PDA

View Full Version : Оби4ам го....а тои е наркоман .... какжо да правя....?????



bqloto_zai4ence
05-06-2007, 13:06
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....

Feel Lonely
05-06-2007, 13:16
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa

05-06-2007, 13:16
Toi e narkoman, a ti si se pritesnila,4e ne moje da si s nego?!?!?Vmesto da se pritesnqva6,4e toi vs6tnost ymira s tezi narkotici i qvno osaznava kakvo pri4inqvat,sled kato go e strah i ti da ne zapo4ne6!Spored men 6te e nai-dobre,ako toi zapo4ne da se lekyva i togava 6te mojhete da badete zaedno,a i ti 6te bade6 stimyla my toi da se otkaje ot drogata!Pogovori s nego za tazi vazmojnost!

cherinka
05-06-2007, 13:20
Предни два поста не ми се струват много добре.

Бъди с него, но не му казвай нищо. Опитай се да дадеш всичко от себе си и да не ставаш като него, но въпреки всичко бъди като него.
А той като види, че се справяш с това "изкушение" току-виж си казал "Щом тя може, значи и аз".
Дръж се добре с него, дай му време да осмисли докато е с теб дали наистина иска да откаже наркотиците и т.н.
Обичай си го (нали) въпреки самия него.
Иначе още в началото да му кажеш да се лекува и да спре с тях - някак си невъзможно е да те послуша и да му бъдеш стимул, след като не знае какъв ще е живота му с теб.

Feel Lonely
05-06-2007, 13:22
Предни два поста не ми се струват много добре.

Бъди с него, но не му казвай нищо. Опитай се да дадеш всичко от себе си и да не ставаш като него, но въпреки всичко бъди като него.
А той като види, че се справяш с това "изкушение" току-виж си казал "Щом тя може, значи и аз".
Дръж се добре с него, дай му време да осмисли докато е с теб дали наистина иска да откаже наркотиците и т.н.
Обичай си го (нали) въпреки самия него.
Иначе още в началото да му кажеш да се лекува и да спре с тях - някак си невъзможно е да те послуша и да му бъдеш стимул, след като не знае какъв ще е живота му с теб.
Tva e nevuzmojno nqkoi narkoman da si kaje,"shtom tq moje i az moga",prosto tova e shansa te se obichat i tq da mu pomogne... tq moje da mu e perfecten stimul da gi spre ako q obicha mnogo..

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 13:34
дали 6те съм му достата4на....?

Feel Lonely
05-06-2007, 13:38
дали 6те съм му достата4на....?
Ne se podcenqvai... ako naistina te obicha shte si poeche ot dostatachna,pak kazvam ako mnogo te obicha tova ti si go znaesh;]

Nassgerrack
05-06-2007, 13:42
Предни два поста не ми се струват много добре.

На мен пък ми се струва ,че твоя пост не е много добър. Нямаш си и понятие какво правят наркотиците. Как ти промиват мозъка. Нямаш идея какво значи да се събудиш сутринта и първата ти работа да е телефонното обаждане на кварталното дилърче.След време човек се пристрастява дотолкова,че наркотиците(ако са от по-твърдите де) стават неговия живот. Няма любов,няма омраза,няма памет. Има само инстинкт за търсене на пари и за смъркане/пушене.

Всички ПАВ (психо-активни вещества) водят до абстиненция - тва е общо понятие за състоянието след преминаването на ефекта от надрусването (например абстиненция при алкохола е махмурлука). Тва те кара да търсиш още!

След тия думи се надявам ,че всеки който ги прочете ще знае наркотиците какво труднопреодолимо нещо са. Надявам се ,че всеки е съгласен с идеята,че не може повече да се седи и да се чака. С думи не става. Трябват действия. Много рядко приятел/гадже може да спре приятелчето си да тръгне по този стръмен наклон.

Всичко ,което можеш да направиш ,е да кажеш на техните.Трябва да покрепяш приятеля си,защото той може лесно да изгуби доверието ти. Ако съзнава какво прави,то тогава ще имаш по-сериозни шансове да му помогнеш.

