PDA

View Full Version : Мразя я!



sladuranata_891
05-06-2007, 22:04
zdr parvo na vsi4ki-iskam da vi razkaja za moqta istoriq:sas moita priqtelka vinagi si kazvame vsi4ko,no doide momenta kogato tq se odrapna ot men i az go razbiram i dvete si imame gadjeta i normalno da otdelq6 vreme i za tqh,no v posledstvie moeto gadje po4na mn da me laje i vse da si namira pri4ina da ne se vijdame i re6ih 4e trqbva da vida kvo stava,a to kakvo bilo s moqta nai dobra priqtelka imame edno i sa6to gadje obi4ame edin i sa6t 4ovek,kak moja da mi go pri4ini deto sam i pomagala za vsi4ko i q krieh ot tqhnite i za kvo,da mi otneme gadjeto,Razbirate li hora iskam da q ubiq,za6toto tova be6e parvata mi obi4,nikoga do sega ne sam obi4ala i nz kakvo e tova,no eto sega za da obi4a6 trqbva da boli.kajete pravilnoto re6enie,za6toto sam sposobna da se samoubiq za nego.obi4am gi i dvamata a mi se podigraha :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 ](*,)

т.7 от Правилника!
Модерирано от koalka

StafiDKa
05-07-2007, 02:53
Milichka,ako ti e bila istinska priqtelka nikoga nqma da go napravi tova neshto,povqrvai mi!!!Istinksite priqteli sa gotovi da jertvat sobstvenutu si shtastie...za momcheto nqmam dumi...izvinqvam se za izraza,ama tva sa "pederaski istorii"...Znam kolko ti e bolno v momenta,no jivota produljava,ako sum na tvoe mqstu shte govora i s davama...obesni i kakvo sa napavili,sled kato e postupili taka,i veche ot teb zavisi kak shte se razvivat neshtata po natatuka!Nikak ne e priqtnu,no gadjetata idvat i si otivat,priqtelite sushtu!!Gore glavata i samo napred e moq suvet!I umnata :wink:

koalka
05-07-2007, 05:26
Имаше едно много подобна тема, не е зле да я прочетеш.Там дадохме много прости съвети-остави ги и двамата, все едно вече не съществуват в живота ти, не се занимавай с тях.
и за напред си подбирай и приятелите, и гаджетата, защото виждаш какво може да стане.

Anf3tamin4o
05-07-2007, 07:15
Ми ако погледнеш темите в форума, щте установиш че в последно време добрите приятелки много взеха да грабят гаджетата на другите :)

bqsna_teenagerka
05-07-2007, 09:42
4акай малко...тя знае 4е той ти е гадже нали???? и въпреки тва е с него?...зна4и не ти е истинска приятелка1 а той>?ходи и с двете
???????? ми зна4и ви лъже...играе си с вас...зна4и той не ти е изобщо гадже...моят съвет е:забрави ги и двамата

05-07-2007, 09:46
Мисля че на форума ще му трябва тема с методи за убииство на най-добра приятелка.
Ще е яко х)

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 09:58
Ignorirai i nego i neq.Znam 4e 6te ti e trudno,no nqma drug na4in.Nedei da se opitvash da i otmashtavash,nqma smisal.Bezrazli4ieto e nai-gadnoto neshto koeto mojesh da napravish.Sled vreme tq shte go osaznae...no shte e kasno.

05-07-2007, 10:01
Sled vreme tq shte go osaznae...no shte e kasno.



Не я слушай!! Тва е таен агент на лошата!!Тя иска да си мислиш така!!

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 10:03
Sled vreme tq shte go osaznae...no shte e kasno.



Не я слушай!! Тва е таен агент на лошата!!Тя иска да си мислиш така!! Da be az sam taen agent :lol: :-D

05-07-2007, 10:05
Sled vreme tq shte go osaznae...no shte e kasno.



Не я слушай!! Тва е таен агент на лошата!!Тя иска да си мислиш така!! Da be az sam taen глупака :lol: :-D



Виждаш ли признава си!!

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 10:06
I bez tfa kak kato napisah "agent" izleze savsem dr neshto ? :? :shock:

05-07-2007, 10:08
I bez tfa kak kato napisah "глупака" izleze savsem dr neshto ? :? :shock:


Туй щот си шибан таен агент.
Мразя тайни агенти.

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 10:09
I bez tfa kak kato napisah "глупака" izleze savsem dr neshto ? :? :shock:


Туй щот си шибан таен агент.
Мразя тайни агенти. Mne sorry ne sam takava,sledovatelno ne me mrazish :lol:

648541
05-07-2007, 10:09
vij kakvo 6te ti kaja...1vo kakto kazaha tq ne ti e priqtelka ako e znaela 4e hodi6 s nego...2ro kolkoto i tupo da zvu4i ne i go ostavqi na neq .moje da ne e tvoi ama nqma da e i nein...3to kaji kude jiveee taq murla i 6te q sma4kam deeeba #-o :x :evil: :twisted: :twisted:

05-07-2007, 10:10
3to kaji kude jiveee taq murla i 6te q sma4kam deeeba #-o :x :evil: :twisted: :twisted:



И на мен ми кажи да гледам шоу.

sladuranata_891
05-07-2007, 10:15
А сигурна ли си, че ти не си откраднала нейното гадже!!!

ne ne sam az tazi koqto krade 4ujdoto,a tq.

