PDA

View Full Version : mnogo mi e gadno



edin`
05-07-2007, 04:23
Momi4eto, koeto nai-mnogo ot si4ko drugo obi4am, kaza, 4e nqma smisal i ni6to nqma da se polu4i 4uvstvam se ujasno obi4am q bezkraino mnogo, no qvno ne sym uspql da i pokaja kolko mn dyrja na neq i q obi4am i se stigna do tam, tq da mi kaje 4e predpo4ita drug, za6toto toi i pokazval, 4e dyrji pove4e na neq ;( mnogo e gadno, tq sy6to mi kazva, 4e me obi4a, no...Ne mojah da otida neska na daskalo, a imam mn otsystviq prosto cqla ve4er ne mojah da zaspq iskah da si izleq nqkyde vsi4ko, kakvoto mi e na du6ata, ujasno gadno e, tolkova q obi4am, obvinqvam se zatova, 4e ne sym bil dostaty4no nastoqtelen moje bi i sa me izprevarili edin vid ](*,) tq kazva, 4e ve4e e kysno i 4e trqbva da se vyzpriemame normalno samo kato priqteli, az i otvyrnah, 4e ne moga samo kato priqtel da q vyzpriemam i 4e mn q obi4am, no tq kaza, 4e 6te uspeq, prosto izjivqvam mn tejyk moment, ni6to ne mi se pravi ne otidoh neska na u4ili6te zaradi tova prosto nqmam jelanie za ni6to iskam da se zatvorq v statqta i da stoq taka s dni! :smt010 Za6to e tolkova gadno ni6to ve4e nqma smisal za mene, za6to taka stava ne6tata obiknovenite, koito gi pravih, prosto ne mi se zanimava s ni6to i vsi4ko mi e se edno, zagubih vsqkakvo jelanie za kakvoto i da e, obvinqvam se, za6toto az sym vinoven, 4e tq taka misli, 4e nqma smisal, tolkova mn q obi4am i tq go znae siguren sym, no sbyrkah nqkyde kato ne i poakzvah dosty4no to4no kakvo iskam! :smt009

koalka
05-07-2007, 05:23
Тя не те обича и мога да ти го кажа със сигурност.Не може да ходи при някой, който й показвал повече чувствата си(това е просто оправдание) и същевременно да те обича.Не разбираш ли колко абсурдно звучи?Съвземи се, не реви и си гледай живота.Това момиче явно не заслужава любовта ти.

cherinka
05-07-2007, 07:43
Айде по-смело, бе.
Кво си тровиш и нервите и живота с някакво си момиче.
Разбирам, че я обичаш, но това може да се промени, нали знаеш:)
Защо е нужно да тичаш след момиче, което не те обича. Ти достойнство нямаш ли?
Както каза коалка, тя се оправдава! Това трябва да ти говори, че просто наистина няма никакъв смисъл да ходиш след тая (с извинение).
И само не се затваряй! В себе си!
Това момиче, не бива да ти пречи да се срещаш и с други, нали така.

Valserp
05-07-2007, 08:03
Предложение:
Вземи се в ръце?

vvs_go
05-07-2007, 09:22
6te si nameri6 po gotina
az tyi napravih zabravih q i si namerih po qka

bqsna_teenagerka
05-07-2007, 09:33
оправдава се....и гледа по възможно най лекия на4ин да те отреже...или по скоро да искара 4е ти си виновен за вашата връзка като гледам ти се хващаш на въдицата...по добре я забрави....опитай се дай вси4ко от себе си.

BAYO
05-07-2007, 09:58
Що си мислиш, че като не излизаш от вас ш'ти е по хубаво??? Вземи се в ръце бе човек, да не си нек'ф пикльо на 13 или 14г. де. Ааааа ма'ха! Заради момиче, зел и той на там да хой .... стегни се!

edin`
05-07-2007, 13:23
tq kaza, 4e ne moga da si predstavq kolko mn dyrjala na men i me obi4ala, no ni6to nqmalo da se polu4i i nqmalo smisal, ve4e pisah po-gore, 4e predpo4ita drug pred mene, a az nikoga ne bih predpo4el druga pred neq kakvoto i da stava i v4era mi kaa, 4e mislq, 4e trqbva da ne si govorim izvestno vreme i da osmislim ne6tata, dokato zapo4nem da se vyzpriemame nornalno samo kato priqteli, a az ne moga da q vyzpriemam taka! :smt010 obvinqvam, se zatova, 4e dopusnah da predpo4ita drug pred mene, az sym vinoven, prosto moq gre6ka, az kakvoto i da stava6e nqma da predpo4eta druga pred neq!

honda^
05-07-2007, 13:28
Ако те оби4а, няма да ти4а при някои друг!!!
А ти нистина,както ти казаха и други, се вземи в ръце. Прувели4ава666 не666тата :!: Тя е просто едно моми4е... Рано или късно 666те я забрави666. Не е единствена :!: :smt012

pff
05-07-2007, 13:32
pradlio stiga e zaradi putka si stanal putka e mom4e :smt018

edin`
05-07-2007, 16:05
ne znaete kolko e gadno ve4e nqma ni6to smisal v moq jivot...vsi4ko mi e vse edno, ne se jivee taka :smt009

05-07-2007, 16:09
ne znaete kolko e gadno ve4e nqma ni6to smisal v moq jivot...vsi4ko mi e vse edno, ne se jivee taka :smt009





Емм самоубии се де о.О

edin`
05-07-2007, 16:15
ne znaete kolko e gadno ve4e nqma ni6to smisal v moq jivot...vsi4ko mi e vse edno, ne se jivee taka :smt009





Емм самоубии се де о.О
:smt010

Presley
05-07-2007, 16:19
Айде по-смело, бе.
Кво си тровиш и нервите и живота с някакво си момиче.
Разбирам, че я обичаш, но това може да се промени, нали знаеш:)
Защо е нужно да тичаш след момиче, което не те обича. Ти достойнство нямаш ли?
Както каза коалка, тя се оправдава! Това трябва да ти говори, че просто наистина няма никакъв смисъл да ходиш след тая (с извинение).
И само не се затваряй! В себе си!
Това момиче, не бива да ти пречи да се срещаш и с други, нали така.
На същото мнение съм!Не тичай след нея [-( не си эаслужава! =;

n03
05-07-2007, 16:22
ne znaete kolko e gadno ve4e nqma ni6to smisal v moq jivot...vsi4ko mi e vse edno, ne se jivee taka :smt009





Емм самоубии се де о.О

Аман от оригинални изказвания... По темата : човече и аз съм преминавал през такова състояния знам какво ти е мога да си представя.. преди време и аз мислех че тфа нещо няма край и че ше ми е гадно цял живот, ама не е така... времето лекува всичко колкото и банално да звучи - вярно е... просто се оглеждай и търси нещо което може да ти я избие от главата.. в такъв момент ти е трудно да погледнеш друга с желанието да стане нещо с нея но пробвай :wink: