PDA

View Full Version : Da u4i6 ili da ne u4i6 ?Tova e ve4niq vapros ?



Nono
05-06-2007, 19:16
MOlqvi iskajete va6ite mneniq . Az zastavam tvardo zad u4Eneto ,za6toto to ni pokazva patq kum jivota !

reneta_
05-06-2007, 19:21
E,trqbva da se u4i,6te6,ne 6te6. To jivota ne e koncert po jelanie. Ako zapo4ne6 da ne u4i6,ti se vijda zora i razbira6 kude se namira6. Prosto jivotut ne e lesen. Ima muka,zor,no ina4e nqma da e sladuk. A horata s volq uspqvat da se spravqt s tova u4ene. Az taka smqtam :!:

vivian
05-06-2007, 19:25
sq s vlizaneto v Evropeiskiq saiuz konkurenciqta na pazara na truda stava jestoka.i ako nqma6 dobro obrazovanie i ne si sposoben da se konkurira6 s masata,koqto 6te doide,ne mi se misli kakav jivot tr da se vodi.

v ranna vazrast nikoi ne osaznava kak moje da si propilee bade6teto,ako ne u4i,no sled vreme sajalqva,4e e zagubil vazmojnostta da jivee po-dobre.

_VIP_
05-06-2007, 20:49
който НЕ учи ще сполучи :-D
Аз винаги съм мразил ученето и затва от 9 до 12клас не съм купувъл нито учебници нито тетрадки :-D

hamilcar
05-07-2007, 03:40
Трябва да се учи и то много да се учи. Но в България шанс за реализация трудно се получава. В момента колкото и да си учен, ако не лъжеш трудно може да се изкарат пари, за доста повече от нормалното говоря.

RoyTheReaper
05-07-2007, 12:45
За себе си съм избрал пътя на учението. Който не му се учи - и за него има алтернативи. Но за мен знанието е доста висша ценност. Пък и не ми се бачка нископлатен неквалифициран труд.

oTPoBHa
05-07-2007, 13:27
абе даскалото сЪкс.. ма по некъф невероятен начин ти урежда бъдещето да не гниеш по кофите, затфа треа да у4и6 колкото да земеш изпитите накрая, да може после да не те ебе...

05-07-2007, 16:52
По принцип треа се учи. Ама системата тука е супер зле. Училищата са толкова тъпи, учителите са толкова тъпи, часовете са толкова тъпи, че е много трудно да научиш нещо. За тва има и толкова прости хора дето не знаят елементарни неща.

отровна
05-07-2007, 17:32
По принцип треа се учи. Ама системата тука е супер зле. Училищата са толкова тъпи, учителите са толкова тъпи, часовете са толкова тъпи, че е много трудно да научиш нещо. За тва има и толкова прости хора дето не знаят елементарни неща.
.. както има и супер отличници които не могат ДА МИСЛЯТ за елементарни неща..
това какъв човек си вобще не зависи от това колко си научил..

05-07-2007, 18:50
По принцип треа се учи. Ама системата тука е супер зле. Училищата са толкова тъпи, учителите са толкова тъпи, часовете са толкова тъпи, че е много трудно да научиш нещо. За тва има и толкова прости хора дето не знаят елементарни неща.
.. както има и супер отличници които не могат ДА МИСЛЯТ за елементарни неща..
това какъв човек си вобще не зависи от това колко си научил..
Да. Тва ме подсеща да кажа, че и системата за оценяване е супер зле...
Е сори, ама къв човек си, че да викаш, че Пенчо и Петко Слвейкови са братя? - ПРОСТ!
Интелигентноста е вродена, а знанията се трупат.

ABSOLUTme
05-08-2007, 01:58
абе даскалото сЪкс.. ма по некъф невероятен начин ти урежда бъдещето да не гниеш по кофите, затфа треа да у4и6 колкото да земеш изпитите накрая, да може после да не те ебе...

Това изказване беше гениално.
Ти,мойто момиче,за диплома ли учиш,или за да си изпълниш кухата глава с нещо друго,освен мисли 'Какъв грим да си сложа?' , 'Да си изправя ли косата?' и т.н.?
Като те чета едва ли е за да схванеш туй-онуй и да го приложиш после на практика?аман от недорасляци..

teenkopele
05-08-2007, 06:12
Да учиш, но да не прекаляваш. :)

kukli4ka__
05-08-2007, 09:05
По принцип треа се учи. Ама системата тука е супер зле. Училищата са толкова тъпи, учителите са толкова тъпи, часовете са толкова тъпи, че е много трудно да научиш нещо. За тва има и толкова прости хора дето не знаят елементарни неща.
.. както има и супер отличници които не могат ДА МИСЛЯТ за елементарни неща..
това какъв човек си вобще не зависи от това колко си научил..
Така е \:D/

05-08-2007, 12:00
da trqbva da se u4i za6toto edna moq suo4eni4ka sa6ka napusna u4ili6te da izgoniha q

warp
05-08-2007, 12:01
това какъв човек си вобще не зависи от това колко си научил..

