PDA

View Full Version : Moderated: Имам много голям проблем с акнето!



аэ
05-06-2007, 20:52
Хора имам много голям проблем с акнито!Не минава нито от Скинорена ,нито от нищо!А се чувствам много эле така :cry: Даите някакви съвети ,даже ако энаете някакви домашни маски ,мебеми и бабешки рецепти,щото понякога са по-ефективни :? !
Благодаря :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Котарана
05-06-2007, 21:00
Ами аз нямам много пъпки ,но се случва да ми излезе по някоя.Сега пия бирена мая и всякаш не ми се омазнява толкова кожата на лицето и понамаляха пъпките.Пробвай ако искаш дано има резултат

cherinka
05-07-2007, 03:16
А , дам, с бирена мая става.
Някой ако може да каже нещо по това, което ще кажа - значи братовчедка ми си мажеше лицето с нещо, което седеше като олио, но не е олио. Тя е от село и сигурно е някво такова природно медицинско. Дори не помня дали ми беше казала кво си с лага на лицето. Та някой ако знае, ако може да каже:)

BigStar
05-07-2007, 06:14
ami za birenata maq....momi4eta kajete mi po kolko hap4eta na den se piqt zashtoto iskam i az da opitamm...pls pishete mi na sapiorkata_@abv.bg....a kolkoto do tofa koeto kaza cherinka ...nz no se samnqvam da e olio nali se pak se optva da premahne omaznqvaneto na kojata...edva li e OLIO

Котарана
05-07-2007, 07:02
ami za birenata maq....momi4eta kajete mi po kolko hap4eta na den se piqt zashtoto iskam i az da opitamm...pls pishete mi na sapiorkata_@abv.bg....a kolkoto do tofa koeto kaza cherinka ...nz no se samnqvam da e olio nali se pak se optva da premahne omaznqvaneto na kojata...edva li e OLIO

Ами аз пия 3 пъти на ден по две хапчета.То си пише на опаковковката на бирената мая. 60 хапчета са 2.40 лв. някъде

05-07-2007, 14:31
Отиди на козметик да ти изчисти лицето и пий Бирена мая откакто взимам ми се изчисти доста лицето ноктите вече не ми чупат :mrgreen:

648541
05-07-2007, 14:59
emi zna4i moita kosmeti4ka mi preporu4a DALACIT-T se kazva...mnogo dobre deistva kato spirt e...ako iska6 probvai go ni6to nqma da ti stane :wink: :P

05-15-2007, 11:23
вземи си антибактериален лосион на фирма"христина" отиваш в козмети4ен магазин и казва това

vivian
05-15-2007, 13:44
ami az ne piq birena maq,poneje me e strah da ne nadebeleq.no imah mn papki i zapo4nah da se maja s Aknerin,sled 2 meseca upotreba sutrin i ve4er,bez da slagam gri policeto tezi dva meseca,liceto mi se iz4isti.sega hodq redovno a kozmetik da mi po4istva 4ernite to4ki.papkite sa kofti problem i az kakvo li ne probvah predi da uspeq da gi mahna.
poznavam mn hora na tqh pak Aknerina ne im pomogna [-( tva zavisi ot kojata.na nqkoi im pomaga Aknerin(zenerit mai be6e po silnoto,no sas sa6tiq antibiotik),Acne out,Dalacin,nqkoi si kupuvat spirt specialen i ampulki antibiotik slagat vatre i se majat s tva.ima mn varianti,jalko 4e tr da mine mn vreme,da izpolzva6 mn ne6ta i 4ak togava da otkrie6 kak da se izbavi6 ot papkite,ako izob6to nameri6 :?

05-19-2007, 22:50
Здравейте искам да попитам няколко нещица по темата.Та значи моя случай е такъв на 15 години съм и имам мн пъпки по лицето които като ги спукаш и от тях излиза гнои в промишлено количество и мн кръв сякаш си заколил кокошка или разбил съксията на някоя млада девойка.Моля ви помогнете.Кажете какво да правя ходих на кожен тои ми изписа някакви мазила ама не помагат.Какво да ползвам за да се махнат тия пъпки че ме нервят.