науката, в която се учи най-много. Ако не те влече чак толкова много или се съмняваш, че ще успееш да издржиш огромния брой изпити по време на следването по-добре се откажи овреме.

Kianna
05-06-2007, 11:24
Ще кандидатстваш медицина и те мързи?Добреее,беее!Смятай,к акви са ни бъдещите медици. :-D
Аз кандидатствам с география и..имах предварителен изпит-имам 5,50 и повече няма да се явявам. :-D

malkoto_sladur4e
05-06-2007, 11:40
И ние какво тр да направим сега? :-k Да отидем и да вземем изпитите вместо теб?На никой не му се учи...като си такъв мързел не кандидатствай по-добре!Какъв лекар ще стане от теб? :shock: Баща ми е лекар и като ми е разправял колко се е блъскал за да стигне до тук....за тебе въобще няма такива изгледи!П.С.Не искам да те обидя просто казвам както са нещата или поне както аз ги виждам ! :wink:

PL4YB0Y
05-06-2007, 12:06
САМОВЛЮБЕНИЯТ АРЕ ИЗЧЕЗВАИ !

sun4e
05-06-2007, 13:51
Е как така си избрал да учиш медицина като не ти се учи?! :shock: То тук има най-много да се учи ,а ти...Еми щом си я избрал няма как трябва да учиш.Намери си мотивация иначе за какво си избрал медицинаа?

Sarabi
05-06-2007, 16:22
Ох ама и вие веднага нападате. Не казва, че не иска да учи изобщо, а просто, че и е омръзнало от толкова много учене, което означава, че учи, но вече иска и малко време за себе си, да речем.

Иначе... потрай още малко, вземи си изпитите, за да можеш после да се гордееш с достойна професия. Най- уважаваната от мен професия е медицината- учи, за да постигнеш нещо... а после идва лято :lol: А след лятото 100% ще ти стане интересно и ще започнеш да учиш с кеф.

Мдааа, знам, че гледам много оптимистично на нещата, но няма да си прецакам единствение момент, в който съм в добро настроение...

mostwanted
05-06-2007, 16:28
ха и на мен въобще не ми се учи
нито пък ми се работи
изобщо пълна летаргия (дали е вярна думата) :)
обаче трябва
неможе цял живот мама меси тати носи

05-06-2007, 16:28
to si e za tebe.i na men ne mi se u4i-no poneje sam inata i izkam da sledva 6te u4a;napravi i ti taka-nqma da sajalqva6 :lol: