PDA

View Full Version : Im NeeD your Help :)



Aleks
05-06-2007, 19:50
xoraaaaa imam nujda ot pomo6t izlizam s 1 momi4e daite idei za kva tema da q zagovorq za6toto sega sam q pokanil i tq se navi :D

05-06-2007, 19:55
xoraaaaa imam nujda ot pomo6t izlizam s 1 momi4e daite idei za kva tema da q zagovorq za6toto sega sam q pokanil i tq se navi :D

=D> знаеш ли защо ти ръкопляскам? не от подигравка, а точно че сложи накрая усмихнатата иконка. Преди време и аз имах този проблем. Но за разлика от теб вместо :D използвах от този сорт ](*,) :oops: :( , та за какво да я заговаряш? Според мен би трябвало да се направи една ГОЛЯМА тема точно за този въпрос. Какво да говоря с нея/него?
Моят съвет ли? - Бъди себе си!

kaki4ka^
05-06-2007, 19:58
ako ne ti e silnata strana v zagovarqneto (koeto mejdu drugoto e i moq slaba strana) q predrazpoloji tq da bade po-deinata v razgovora - interesuvai se ot neq, nakarai q da razkaje ne6to,da spodeli ne6to ot sebe si. Togava ti moje6 da se vklu4i6 po-aktivno - da spodeli6 svoqta poziciq i t.n. Ako ne ti e silata da si zabaven ili ostroumen - ne go pravi na sila - tova se use6ta ot otsre6tnata strana. prosto badi spokoen i badi sebe si!

Mishity
05-06-2007, 20:50
Просто бъди себе си!Веднъж и аз така се притеснявах,казах му да сподели нещо и .. той разговора потръгна от самосебе си :P Разпитай я за нея нещо,тя ще ти каже и всичко ще мине добре

Aleks
05-06-2007, 20:55
Благодаря Срещата Мина Чудесно Предложих И да Станем Гажета утре ще ми отговори :D

Mishity
05-06-2007, 20:56
Аз веднъж бях себе си, обаче след като се опитах да извадя червата й тя сподели следното:"ААААААААААААААА" и излезе от стаята. Според мен ако си брутален психопат не бъди себе си. Поне докато не я заключих някъде, далеч от хорските уши...

ХахахаХаха!АКо си нормален (а сигурно си)БЪДИ СЕБЕ СИ! :) Aко нещо не си в час - БЪДИ НОРМАЛЕН! :lol:

Presley
05-06-2007, 21:08
Такам първо- каэва се I need your help ,а не I`m need ...
А и аэ те похвалвам эа усмихнатото човече накрая =D> =D> =D>
Мога да те посъветвам само да бъдеш себе си ,эа да те оцени реално и по-натам (ако има по-натам де :-D ) да няма гафове !

Nassgerrack
05-06-2007, 21:12
Ми да ти обърна върпоса. Вместо да е "за какво да и говоря" много по-добре било да има нещо от рода на "за какво ли ше ми говори тя?" .
Момичетата са по-приказливата част от човечеството,така че с няколко въпроса(няма голямо значение какви са) можеш да я накараш да говори с часове.

Точни реплики и теми никой няма да ти даде,защото те не са точни за различните ситуации.

Говори си с нея за бъдещето й,приятелите,семейството,х битата,вкусовете.

Избягвай темата за даскалото.

Тва е.

Успех.

Valserp
05-06-2007, 21:54
А искаш ли аз да ти я нае*а?
Ебаси темата.

05-07-2007, 14:24
Благодаря Срещата Мина Чудесно Предложих И да Станем Гажета утре ще ми отговори :D
Opaa predlijil si i znachi =;

Presley
05-07-2007, 14:44
Благодаря Срещата Мина Чудесно Предложих И да Станем Гажета утре ще ми отговори :D
Opaa predlijil si i znachi =;
Ахахаах ми честито :-D