PDA

View Full Version : "С"???



kukurukumuku
05-06-2007, 15:33
Добре........всъшност изобщо не е добре,ама...В училище ни учат да програмираме на "С",но даскалката малко обяснява и очаква да правим чудеса ](*,) така че много ще съм благодарна ако някой даде сайтче,защото търсих,но не НАМЕРИХ

05-06-2007, 17:11
С или С++, защото ако е само С ти препоръчвам ANSI C (търси го като заглавие на ЗеСТ Прес) от Брая Керниган и Денис Ричи. Книгата е много добра. Има я и в итернет като pdf книга, но е на английски. Не се цигани - 15лв е.

BlueDevil
05-06-2007, 19:39
Апф.. и аз искам някакво ръководство, на български по възможност, за С++, ама не такова криво като една червена книга де има, забравих на кого беше, ами нещо по-систематизирано. Набор от команди примерно, както и съдържанието на библиотеките... такива неща. Защото в момента знанията ми стигат до изчисляване на лицето ня няква по-проста фигура.
Ползвам компилатора на Борланд ако е от значение.

05-06-2007, 19:54
Апф.. и аз искам някакво ръководство, на български по възможност, за С++, ама не такова криво като една червена книга де има, забравих на кого беше, ами нещо по-систематизирано. Набор от команди примерно, както и съдържанието на библиотеките... такива неща. Защото в момента знанията ми стигат до изчисляване на лицето ня няква по-проста фигура.
Ползвам компилатора на Борланд ако е от значение.

Кви команди, кви пет лева. Има много книги за С++. На София Прес специално има много добри книги. Разгледай и виж какво ще ти върши работа.

05-06-2007, 19:56
Извинявам се Софт Прес :D
Ква софия ми е влезнала в главата ](*,)

LGPz
05-06-2007, 22:32
:smt046 !!! Blue_Devil{F} ,за "Програмиране на С++" на Магдалина Тодорова ли говориш?Тя е много хубава.В момента я чета.Всичко е обяснено и прочие.Гост,на Софт Прес си купих "С++ в лесни стъпки "и ако ти кажа колко е смотана...
Ако някой има въпроси,да ги пише във форума,който съм дал по-долу в подписа ми!Той е специално за начинаещи програмисти!

Excu
05-07-2007, 06:27
Ко искаш да напраиш ?

kukurukumuku
05-07-2007, 06:36
ami polojenieto e malko stranno za6toto programirame na "C", a za kompilator polzvame DEV"C++"
p.s. blagodarq za preporakata :-)