PDA

View Full Version : Frenda mi spi s biv6ata mu...



mackata_vd
05-06-2007, 17:33
Здравейте! Ето го и моя проблем. Разбрах от една приятелка, че френда ми спи с бившата си. Когато го попитах дали наистина е така той ми каза, че няма да ми отговори. Аз му казах да избира нея или мен. Той избра да остане с мен, но при едно условие: Да си прави каквото иска. Тогава аз му отвърнах, че щом е така, значи и аз ще си правя каквото искам. А той знаете ли какво ми отвърна? Каза ми: "Ако искаш после да ходиш само с очила." Освен този проблем имам още един. Имам вечерен час, който ми е до 23:00 най-късно 23:30. Това моя приятел също го дразни. Опитах се да му обясня, че нищо не мога да направя. Но той не може да ме разбере. Постоянно ми повтаря, че съм малка. Моля ви помогнете ми. Много го обичам и искам да съм си с него. Но с държанието му спрямо мен ме отблъсква. :smt022

TuZAra
05-06-2007, 17:37
Зарежиго -знам , че ще е трудно , но ше ти мине.Щом тои не мже да те разбере за вечерния час значи не те обича ама до това за очилата го показва още повече ЗАРЕЖИГО !

mechtaq_za_teb
05-06-2007, 17:38
E kakvo nqma da te otblyskva??To si e otblyskvashto!Ujas...Znachi moje da e s teb i da si pravi kakvoto si poiska,a ti?!Qvno ne mu puka mn mn za teb.Zareji go,tova si e tormoz.

koalka
05-06-2007, 17:38
Ти го обичаш, ама той за жалост не!Естествено, че няма да си признае като го попиташ, защото иска и двете да ви върти, така най-добре за него.Това, че те е заплашил, че ще ходиш с очила за мен си е супер просташко и направо е трябвало да го скъсаш.Предполагам те е излъгал и още е с нея, така че най-добре, колкото и да го обичаш, да се разделиш с него, защото той не държи на теб.

TuZAra
05-06-2007, 17:40
Zareji go,tova si e tormoz.
така че най-добре, колкото и да го обичаш, да се разделиш с него, защото той не държи на теб. И те ти го казват

N0_feAR
05-06-2007, 17:43
и от мен едно простичко съветче:ЗАРЕЖИ ГО!
такова "гадже" не ти трябва.Бъди сигурна, че просто те използва щом те заплашва по тоя начин и иска да прай кот му скимне а на теб нищо не ти позволява.Тегли му една майна ;)

cherinka
05-06-2007, 17:45
Щом не може да те разбере за вечерния час, някой друг ще те разбере!
Щом те заплашва, ще си намериш друг, който да не те заплашва!
Щом спи с бившата си, ще си намериш такъв, който да не спи с нея!

Винаги може повече и по-добро и ние трябва да се стремим към него.


Ти на тва твойто обич ли му викаш...

gPa3HuTeJl
05-06-2007, 18:15
Мацка той няма чувства к1м теб, убеден с1м..
За мен това не е вр1зка, всеки да си прави каквото иска.. значи примерно може ти са спиш с някой и и той така така ли... т1по.. в так1в случай смис1л от тази вр1зка просто няма.По добре го зарежи и си намери друг, който ще те разбира и обича, по начин по който не те е обичал и разбирал този мухлио..

bloody_girl
05-06-2007, 18:19
Щом не може да те разбере за вечерния час, някой друг ще те разбере!
Щом те заплашва, ще си намериш друг, който да не те заплашва!
Щом спи с бившата си, ще си намериш такъв, който да не спи с нея!

Винаги може повече и по-добро и ние трябва да се стремим към него.


Ти на тва твойто обич ли му викаш...
=D> =D> =D> izob6to o6te 6tom te e zapla6il e trqbvalo da skusa6 s nego

bungle
05-06-2007, 18:20
Я го заеби тоя нещастник. Да ходи да се ебе с някоя курва, не заслужава да го обичаш. И това наистина си е тормоз!!! Що не му кажеш, че при още една такава реплика ще кажеш на баща ти да му пооправи фасона ?

deidiy
05-06-2007, 18:22
хахаха веднага го зарязвай :D ще си намериш друг щом този недържи на теб :-D

morta ragazza
05-06-2007, 18:29
ka 6e pozvolqva6 da te v1rti taka i ti da mu pro6tava6 .. q v ustata k1v e toi .. be zareji go izglejda ne d1rji na teb ..

Sisley^BaBy
05-06-2007, 18:37
Здравейте! Ето го и моя проблем. Разбрах от една приятелка, че френда ми спи с бившата си. Когато го попитах дали наистина е така той ми каза, че няма да ми отговори. Аз му казах да избира нея или мен. Той избра да остане с мен, но при едно условие: Да си прави каквото иска. Тогава аз му отвърнах, че щом е така, значи и аз ще си правя каквото искам. А той знаете ли какво ми отвърна? Каза ми: "Ако искаш после да ходиш само с очила." Освен този проблем имам още един. Имам вечерен час, който ми е до 23:00 най-късно 23:30. Това моя приятел също го дразни. Опитах се да му обясня, че нищо не мога да направя. Но той не може да ме разбере. Постоянно ми повтаря, че съм малка. Моля ви помогнете ми. Много го обичам и искам да съм си с него. Но с държанието му спрямо мен ме отблъсква. :smt022
Аз оба4е имам 1 въпрос.Кое то4но ти хареса толкова много в него,4е да се влюбиш ?Лошото му отношение към тебе?Намеците му за насилие или това,4е ти изневерява ?Мили4ка осъзнай се ти заслужаваш нещо много ама много по добро! Огледай се света е пълен с мъже. Не се затормозявай толкова няма смисъл :) Пожелавам ти успех.

Presley
05-06-2007, 18:45
Оффф според мене трябва да го эарежеш!Как така ще си прави каквото си иска...даже не се опитва да го скрие,каэал ти го е в прав текст....може би иэобщо не държи на теб и си просто една от всички...........! [-(

miloto_girl_4e
05-06-2007, 18:48
Иска да се мотаеш по улиците до никое време, иска да прави каквото си иска и ти го търпиш?! :shock: Заплашва те дори с бой?
Момиче, отърви се от него, докато не е станало късно :!: [-X

JuSt_A_vErMiN
05-06-2007, 18:53
1во той не те заслужава 2ро трябва да те разбира за вечерния час 3то с държанието си показва че не те обича и че не държи ан теб и сега следва извода от тези три неща ЗАРЯЗВАЙ ГО колкото и да е трудно...