Ако ти е заложено да си тъпак, не можеш да го промениш, нали? Но тъпак с образование е доста по-добре от тъпак без образование.

Образованието и характера са несъвместими и затова оправданието "и да учиш пак можеш да си наивен, глупав и т.н." е неоснователно според мен...

GossipGirl89
05-08-2007, 14:32
...

Just_say_no
05-08-2007, 16:06
Да учиш, но да не прекаляваш. :) ei tva e !!! brao batka ! :D

bengi
05-08-2007, 17:18
4ovek se u4i dokato e jiv! (posle... :-D kato umre kel faida da u4i) :D

05-09-2007, 10:22
Противни са ми тия 'зъбърчетата', дето само слушкат мама и тати и не смеят да изкарат ена слаба оценка, щото ше им се смее някой хахахах.
но и разпасаните гнусници, дето се гаврят с даскалите и не знаят името си да пишат, също са гнусни... все пак горепосочените 2 'вида' ученици са 2 крайности, а всяка една крайност е противна.

иначе според мен трябва да си учиш, ама да не се впрягаш много-много - да не си некъв двойкар, дето ходи с надраскани ръце и си бърше носа в ръкава, и да не си типичното спретнато учениче без никакво лично мнение по елементарни въпроси. можеш да получаваш както двойки, така и шестици, въпросът е да не се прекалява нито с едното нито с другото, щото ако щеш да си скъсваш г*за от учене, ако не шаваш по-нататък /търсене на работа ала-бала...../ и Господ нема ти помогне да си осигуриш светло бъдеще... а ако си слаб ученик, ако имаш достатъчно хитрост, ум бла-бла може и милионер да станеш, колкото и невероятно да звучи.

иначе, абсолют`ми, кво се впрягаш па ти? аман от 'интелектуални' лелки вече :smt005 и спрете с тия 'недорасляци', банални сте вече деа...

глезанка murmoranka
05-09-2007, 11:18
Противни са ми тия 'зъбърчетата', дето само слушкат мама и тати и не смеят да изкарат ена слаба оценка, щото ше им се смее някой хахахах.
но и разпасаните гнусници, дето се гаврят с даскалите и не знаят името си да пишат, също са гнусни... все пак горепосочените 2 'вида' ученици са 2 крайности, а всяка една крайност е противна.

иначе според мен трябва да си учиш, ама да не се впрягаш много-много - да не си некъв двойкар, дето ходи с надраскани ръце и си бърше носа в ръкава, и да не си типичното спретнато учениче без никакво лично мнение по елементарни въпроси. можеш да получаваш както двойки, така и шестици, въпросът е да не се прекалява нито с едното нито с другото, щото ако щеш да си скъсваш г*за от учене, ако не шаваш по-нататък /търсене на работа ала-бала...../ и Господ нема ти помогне да си осигуриш светло бъдеще... а ако си слаб ученик, ако имаш достатъчно хитрост, ум бла-бла може и милионер да станеш, колкото и невероятно да звучи.

иначе, абсолют`ми, кво се впрягаш па ти? аман от 'интелектуални' лелки вече :smt005 и спрете с тия 'недорасляци', банални сте вече деа...
Крайно тъпо изказано. Ти мислиш ли си,че така наречените от теб ''зубърчета'' се притесняват дали някой ще им се смее,така ли? АХАХАХАХАХ! Те се притесняват ,заради самите себе си. Много по-добре да си зубър,отколкото пълен нехранимайко. ''Зубърите'' поне имат бъдеще. Другите и да мият кенефи не стават, какво ще правят с живота си? Много ограничено разсъждаваш,но не си само ти! Просто мозъците ви са промити...жал ми е,че не виждате по-далеч от носа си !

_[LiFe-StiLe]_F
05-14-2007, 09:13
в днешно време хората без образование са заникъде. чува се, че тука из Шумен вече и за да те наемат като чистачка имат претенции да си с висше образование :shock: и източниците ми са достоверни, все пак във фирмата на майка ми процедират по този начин.
представете си какво ще е занапред... айде момчетата без образование ще станат хамали, общи работници... ами момичетата?! :shock: