PDA

View Full Version : Naistina e mn vajno za men i semeistvoto mi



Naistina e vajno za men
05-06-2007, 10:26
Molq za pomo6t [-o<
Maika mi si 4ati non stop po celi 4asove ne se maha ot kompa.Mislq 4e si ima lubovnik.I mislq 4e naistina ne si vuobrazqvam.Tq otkazva da mi kaje parolite si , a po-rano gi kazva6e.Tova za koeto vi molq e programa s koqo da i vidq parolata ili ne6to podobno , koeto sledi vsi4ko napisano na kompa.Tq izpolzva Skype , ICQ i MSN .Molq vi pomognete mi . :smt009
Predi vreme q bqh izlovila s edin tur4in i kazah na ba6ta mi , a tq si smeni parolite mi i ve4e ne mi gi kaza.Sus zabravena parola nqma da stane -tq ne si znae emaila puk i da go znae ne i znam parolata na maila.Molq vi ,ot surce pomognete mi [-o< .Iskam ako moje hem da i vijdam razgovorite -tq samo 4ati ne govori- i da i znam parolite.Blagodarq predvaritelno !

fak_you_maafaka
05-06-2007, 12:26
Не знам що искаш паролата и, обаче имаше програми, които записват ВСИЧКО написано на компа, със пароли, сайтове и т.н. Не знам как се казват, но потърси в google нещо от сорта на
key recorder software home protection password

Бунтар
05-06-2007, 13:46
Не знам що искаш паролата и, обаче имаше програми, които записват ВСИЧКО написано на компа, със пароли, сайтове и т.н. Не знам как се казват, но потърси в google нещо от сорта на
key recorder software home protection password

Разбирачът пак се обади, тоя пък сравнително компетентно... :lol: Достатъчно е да потърсиш "keylogger" :>