Трябва да се обърнеш към здравните органи(лекари,психоаналити ци),защото процесът на излекуване е наистина сложен и немислим без професионална намеса.

Shadow_Walker
05-06-2007, 13:47
Предни два поста не ми се струват много добре.

На мен пък ми се струва ,че твоя пост не е много добър.
И на мене така...


Най-добре го накарай да спре, да започне да се лекува и т.н....и чак тогава започни да излизаш с него, защото иначе може и ти да станеш наркоманка...пък и той трябва да спре-така поне ще има стимул.

kuber
05-06-2007, 13:52
застреляй го като болно куче, той и без това умира... майната му утрепка, всеки ден се разправям с такива утрепки на работа :smt071

kuber
05-06-2007, 13:56
Предни два поста не ми се струват много добре.

На мен пък ми се струва ,че твоя пост не е много добър. Нямаш си и понятие какво правят наркотиците. Как ти промиват мозъка. Нямаш идея какво значи да се събудиш сутринта и първата ти работа да е телефонното обаждане на кварталното дилърче.След време човек се пристрастява дотолкова,че наркотиците(ако са от по-твърдите де) стават неговия живот. Няма любов,няма омраза,няма памет. Има само инстинкт за търсене на пари и за смъркане/пушене.

Всички ПАВ (психо-активни вещества) водят до абстиненция - тва е общо понятие за състоянието след преминаването на ефекта от надрусването (например абстиненция при алкохола е махмурлука). Тва те кара да търсиш още!

След тия думи се надявам ,че всеки който ги прочете ще знае наркотиците какво труднопреодолимо нещо са. Надявам се ,че всеки е съгласен с идеята,че не може повече да се седи и да се чака. С думи не става. Трябват действия. Много рядко приятел/гадже може да спре приятелчето си да тръгне по този стръмен наклон.

Всичко ,което можеш да направиш ,е да кажеш на техните.Трябва да покрепяш приятеля си,защото той може лесно да изгуби доверието ти. Ако съзнава какво прави,то тогава ще имаш по-сериозни шансове да му помогнеш.

Трябва да се обърнеш към здравните органи(лекари,психоаналити ци),защото процесът на излекуване е наистина сложен и немислим без професионална намеса.

Много си прав...! Съгласен съм!

kuber
05-06-2007, 13:57
Предни два поста не ми се струват много добре.

Бъди с него, но не му казвай нищо. Опитай се да дадеш всичко от себе си и да не ставаш като него, но въпреки всичко бъди като него.
А той като види, че се справяш с това "изкушение" току-виж си казал "Щом тя може, значи и аз".
Дръж се добре с него, дай му време да осмисли докато е с теб дали наистина иска да откаже наркотиците и т.н.
Обичай си го (нали) въпреки самия него.
Иначе още в началото да му кажеш да се лекува и да спре с тях - някак си невъзможно е да те послуша и да му бъдеш стимул, след като не знае какъв ще е живота му с теб.

прекалено си наивна... събодисе и виж какво е реалността!

Presley
05-06-2007, 13:57
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa
Съгласна !
А и тоЙ се пише с Й!!!!!!!!!! :-D

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 14:03
знам какжа е реалноста знам 4е вси4ки вие сте прави.... но и вси4ки вие знаете какво е да оби4ате нали?.... когато с мен никога не говоти за наркотици е секви такива лаина .... ПРОСТО ГО ОБИ4АМ ... И ИСКАМ ДА СУМ С НЕГО НО НЕ ДОКАТО Е НАРКОМАН... къде да потурся помо6т към кои да се обърна първо???

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 14:05
знам как се пи6е ма не ми се търси "й"

Feel Lonely
05-06-2007, 14:33
знам какжа е реалноста знам 4е вси4ки вие сте прави.... но и вси4ки вие знаете какво е да оби4ате нали?.... когато с мен никога не говоти за наркотици е секви такива лаина .... ПРОСТО ГО ОБИ4АМ ... И ИСКАМ ДА СУМ С НЕГО НО НЕ ДОКАТО Е НАРКОМАН... къде да потурся помо6т към кои да се обърна първо???
Emi pogovori s nego otdai se na otkrovenie che mnogo go obichash.. blq-blq che mnogo durjij na nego che neiskash da zagubish che se pritesnqvash ot tova koeto prai are be tva na vas momichetata vi idva ot vutre moje da govorite s chesove i taka i mu obqsni che se pritesnqvash zaradi narkoticite,ako te obicha shte se vslusha;p

kuber
05-06-2007, 14:35
Преди години имаше една компания, млади момчета и момичета, искат от всичко да опитат... Трева пушихме в началото, после някой минаха на друго, други пък спряха дори да пушат цигари.
Имаше там една двойка... Момчето беше много готин пич, точен, верен шриятел, а момичето хубава, свясна, добричка...
Въпросното момче продължи на друго, беше преминал на "помпа". Момичето даже не пушеше... Наркоманат му наркоман се превърна в нещо различно, за него приятели нямаше, той крадеше от нас, от приятелката си също. Момичето го обичаше и и беше трудно, но все пак остан с него, докато една нощ тъпият наркоман, не се надруса и реши да кара кола...той се блъсна и оцеля, но момието почина в болницата :smt010.

Прави си изводи!

kuber
05-06-2007, 14:38
наркоманите не са хора

Feel Lonely
05-06-2007, 14:40
Преди години имаше една компания, млади момчета и момичета, искат от всичко да опитат... Трева пушихме в началото, после някой минаха на друго, други пък спряха дори да пушат цигари.
Имаше там една двойка... Момчето беше много готин пич, точен, верен шриятел, а момичето хубава, свясна, добричка...
Въпросното момче продължи на друго, беше преминал на "помпа". Момичето даже не пушеше... Наркоманат му наркоман се превърна в нещо различно, за него приятели нямаше, той крадеше от нас, от приятелката си също. Момичето го обичаше и и беше трудно, но все пак остан с него, докато една нощ тъпият наркоман, не се надруса и реши да кара кола...той се блъсна и оцеля, но момието почина в болницата :smt010.

Прави си изводи!
Tujna istoriq,koqto dokazva na kakvo e gotov chovek zaradi lubovta..;/

kuber
05-06-2007, 14:45
Преди години имаше една компания, млади момчета и момичета, искат от всичко да опитат... Трева пушихме в началото, после някой минаха на друго, други пък спряха дори да пушат цигари.
Имаше там една двойка... Момчето беше много готин пич, точен, верен шриятел, а момичето хубава, свясна, добричка...
Въпросното момче продължи на друго, беше преминал на "помпа". Момичето даже не пушеше... Наркоманат му наркоман се превърна в нещо различно, за него приятели нямаше, той крадеше от нас, от приятелката си също. Момичето го обичаше и и беше трудно, но все пак остан с него, докато една нощ тъпият наркоман, не се надруса и реши да кара кола...той се блъсна и оцеля, но момието почина в болницата :smt010.

Прави си изводи!
Tujna istoriq,koqto dokazva na kakvo e gotov chovek zaradi lubovta..;/

Да, но не лубовта уби това момиче, а наркоманът... Лубовта и не го накар да се откаже...
На наркоманите съдбата е смърт... и колкото по скоро се случи толкова по добре за околните...

Feel Lonely
05-06-2007, 14:48
Преди години имаше една компания, млади момчета и момичета, искат от всичко да опитат... Трева пушихме в началото, после някой минаха на друго, други пък спряха дори да пушат цигари.
Имаше там една двойка... Момчето беше много готин пич, точен, верен шриятел, а момичето хубава, свясна, добричка...
Въпросното момче продължи на друго, беше преминал на "помпа". Момичето даже не пушеше... Наркоманат му наркоман се превърна в нещо различно, за него приятели нямаше, той крадеше от нас, от приятелката си също. Момичето го обичаше и и беше трудно, но все пак остан с него, докато една нощ тъпият наркоман, не се надруса и реши да кара кола...той се блъсна и оцеля, но момието почина в болницата :smt010.

