PDA

View Full Version : Istoriqta na dvama tapanari ( istinska istoriq)



Ivan Mollov
05-06-2007, 20:07
Има едно момиче което е страшно просто!Казва се Maria и живее в кършака заедно с нейната приятелка Velina(която е много крива).Вчера се преебах и излезнах с тях заради един пълен тапанар Ivan(страшно задръстен тип и също така много спекан и има огромни зарна).Взехме всичките пари който имахме и отидахме да се видим с тях и нямаше да ходим никаде но какво стана и отидахме в някаква пълна дупка там за да се направим на газари платихме сметката(2лв.).След като свърши ужаса с кафето за да се напраим на газари за пореден път Марио предложи да идем в "Phobia" и аз се навих защото съм много зле!Тръгнахме да званим да се саберем повече хора обадих се на един приятел(Боян-също е страшно просто момче)той трябваше да избяга от тях през прозореца и по един гараж.Тъпите путки казаха че няма да дойдат с нас но ние си мислихме че се базикат но като станахме от кафето и се оказа че наистина няма да идват отидахме да ги испратим до тях те живеят много близо една до друга.От там се почна всичко закасняхме супер много за срещата с Боян после влезнахме в "Enjoy" но нямахме никакви пари аз имах 20 лв за да си платя интернета платих входа на мен и Ivan по 2лв.После се почнаха едни бири чудеса испихме по 2 бири по 2лв и видяхме една курва с която се зарибявах във "Exit" и тя като почна да ходи от един на друг направо ужас.След това дойде един приятел и ни черпи тримата по една бира.Чудихме се дълго време какво да правим дали да идем във "Kaligula" или да се пребираме разбирахме се над един час.Накрая стана към 4 и тръгнахме Силвия се беше нарязала като прасе едвам отидахме там.Влезнахме нямаше вход седнахме на едно сепари и дойде сервитьор гей.Поръчахме си по една бира за 3лв и гледахме как пеят травеститите на PLAYBACK,а Силвия беше зацепила.Бърках и между краката неебава хванах я за сливата само ме погледна и нищо...Минаха близо 20 минути и травеститите се пребраха и започнаха да пускат много яка музика.Силвия се разшава малко а другото момиче което беше с нас Елица почна да се зарибява с двама.Бяха я натиснали много здраво.след извесно време аз,Боян и ivan си тръгнахме.Боян си хвана такси а ние с ivan тругнахме пеша защото имахме само 4лв.Вървяхме,вървяхме стигнахме на километар и малко от нас и хванахме едно такси защото неможехме повече.Аз бях казал на бащами че отивам в Марио за един час най-много но така се получи Ивелина(приятелката на ivan)му се обади и ни накара да се видим и от там се започна всичко.Прибрахме се във 6 часа и със 2.50лв останали от 30.Лъгахме мазахме родителите си че сме били в Ивелина и сме заспали и незнам си какво още.ТОВА Е ИЗТОРИЯТА НА ДВАМА ПЪЛНИ ТАПАНАРИ ВСЪШНОСТ Gosho НЕ Е ТОЛКОВА ЗЛЕ КОЛКОТО ivan НО КАКВО ДА ГО ПРАВИ ПОНЕЖЕ МУ Е ПРИЯТЕЛ.ВЕЧЕ ЗА 2-РИ ПЪТ ГО НАБУТВА В ГОМНАТА ЗАРАДИ ЕДНА ТЪПА СЛИВА. PS:няма по голям тапанар от ivan -спекар супер задръстено момче с много големи зарна...

ivan mollov
05-06-2007, 20:11
pls del temata

05-06-2007, 20:35
Брато, яко нацепен си бил като си я писал тази тема, а? :lol:

05-06-2007, 20:43
mani onq den se bqh naql s gabi i mislih istoriii xahxhahax pls delnete temata ako obichate :smt005

05-06-2007, 20:43
mani onq den se bqh naql s gabi i mislih istoriii xahxhahax pls delnete temata ako obichate :smt005

kukli4ka__
05-08-2007, 08:37
за да се направим на газари платихме сметката(2лв.)
Боже,колко мъка има по тоя свят,Боже :!:

warp
05-08-2007, 12:03
Тая история ми се струва по-подходяща за дневничето ти. Не виждам в нея нищо съдържателно, което бихме могли да коментираме. Мерси, че сподели тази помия с нас...

DeSiTo0o
05-08-2007, 12:43
Тая история ми се струва по-подходяща за дневничето ти. Не виждам в нея нищо съдържателно, което бихме могли да коментираме. Мерси, че сподели тази помия с нас...