05-07-2007, 10:16
А сигурна ли си, че ти не си откраднала нейното гадже!!!

ne ne sam az tazi koqto krade 4ujdoto,a tq.



Мръсницата...

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 10:17
А сигурна ли си, че ти не си откраднала нейното гадже!!!

ne ne sam az tazi koqto krade 4ujdoto,a tq.Mi sled kato posatpva taka tq ne ti e nikakva priqtelka...S gadnata si postapka go e dokazala.A i gajeto ti sashto ne zaslujava tvoeto vnimanie.I dvamata sa se podigrali s teb.Ne se zanimavai s tqh.

05-07-2007, 10:18
А сигурна ли си, че ти не си откраднала нейното гадже!!!

ne ne sam az tazi koqto krade 4ujdoto,a tq.Mi sled kato posatpva taka tq ne ti e nikakva priqtelka...S gadnata si postapka go e dokazala.A i gajeto ti sashto ne zaslujava tvoeto vnimanie.I dvamata sa se podigrali s teb.Ne se zanimavai s tqh.


Мръсниците...

BAYO
05-07-2007, 10:22
Xixi1.9, ш' си позволя да те изкоментирам братче, че кефиш : xeaxeaxeaxeaxeaxea

Сега П.Т. -> Зарежи ги и двамата, ся ш' им е готино, но след време ще стане така, че ш'те се оставят иии ще дотичкат при тебе, но ти ш'те си железна, без чувства, без сълзи ... ш'те ги отблъснеш както сега, така и тогава, и те ще са двойно по-наранени от тебе, заслужават си го!

P.P. Kill em' ALL!!!! :smt069

sladuranata_891
05-07-2007, 11:29
dali da ne q prebiq ot boi sega imam sre6ta s neq i 6te si izqsnime vsi4ko,a tq dali 6te mi priznae mi e mn interesno,ako ne si priznae 6te q smaja ot boi i 6te i kaja da hodi da si tarsi nqkoi svoboden maj

05-07-2007, 11:30
dali da ne q prebiq ot boi sega imam sre6ta s neq i 6te si izqsnime vsi4ko,a tq dali 6te mi priznae mi e mn interesno,ako ne si priznae 6te q smaja ot boi i 6te i kaja da hodi da si tarsi nqkoi svoboden maj




ДА на агресията ^^
Имаш готин начин на поведение ако не беше фатално тъпа щях да те обичам.

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 11:39
Ами ето поредната жертва на "приятелството" ! Не забелязвате ли,че всеки ден се намират все повече угорчени хора от "приятели"?Добре,че съм аз да ви влея мозак,че няма приятество!Пък за авторката на темата:ко цивриш?Да не си се забърквала с "приятелки",на които си споделяла сичко и се париш сега ! То4ка ! \:D/

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 11:41
П.С. Много ясно,че трябва да я прибиеш!Успех! :wink:

05-07-2007, 11:41
Добре,че съм аз да ви влея мозак,че няма приятество!




Мерси за мозАка.

pff
05-07-2007, 13:02
hodi na doktor 4e ne6to si psihi4no bolna :smt016

05-07-2007, 13:37
hodi na doktor 4e ne6to si psihi4no bolna :smt016

nqma smisal ve4e hodih i me varnaha.tejak mi bil slu4aq =D> :D :D :D

Fagile
05-07-2007, 16:39
Имаше едно много подобна тема, не е зле да я прочетеш.Там дадохме много прости съвети-остави ги и двамата, все едно вече не съществуват в живота ти, не се занимавай с тях.
и за напред си подбирай и приятелите, и гаджетата, защото виждаш какво може да стане.
off taa s neinite tupi temi

D M X
05-07-2007, 19:36
Аз бих счупил кучката ако бях на твое място. Това е от най-гнусните неща които могат да ти се случат.

nP0c70_A3_
05-08-2007, 14:54
Мила и аз съм в подобно положение ,защото момчето по което си падам,мойта "най-добра" fr имам чувството ,че го харесва толкова е нахална и понеже сядам до него тя ме накара да се изместя уж да преписва ,а цял час му говори бе ужас направо и после ми разпрая за него ,през междучасията му се натиска абе ужас.Той не я харесва ама се пак мислех ,че ми е френдка.А и гаджето ти не е по-голяма стока от френдката ти за тфа ти предлагам на нея да и теглиш един бой ,а на тъпото момче една майна и тфа е ;]

Barbie
05-08-2007, 15:08
Мила и аз съм в подобно положение ,защото момчето по което си падам,мойта "най-добра" fr имам чувството ,че го харесва толкова е нахална и понеже сядам до него тя ме накара да се изместя уж да преписва ,а цял час му говори бе ужас направо и после ми разпрая за него ,през междучасията му се натиска абе ужас.Той не я харесва ама се пак мислех ,че ми е френдка.А и гаджето ти не е по-голяма стока от френдката ти за тфа ти предлагам на нея да и теглиш един бой ,а на тъпото момче една майна и тфа е ;]

:-s И к'во? Тя няма право да харесва и да се бори за въпросното момче? Ша прощавате, но защо си мислите, че като харесвате някого, приятелките ви нямат право също да си падат по него. Тя сигурно си мисли за теб същото, което ти за нея - "Кучка, сваля се на момчето, което харесвам, а ми се пише приятелка!"

Авторката, случват се такива неща. За мен гаджетата на приятелките ми автоматично стават някакви безполови индивиди, с които колкото по-малко контактувам, толкоз по-добре. (Понеже съм виждала същата случка да се разиграва между най-близките ми приятелки...)
Ноо, от къде знаеш, че твойта приятелка също не се е влюбила в това момче. Че на нея също не й е първа обич и дрън-дрън...? Първо говори с нея...и не злобей толкоз. Хората правят грешки.

В крайна сметка, полуидиотът, който си е позволил да ходи и с двете ви, е най-виновен.

Satyr
08-13-2007, 12:12
Съгласен съм с @Barbie
Аз също съм имал подобни преживелици, наблюдавал съм мои приятели и приятелки, по-силният побеждава, в случая няма смисъл да се биеш, ще загубиш двама, а така имаш две възможности, да си останеш приятел с тях двамата или да се пребориш за гаджето си и да си имаш приятелка, покажи, че си силна!

RHCP FeNka {{{}}}
08-13-2007, 12:18
az mislq 4e ne priqtelkata ti e vinovna a gajeto ti za6toto toi e hodil s dve v1preki 4e naistina za iznevqrata sa nujni dvama no v slu4aq mislq 4e toi e po vinovniq uspokoi se i prod1ljavai napred ne sa te edinstvenite hora na sveta sled kato sa post1pili taka s teb ne im davai povod da go napravqt otnovo nameri si drugi priqteli i vsi4ko 6te se opravi ;)

MajeStic
08-13-2007, 12:20
Доста си завиждате една на друга момичетата. Докато при момчетата това се среща по-рядко:)

08-13-2007, 14:55
PROSTO GI ZAREZI.TIA ZA MEN NE E ISTINSKA PRIATELKA SLED KATO E BILA SPOSOBNA DA TE IZIGRAE PO TAKUV GADEN NA4IN A TI SAMA SI NAPRAVI IZVODITE ZA NEGO I POMISLI DALI ZASLUZAVA DA GO OBI4A6.SPORED MEN NE :smt009 :smt009 :smt009

MayKyTy
08-13-2007, 15:00
Доста си завиждате една на друга момичетата. Докато при момчетата това се среща по-рядко:)
едно момче според мен би намерило компромисен вариант - 3-ка :D :D :D

feli7o_
08-13-2007, 16:38
:smt006 Ami mila v tozi slu4ai se e polu4ila mn konfuzna situaciq za6toto kakto ti sama kaza gi obi4a6 i dvamata! razbiram te...oba4e tyk idva momenta v koito trqbva da se zapita6 stryba li si da strada6 tolkova mnogo zaradi dvama 4oveka na koito si vqrvala i obi4ala a te sa te predali spored men ne si strybva...moqt savet e da zabravi6 za tqx za6toto az li4no nikoga ne bix prostila takova predatelstvo ot strana na lubimi xora... YSPEX kakvoto i da napravi6 i kakvoto i da stane :wink:

JuS7^YourS
08-13-2007, 17:02
правилното решение за мен е повече никога да нямам отношения с тия двамата. Те губят.

FairYoFdaRknEsS
08-13-2007, 17:03
А сигурна ли си, че ти не си откраднала нейното гадже!!!

И аз бих попитала същото?! Може просто той да ви лъже и двете ако тя не е знаела кое ти е гаджето :smt017 но се пак той ще е ебахти и простия да е с две мацки едновременно :smt011

gPa3HuTeJl
08-13-2007, 17:05
Не разбрахте, че в този живот истински приятели няма... има само роднини и познати...
Тези хора, който Ви се пишат за приятели рано или к1сно ще Ви забият ножа в г1рба... това май никой не го разбра..

08-13-2007, 21:31
Не разбрахте, че в този живот истински приятели няма... има само роднини и познати...
Тези хора, който Ви се пишат за приятели рано или к1сно ще Ви забият ножа в г1рба... това май никой не го разбра..
... освен мен . :twisted:

LO6IQ
08-13-2007, 21:32
Не разбрахте, че в този живот истински приятели няма... има само роднини и познати...
Тези хора, който Ви се пишат за приятели рано или к1сно ще Ви забият ножа в г1рба... това май никой не го разбра..
... освен мен . :twisted:
Офф . That's me . :wink:

GaBiTyYy
08-13-2007, 22:31
Prebii kuchkata do smurt :twisted: :twisted: :twisted: :smt005

pave
08-13-2007, 22:33
ХАхахаахХаха Смърт за ПреДателКатА

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-14-2007, 10:00
темата е стара :)