Прави си изводи!
Tujna istoriq,koqto dokazva na kakvo e gotov chovek zaradi lubovta..;/

Да, но не лубовта уби това момиче, а наркоманът... Лубовта и не го накар да се откаже...
На наркоманите съдбата е смърт... и колкото по скоро се случи толкова по добре за околните...
Izgledai filma Requiem For Dream,vij neshtata i ot stranata na narkomanite,trqbva da im pomagame..;/

kuber
05-06-2007, 14:49
смъртта е вид избавление за тях и за нас

Feel Lonely
05-06-2007, 14:50
смъртта е вид избавление за тях и за нас
Izgledai filma nqma da se razocharovash,tova e edin mnogo smislen film

kuber
05-06-2007, 15:00
смъртта е вид избавление за тях и за нас
Izgledai filma nqma da se razocharovash,tova e edin mnogo smislen film

обещавам да го гледам!

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2007, 15:04
покрай сухото и мокрото гори... 8)

cherinka
05-06-2007, 15:05
Nassgerrack, Shadow_Walker, kuber
Мислите ли, че тя като му се обесни в любов и го помоли да се лекува, той ще я послуша. И това още в началото (евентуално) на връзката им.
Кубер, ти се събуди.

kuber
05-06-2007, 15:19
Nassgerrack, Shadow_Walker, kuber
Мислите ли, че тя като му се обесни в любов и го помоли да се лекува, той ще я послуша. И това още в началото (евентуално) на връзката им.
Кубер, ти се събуди.

Буден съм и за това казвам, да не се занимава с него, той е бита карата от живота, да бяга докато е време...

kuber
05-06-2007, 15:20
покрай мокрото и сухото гори...

народа го е казал!

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2007, 15:23
покрай мокрото и сухото гори...

народа го е казал!

хаха абе, глупости...аз го казах... народа го е казал наобратно ^^ добре, че се усетих да го оправя ^^ 8-[ 8)

JoeBanana
05-06-2007, 15:26
обади се в районното да дойдат и да го смачкат гадния наркос
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
нулев толеранс !

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 15:27
kuber... и те са хора.... не може6 да каже6 4е не саа може да са такива но и те имат 4увства .... пове4ето са по4нали за да опитат и са продължили за да потискат болката.....както и хората които пият те пиат за да потискат болката .... :smt010 :smt010 тва 4е е такъв не зна4и ни6то.... ако го познавахте 6техте да знаете и колко 4ове4ен и добър е .... той наистина е мн .... странен никога не говори за наркотиците когато е с мен ... а в следва6тия момент го виждам напу6ен...... :smt010 :smt010 :smt010 ИСКАМ ПРОСТО ДА МУ ПОМОГНА....

Feel Lonely
05-06-2007, 15:31
kuber... и те са хора.... не може6 да каже6 4е не саа може да са такива но и те имат 4увства .... пове4ето са по4нали за да опитат и са продължили за да потискат болката.....както и хората които пият те пиат за да потискат болката .... :smt010 :smt010 тва 4е е такъв не зна4и ни6то.... ако го познавахте 6техте да знаете и колко 4ове4ен и добър е .... той наистина е мн .... странен никога не говори за наркотиците когато е с мен ... а в следва6тия момент го виждам напу6ен...... :smt010 :smt010 :smt010 ИСКАМ ПРОСТО ДА МУ ПОМОГНА....
Az kazah kvo trqbva da napravish spored men sega e vreme ti da napravish svoq izbor

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 15:33
знам 4е не е за мен ... и 4е не трябва да съм с него но...оби4та какжо да правя с нея... ? един наркоман може ли да оби4а?

JoeBanana
05-06-2007, 15:35
един нармоман трябва да бъде само малтретиран http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Feel Lonely
05-06-2007, 15:37
знам 4е не е за мен ... и 4е не трябва да съм с него но...оби4та какжо да правя с нея... ? един наркоман може ли да оби4а?
Shte proverish sama :wink: i shte se probvash da mu pomognesh

kuber
05-06-2007, 15:39
kuber... и те са хора.... не може6 да каже6 4е не саа може да са такива но и те имат 4увства .... пове4ето са по4нали за да опитат и са продължили за да потискат болката.....както и хората които пият те пиат за да потискат болката .... :smt010 :smt010 тва 4е е такъв не зна4и ни6то.... ако го познавахте 6техте да знаете и колко 4ове4ен и добър е .... той наистина е мн .... странен никога не говори за наркотиците когато е с мен ... а в следва6тия момент го виждам напу6ен...... :smt010 :smt010 :smt010 ИСКАМ ПРОСТО ДА МУ ПОМОГНА....

