PDA

View Full Version : Сърдите ли се,ако приятелите нямат време за вас?



05-06-2007, 12:03
става дума за следното-ако приятел все не може да намери време да се види с вас,понеже учи за изпити ала бала,училище и т.н.изобщо по основателни причини,случвало ли се е да се сърдите на такъв човек?
а кога според вас може да се разбере,че човекът не просто е много зает а няма никак желание да се срещате?обаче вие не знаете защо и тънете в догадки.кога бихте заподозряли че има нещо повече от купове уроци домашни ипрочие?

cherinka
05-06-2007, 12:13
Ами ако не може да се видим, заради причината, че учи, ще разбера, че училището, (университета) и т.н за него са по-важни от приятелите.
Следователно ще си търся приятел, който пак ще си учи нали, но и ще гледа да ми отделя време.
разбирам ся, че учи нали, и не може да се види с мен, ама аз няма да седа да си губя времето в чакане да го чакам да се изучи. Нека се изучи, па тогава да ме търси.
Иначе кво да се сърдя, омръзна ми от сръдни и такиа глупости. Ще си гледам живота, ще гледам да съм добре, койт иска учи, койт не ще - НЕ.
Ай, да е спасява.

А пък ако учението му е също причина да не се види с мен (смисъл може да научи и да излезем, но не иска), е тогава вече да си е..е майката!!!!!!!!!

Kianna
05-06-2007, 14:51
Това е супер тъп въпрос..за предварителният си изпит учих точно един месец-в това време не излизах,чувах се с баш най-добрата си приятелка само по телефона=>нямах никакво време за нея.Тя много добре си знаеше,че не се шматкам с нея не защото не искам,а защото не мога.Изкарах 5.50 на изпита си,тя 5.31 и сега по цял ден хайманосваме.Какво повече може да искаме? :-D

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-06-2007, 14:57
e shto da se surdq.. nali mi e fr i iskam nai dobroto za nego :) mn`tup vupros... #-o #-o #-o

Sarabi
05-06-2007, 16:36
Една част от приятелството включва разбиране и уважаване на нуждите и задълженията на другия. Бихте предпочели след 10 години да се чувствате виновни, че приятеля ви работи на минимална заплата в някоя дупка, от колкото да приемете, че има да си научи и да уважите тази нужда?
Сякаш вие не сте имали контролни, за които ви е било наложително да си седнете на задниците и да си научите :shock: . Сърдите се на хората, че искат да обогатят знанията си...

mostwanted
05-06-2007, 16:46
много аз съм мн обидчив такъв
и някой като ми каже имам работа
винаги се съмнявам дали е така
и даже и да е така пак ми става кофти

sasha_90
05-06-2007, 17:13
ako ne mi se obajda za6toto ima da u4i -nqma da se razsardq.no ako ima vreme i ne me tarsi-da za6toto sam mnogo revniva poprincip :oops:

LilitoO
05-06-2007, 18:00
Не трябва да се сърдиш и на мен мн често ми се случва да немога да изляза със всички приятели ако всички ми се разсърдят... няма да е никак добре...понякога така се получава ако са истински ще те разберат а и все пак идва лято и би трябвало тогава вече да имате повече време да прекарвате заедно :))