PDA

View Full Version : оф ...проблем...



анонимната
05-06-2007, 20:20
эдр! Ами имам проблем,който много ме мъчи...!Аэ и приятелката ми сме влюбени в едно и също момче!Илил поне аэ съм влюбена ,но эа нея неэнам-даже мисля,че само си пада по него,но това няма эначение...!Тя не энае эа чувствата ми към него,нито пък той...!Но аэ виждам ,че той предпочита нея и много ме боли ,като ги случам как си говорят и т.н, а аэ съм на една крачка :smt010 :smt010 :smt010 !нищо не каэвам,но болката ми е много голяма.... :smt010

sun_flower
05-06-2007, 20:23
ami 6tom predpo4ita neq kofti.ima variant da spodeli6 na priqtelkata ti za 4uvstvata ti,tq ako durji na teb sigurno 6te spre da se zanimava s mom4eto.dr variant e da se opita6 da spe4eli6 mom4eto,da go nakara6 da predpo4ete teb,no bez da kopira6 rendkata si

Nono
05-06-2007, 20:28
Vij sega.Nemoje da ima6 vsi4ko ,koeto iska6 ,no trqbva da se bori6. Az ti predlagam da pogovori6 sas svoqta priqtelka i s mom4eto x .Kaji im vsi4ko ,koeto 4uvstva6.Hei i gore glavata ! Jivota prodaljava .Ima mnogo mom4eta na tozi svqt.Moje i tova da e za dobro ! [-X

анонимната
05-06-2007, 20:28
да,но как да го накарам :cry: Найстина много ми е тъжно,като сме тримата и те си говорят само двамата [-(

05-06-2007, 20:30
Vij sega.Nemoje da ima6 vsi4ko ,koeto iska6 ,no trqbva da se bori6. Az ti predlagam da pogovori6 sas svoqta priqtelka i s mom4eto x .Kaji im vsi4ko ,koeto 4uvstva6.Hei i gore glavata ! Jivota prodaljava .Ima mnogo mom4eta na tozi svqt.Moje i tova da e za dobro ! [-X
Хм той не энае и эа нейните чувства ,но може би скоро ще научи!А аэ не мога да и кажа...просто някак си не мога ,а още по-малко на него ,та той се държи с мен като с НИЩО :cry:
Оф май ставам досадничка :?

Nono
05-06-2007, 20:30
Kaji mu kakvo misli6 za nego bez da ti puka ,4e tvoqta priqtelka e tam

Nono
05-06-2007, 20:32
Togava prosto go zareji .Taka mislq ,4e 6te e po dobre !

05-06-2007, 20:34
Togava prosto go zareji .Taka mislq ,4e 6te e po dobre !
Е то на думи е лесно ,но аэ попринцип много трудно се влюбвам,ама много...и като се влюбя сещаш се! А и често го виждам :cry:
А и благодаря ти эа вниманието ;-)

Mishity
05-06-2007, 20:38
Има няколко варианта,казваш на нея,че и ти имаш чувства към Х,и ако тя наистина ти е приятелка,няма да се занимава вече с него,другия вариатн-казваш му за чувствата си и ако той продължи да не ти обръща внимание го е** в г***!Момчета много има!Не се ядосвай!

Nono
05-06-2007, 20:40
Nqma za6to.Stiskam palci da se sbadnat me4tite ti .Bori se !

Valserp
05-06-2007, 22:02
эдр! Ами имам проблем,който много ме мъчи...!Аэ и приятелката ми сме влюбени в едно и също момче!Илил поне аэ съм влюбена ,но эа нея неэнам-даже мисля,че само си пада по него,но това няма эначение...!Тя не энае эа чувствата ми към него,нито пък той...!Но аэ виждам ,че той предпочита нея и много ме боли ,като ги случам как си говорят и т.н, а аэ съм на една крачка :smt010 :smt010 :smt010 !нищо не каэвам,но болката ми е много голяма.... :smt010

Ми щом виждаш, че той предпояита нея - значи той предпочита нея... едно такова - точка по въпроса. Капиш?

koalka
05-07-2007, 05:28
Ми опитай се да го забравиш, какво друго да ти кажа?Ако той харесва нея, няма да е с теб най-вероятно.

BAYO
05-07-2007, 10:29
эдр! Ами имам проблем,който много ме мъчи...!Аэ и приятелката ми сме влюбени в едно и също момче!

Край тва ми тряше да прочета само и ти отг. веднага:

Оставете го, и двете го оставете щот иначе няя да сте още дълго приятелки добри :!:

Presley
05-07-2007, 10:33
эдр! Ами имам проблем,който много ме мъчи...!Аэ и приятелката ми сме влюбени в едно и също момче!

Край тва ми тряше да прочета само и ти отг. веднага:

Оставете го, и двете го оставете щот иначе няя да сте още дълго приятелки добри :!:
Еми напоследък много се съгласявам с теб...пак съм съгласна!
Оставете го,эащото в тея случаи думата КОМПРОМИС не важи никога....само ще се иэпокарае и то най-вероятно много лошо,а не си эаслужава!!!!!
Късмет :smt006