PDA

View Full Version : Nemoga da ob6tuvam



blqqh
05-06-2007, 09:50
Imam problem.Prosto kato sam sred razni poznati,priqteli ne govorq mnogo,ne 4e me e sram ili ne6to takova,ne,prosto ne namiram tema za razgovor,ne moga da se setq ni6to za koeto da si govorq.Tova po4va da me nervi,za6toto taaka 6te si pomislqt 4e sam nqkfa zaluhava,kato samo si mul4a.

05-06-2007, 09:51
Ами не си мълчи, ами викай "Да, да." Сто на сто хората не обичат плямпалата, а хората, които говорят достатъчно и винаги на място!

krisi_pisi
05-06-2007, 09:57
и аз бях така преди :) ....но пък имам мн голямо чувство за хумур и когато някой каже нещо и го обръщам на майтап и вече нямам проблеми :)

kaki4ka^
05-07-2007, 10:27
ne e nujno da govori6 mnogo , za da si haresvana i za da se 4uvstva6 dobre - naprotiv. ne biva da go pravi6 samo i samo da izgradi6 nqkakvo mnenie za sebe si - badi spokoina i samouverena - taka horata 6te te priemat nai-dobre kakvato si

05-07-2007, 16:54
Е аз пък имам проблем, че квото и да се каже, го обръщам на майтап и просто не се здържам. Всички се смеят и тва е хубаво, само дето ми се струвам, че им е малко трудно на хората да ме взимат насериозно...

Mainata ti
05-07-2007, 17:20
Е аз пък имам проблем, че квото и да се каже, го обръщам на майтап и просто не се здържам. Всички се смеят и тва е хубаво, само дето ми се струвам, че им е малко трудно на хората да ме взимат насериозно...

Така, при мен е по същият начин. Още повече, че човек като ме опознае, аз много лесно му се разкривам изцяло.Това често е в мой минус. Но важното е да има ебавка, винаги! :)

05-07-2007, 18:43
Е аз пък имам проблем, че квото и да се каже, го обръщам на майтап и просто не се здържам. Всички се смеят и тва е хубаво, само дето ми се струвам, че им е малко трудно на хората да ме взимат насериозно...

Така, при мен е по същият начин. Още повече, че човек като ме опознае, аз много лесно му се разкривам изцяло.Това често е в мой минус. Но важното е да има ебавка, винаги! :)
Хаха прав си :)

Mainata ti
05-08-2007, 13:51
ПравА съм...момиче съм. Няма значение де!

Pink`4e
05-08-2007, 14:03
Госпожата ни казваше,че ако четеш романи,ще започнеш да общуваш с хората по-добре,също и речника ти ще забогатее.Опитай и ти :D Може да ти помагне четенето :) знае ли се

Шишарка
05-08-2007, 15:17
гледай сапунки!винаги ще има нещо за обсъждане :lol:
Сериозно,това е идея
Иначе всеки си има една възраст,когато не общува много според мен.

Mainata ti
05-08-2007, 17:56
Госпожата ни казваше,че ако четеш романи,ще започнеш да общуваш с хората по-добре,също и речника ти ще забогатее.Опитай и ти :D Може да ти помагне четенето :) знае ли се
Това е така, само че мисля че се отнася повече до начина на говорене, на мен лично ми е помагало да си подреждам мислите доста бързо. Но иначе едва ли ще помогне особено, ако няма тема за разговор. :-s

maybelline
05-08-2007, 18:29
Не се тревожи,доста хора са с този проблем.Аз понякога също попадам в ситуации,в които просто няма какво да кажа на другите.И на мен не ми е приятно,но това не значи,че в нас нещо не е наред.Просто не всеки разговор е готин и не във всеки разговор е интересно да се вземе участие.Аз например наскоро бях с гаджето си и цяла група негови връстници(приятели),с които ме свързваше само това,че тренираме едно и също нещо и тъй като аз тренирам на едно място,а те на друго,не ги познавах.Представи си как се опитвах да взема участие в разговорите им за непознати хора,негледани от мен филми и т.н. :-s Как излязох от ситуацията ли?Видях едо момче,което беше долу-горе на моята възраст и не говореше с никой...та заговорих него - беше ми по-спокойно да си говорим само ние,вместо ВСИЧКИ :lol: В някои ситуации е по-лесно да си говориш с някой друг,който е леко изолиран,отколкото да се опитваш да се включиш в някой "високоинтелектуален" :lol: разговор с цял народ/Идеята е да търсиш хармонията.Говори с тези,с които ти е интересно да говориш по каквито и да е теми. ;)

05-08-2007, 19:12
ne e nujno da govori6 mnogo , za da si haresvana i za da se 4uvstva6 dobre - naprotiv. ne biva da go pravi6 samo i samo da izgradi6 nqkakvo mnenie za sebe si - badi spokoina i samouverena - taka horata 6te te priemat nai-dobre kakvato si