PDA

View Full Version : Приятелка?



nobrain_nopain_
05-06-2007, 18:21
Здравейте,искам да ви разкажа моята история.С моята приятелка която до преди 5 месеца беше прекрасен човек мила и скормна сега тя много се промени.Много хора в града я харесват а тя е много-срамежлива,аз съм по-общителната и винаги я запознавах с разни хора и сега тя се познава с почти всички.Но стана много надута арогантна и уж слушаше пънк а един ден като отидох у тях в папката и за музика имаше само чалга ](*,) и я попитах какво е тва и тя се оправда че не я била изтрила.Добре съгласна съм че е харесвана нямам нищо против това,но от както тя разбира че я харесват стана се 1 е нещо повече от нас със самочувстиве до небето даже и по нагоре.Напоследък не споделяме вече, не излизаме защото тя постоянно е накъде другаде или ще ходи да си оправя ноктите или някакви други прищявки облича се леко емо стайл но това не я прави такава защото вика че слуша пънк а слуша чалга подяволите и на всичкото отгоре ме лъже:smt009 ,а тя ми беше 'най-добрата' приятелка като и кажа че държанието и е тъпо спрямо мен и още една приятелка тя казва 'Не ми говори така' или 'Няма да ти позволя да ми говориш тала' омс при което аз супер много я наливам и само се караме.Нз за супер звезда ли се има вече като там някви скейтъри и наркомани и музиканти от групи я харесват.Боже направо ми се реве :smt010 Моля ви кажете ми как да постъпя с нея?

Presley
05-06-2007, 18:26
Ами не искам да те раэтройвам,но според мен това вече е эагубена работа...!Щом се е променила така въэ основи ,то няма връщане наэад....ще се върне към стария си начин на живот само ако отново не поэнава никого ,но това надали ще стане...!Много е гадно това положение ,но според мен няма връщане наэад [-(
Е съжалявам и въпреки това ти желая КЪСМЕТ!!!!! Пиши как върват нещата :)

хоп троп
05-06-2007, 18:34
ти да не би да й завиждаш ,че е станала по - харесвана,как го пишеш само ,че ти си я запознала,да не би да не ти харесва,че сега тя познава повече хора и има повече опции за илизане и срещи - със скейтъри,с наркомани и всякакви други..... нещо ми понамирисва,че в тая историйка нещо куца

nobrain_nopain_
05-06-2007, 18:40
ти да не би да й завиждаш ,че е станала по - харесвана,как го пишеш само ,че ти си я запознала,да не би да не ти харесва,че сега тя познава повече хора и има повече опции за илизане и срещи - със скейтъри,с наркомани и всякакви други..... нещо ми понамирисва,че в тая историйка нещо куцаХъх не се оплаквам от внимание не и завиждам за нищо просто в началото когато тя се опитваше да слуша свястен пънк я запознах с моята дотогавашна компания след което тя се скара с тях и аз тръгнах с нея.