PDA

View Full Version : странна рецепта



05-06-2007, 17:06
един фр ми разказа за следната рецепта:

няколко листа трева, поляти с лепило "Кале", три строшени на ситен прах витаминчета С и някакъв бонбон(той беше наясно, аз не знам за какво говори), всичко това поставено в сърцевината на кактус и напръскано обилно с дезодорант. това се пренася в съвсем тясна стая без отвори (или ако има, се запушват), запалва се и се дишат изпаренията :shock:

аз само си козя веднъж-два пъти месечно и нямам никаква идея какъв ще е ефекта. е...?

05-07-2007, 11:26
1. В листата на тревата съдържанието на нужните канабоиди е пренебрежително малко (за манжи обаче си е идеално :) )
2. Калето при тлеене/горене отделя всякакви възможни токсични вещества.
3. Бонбон - вероятно Екстази (съдържанието за вас е загадка), като пушенето му (имайки впредвид, че в съответната теблетка е пълно със всякви глупости) няма да доведе до нищо хубаво.
4. Кактуси бол... И дори да е от едни специфични такива (което е супер малко вероятно) само ще изгорите растението.
5. Дезодорант - ГЕНИАЛНО!

Извод: Темата или е ебавка или този твоя приятел е сред най-малоумните хора на Земята.
Извод 2: Пробвайте! Такива хора като вас заслужават да се натровят едно качествено. Особено паленето на калето и дезодоранта в затворено помещение без проветрение...
Извод 3: Добавете Амониев Нитрат към сместа... Току виж се появил райски газ. Или по-вероятно някои други азотни оксиди, ама не се притеснявайте...

05-07-2007, 13:14
не ве пич дезудоранта е само да се запали по добре

niGGa
05-07-2007, 21:52
1. В листата на тревата съдържанието на нужните канабоиди е пренебрежително малко (за манжи обаче си е идеално :) )
2. Калето при тлеене/горене отделя всякакви възможни токсични вещества.
3. Бонбон - вероятно Екстази (съдържанието за вас е загадка), като пушенето му (имайки впредвид, че в съответната теблетка е пълно със всякви глупости) няма да доведе до нищо хубаво.
4. Кактуси бол... И дори да е от едни специфични такива (което е супер малко вероятно) само ще изгорите растението.
5. Дезодорант - ГЕНИАЛНО!

Извод: Темата или е ебавка или този твоя приятел е сред най-малоумните хора на Земята.
Извод 2: Пробвайте! Такива хора като вас заслужават да се натровят едно качествено. Особено паленето на калето и дезодоранта в затворено помещение без проветрение...
Извод 3: Добавете Амониев Нитрат към сместа... Току виж се появил райски газ. Или по-вероятно някои други азотни оксиди, ама не се притеснявайте...
недей, че ще вземе да пробва и да отдели наистина оксидите.. като малък при опит за синтез се натрових много лошо.. от 2-рия път обаче успях..
автора на темата:
Никога ли не си се интересувал от други неща освен тревата? Даже съм сигурен, че и от трева нищо не разбираш. Вземи прочети някоя книжка, започни да разсъждаваш сам. На твоя приятел бих му се изсмял със пълно гърло директно в лицето.

Mishity
05-07-2007, 21:59
O,Boje!Q si davaite samo na kozche ili na kale ili extazy,ala-bala,ama spored men NE PRAVETE takiva eksperimenti! :P

OFF.Sorry,che ne e na BP,no na tozi komp nqmam :?

teenkopele
05-08-2007, 05:52
За да стане номерът и да се размажете, трябва да се уринира върху гореспоменатите "продукти". :lol:

sWeEt_SeEd
05-08-2007, 12:31
ахеххехаххе твоя приятел е яко изпържен и не унищожавайте растението ей!!! аз съм защитничка на кактусите :mrgreen: + тфа бас ловя,че не ти говори за обикновен кактус хихихи :smt016 а ти 'необикновен' няма да намериш :smt019 :smt006