PDA

View Full Version : 4erno pod o4ite



assss
05-06-2007, 21:24
mom4e sam i imam 4erno pod o4ite kak da go maxna s kaka krem

cherinka
05-07-2007, 03:14
Фон-дю-тен :smt005

ЦвЕтИт0
05-07-2007, 08:54
Здравей.Първо уточни какво е това черното под очите едва ли е наистина е черно може би са тъмни кръгове под долната част на окото които се появяват в следствие на различни фактори най-често при недоспиване и водене на нездравословен начин на живот липса на витамини и т.н.Опитай със студенои торбички билков чай.Друго не се сещам опиши по-точно прпоблема си на колко си години кога са е появи и т.н.

assss
05-07-2007, 11:59
da tova sa tamni kragove polu4ava mi sse ot lipsa na vitamini ne6to da mi kaje6

Presley
05-07-2007, 13:59
Еми според мен това са сенки ,или по -точно тъмни кръгове...!Получават се от недоспиване най-често или пък от неэдраволсловно хранене-недохранване!Легни да се наспиш едно хубаво няколко дни и ще се махнат може би,ако не си вэеми фондьотен

Cvetkaa
05-07-2007, 15:37
Emi i spored men sa tymni krygove.. I az imam takifa i neznam na kakvo se dyljat. Opitfala sm s kakvo li ne da gi mahna, no ne iskat i veche sm se otchaqla.. Ne e ot nedospivane(spq dostatychno), ne mislq i che e ot nezdravoslovno hranene. Ostavat samo vitaminite, no pak ne mi izglejda mn ubejdavashto.. Shte pomolq nqkoi koito znae kak da se mahnat da spodeli, zashtoto naistina ne e mnogo priqtno.. a i az sm momiche.. Izpolzvam fondiuten, nooo .. ](*,)