Знам, какво ти е... и аз се чувствам ужасно, но трябва човек да се абстархира от чувствата и да действа хладнокръвно...
Най добре за теб ще е да прекъснеш абсолютно всякакъв контакт с него!

koalka
05-06-2007, 16:26
Говори с него и го накарай да потърси той сам помощ, ако не за друго, то поне заради теб.Ако държи на теб, би трябвало да го направи, колкото и да е трудно.Ако не стане така-кажи на родителите му, те да вземат мерки.Успех!

05-06-2007, 17:08
жидях се сега с него макар и за малко и неговото държание ми показа 4е... не мисли да направи не6то за да се откаже от накотиците от което ме заболя.... тои знае 4е ме наранявя така... и неговите думи бяха следните "аз знам 4е те наранявам с деиствията си,но аз съм такъв...на теб ти трябва някои по добър от мен... аз искам да съм с теб пове4е от вси4ко ,но не сега...кога сам се обедя 4е аз не съм просто наркоман 6те те потърся .... ти си моята пурва и последна истинска лубов... но не искам да страда6 заради мен по добре да ти е гадно 4е не си с мен от колкото 4е си с мен и аз съм такъв... оби4ам те...искам винаги да ме помни6 но с добро..... " :smt010 :smt010 и аз просто го погледнах с напълнени о4и с сълзи и му казах... "аз не мога да те запомня с ло6о за6тото за мен макар и такъв ти си наи добрия 4овек...може да сум с друг... но оби4ам и мисля само за теб..."и тои ме погледна през сълзи...прегърна ме и каза... "сбогом...." целуна ме и си тругна...... както винаги...нежен и добър.... :smt010 :smt010

bqloto_zai4ence
05-06-2007, 17:10
tva be6e ot men .....

SouL^*DiViNe
05-06-2007, 17:19
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa

Feel Lonely напълно си права.Трябва да бъдеш до него и да му помогнеш да преодолее тази своя слабост.Успех и търпение ти пожелавам мацка :wink:

morta ragazza
05-06-2007, 17:54
nz spored mene ako stane ne6to mejdu vas narkoticite vinagi 6te stoqt pred teb..abe dano go ot1rve6 ot teq bokluci narkoticite 6tot ne e 6ega ralta..stiskam palci..

Feel Lonely
05-06-2007, 17:57
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa

Feel Lonely напълно си права.Трябва да бъдеш до него и да му помогнеш да преодолее тази своя слабост.Успех и търпение ти пожелавам мацка :wink:
Samo det sum mujko bate;p

malkoto_sladur4e
05-06-2007, 18:16
Значи с думите "За мен той не е само наркоман" искаш да кажеш,че това е нещо много хубаво така ли ? :-k =; Хаха ами той щом се притеснвя,че можеш да станеш като него просто да спре е!Бахти тъпнята! :smt005 :smt013 :smt019

Feel Lonely
05-06-2007, 18:17
Значи с думите "За мен той не е само наркоман" искаш да кажеш,че това е нещо много хубаво така ли ? :-k =; Хаха ами той щом се притеснвя,че можеш да станеш като него просто да спре е!Бахти тъпнята! :smt005 :smt013 :smt019
Malko po kulturno go razdavai...

Presley
05-06-2007, 18:20
знам как се пи6е ма не ми се търси "й"
То е трудно!!!! :-D

shivacheva
05-06-2007, 18:50
Знам кво е да обичаш наркоман и да знаеш,че нещата за него са съвсем различни...естествено,че И те ИМАТ чувства,но просто,когато са напушени не мислят за любовта...а и щом вече ти е казал "сбогом" не виждам кво друго ти остава освен да се опиташ да загърбиш чувствата си към него...и знай,че каквото и да ти говорат И ТЕ СА ХОРА!!! Р.S.Не слушай кубер! :wink:

IlLuSi0nS`
05-06-2007, 19:04
хаха и кфо друса твоя избранник, че го определи като наркоман? боде ли се наистина? щото само ако друса херца има защо да се притесняваш.. а ако просто си пуши и си шмърка и се забавлява значи ти си мн далеч от истината и си от хората, на които се нервя най-много..

bqloto_zai4ence
05-07-2007, 07:21
yeeee мн си имен иска6 да каже6 4е вси4ко друго е безобидноо и само ако е на херца е наркоман... ти има6 ли некув акъл в тая глава.... :?: :!: :?:

bqsna_teenagerka
05-07-2007, 09:39
кажи му 4е ако те оби4а и иска да е с теб да спре да се дрогира.

05-07-2007, 09:50
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa


Можеш да си сигурна,че няма да пипне наркотици само ако го застреляш така,че да не мърда повече.
Успех !!

BAYO
05-07-2007, 09:53
кажи му 4е ако те оби4а и иска да е с теб да спре да се дрогира.

Тфа неа да стане посмъртно просто. Ти да не мислиш, че да се откажеш от нещо такова е лесно???

Мацка...(към авторката)... зависи от много неща, с които той се е подхванал, като например видове наркотици, приятели, заобикалящи го хора и т.н. Според мене не знам ... но не мисля, че си заслужава да си тровиш живота с такъв човек, а още по-малко, че и ако вашите знаят, едва ли биха удобрили подобно нещо.

IlLuSi0nS`
05-07-2007, 10:42
yeeee мн си имен иска6 да каже6 4е вси4ко друго е безобидноо и само ако е на херца е наркоман... ти има6 ли некув акъл в тая глава.... :?: :!: :?:

точно това казах.. не е безобидно, но е различно.. а ти явно изобщо нямаш понятие за кфо стаа въпрос.. по-добре остави момчето да си живее живота както му харесва.. съмнявам се, че има нужда от такава като теб да му пили на главата и да му казва, че е "наркоман"..

SouL^*DiViNe
05-07-2007, 11:28
за мен тои е не просто накроман тои е вси4ко наистина е мн свестен 4овек...тои иска да е с мен но го е страх да не стана като него ...какжо да правя моля виииии помогнете ми....
Pomogni mu da gi spre... lubovta pravi chudesa

Feel Lonely напълно си права.Трябва да бъдеш до него и да му помогнеш да преодолее тази своя слабост.Успех и търпение ти пожелавам мацка :wink:
Samo det sum mujko bate;p
Много се извинявам :wink:

05-07-2007, 14:10
yeeee мн си имен иска6 да каже6 4е вси4ко друго е безобидноо и само ако е на херца е наркоман... ти има6 ли некув акъл в тая глава.... :?: :!: :?:
Neznam dali ima akul, ama e dosta prav :)
Trevata i kokaina ne pristrastiavat.

05-07-2007, 14:53
hjzdguzdfg

deidiy
05-07-2007, 16:25
еми почни да се боцкаш и ти :lol:
бъзкам се опитай се да го накараш да те обича повече от наркотиците :D

05-07-2007, 17:00
ko zna4i "narkoman"??

05-07-2007, 19:10
ne znam ..... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Кукличка
05-08-2007, 03:57
Ако някой ти каже,че любовта ти ще му помогне да спре да се друса.. не му вярвай.И аз преди време имах приятел,със същия проблем,и всичките приблеми бяха породени точно от зависимостта му към наркотиците.Моят съвет е да си взимаш чантичката и да бягаш колкото може по надалеч от него [-X

bqloto_zai4ence
05-08-2007, 08:11
да.... и аз го разбрах.... :smt010 тва бе6е..... 6те го забравя някак си.... имам приятели които 6те ми помогнат ... 6те ми го направат по леко до някаква степен поне .... мерси на вси4ки които ми помогнаха...... наистина благодаря....

Майка ви
05-08-2007, 08:33
Мисля, че трябва да му теглиш ножа и да спестиш мъките и на двама ви !!!

ПП: гледай да не е много ръждив, че ще боли много