PDA

View Full Version : помощ!черна къна!!!!!!!!



4ernokoska
05-07-2007, 05:56
здравеите на всички! моля ви само не ми се карайте ,знам 4е сиг е имало подобни теми,но веки си е със специфичен проблем и аз н можада намеря отг на жъпроса си..така..зна4и пробле ма ми е 4е аз съм по принцип с светла коса,но оня ден се къносах с 4ерно(оная индийската къна с жената с точката) ,но не мога да се в1зприема... :( :( :( наитина мн искам да си жърна стария цжят..но знам 4е няма как.. моля ви ако някои има идея това колко време 6те седии дали с еотмива или трябва да 4акам да ми израсне да ми каже..а ако имате идея как да я махна 6те сте златни.... =[[[[

BigStar
05-07-2007, 06:11
ooo milichka az si slojih 4erna kana parviq pat v koito reshih da si smenq cveta na kosata...i parviq pat slojih ot tazi "Afrodita" no tq mi padna mnogo barzo za tova reshih da si sloja i az ot indiiskata i...Vqrvai mi blizo 7-8 meseca ne se boqdisvah i ne gadnata kana ne padna....no sled tova edna friziorka mi kaza che ako i slagam kiselo mqlko i zehtin kanata shtqla da se mahne zapochnah da go pravq i naistina stana sega sam rusa.(sled izsvetlqvaqne i obrabotka s perhidrol razbira se),no iskah da ti kaja che s kiselo mlqko i zehtin shte stane... ne gi smesvai dvete a go pravi po otdelno....nadqvam se da sam ti bila polezna

`Death`Whore``
05-07-2007, 08:13
Не гарантирам да стане, но си вземи маската за коса с плацента и костен мозък - моята къна падна, откакто започнах да си я слагам.

Sarabi
05-07-2007, 08:31
Аз използвам черна къна, но не мога да те успокоя, че ще падне скоро... на мен ми се налага да се боядисвам единствено защото ми пораства косата и ми се показват корените, не защото се е променило качеството на цвета.
`Death`Whore``, и аз съм на тази маска за коса, но не съм забелязала да пада къната...
4ернокоске... ще ти се наложи да започнеш да се харесваш така.

Presley
05-07-2007, 14:03
Ами според мен трябва да помакаш да мине малко време...ще се въприемеш!По-добре иэчакай!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D После ще съжаляваш ,ако я махнеш!!!Поне аэ така мисля де....

4ernokoska
05-07-2007, 17:50
BigStar,би ли ми разяснила малко по-подробно за това с млякото и зехтина...мерси мн на всички,ако някой има и други предложения да казва :/

tedinkata_
05-07-2007, 17:59
az sam sas sashtata 4erna kana ot blizo 3 god se boqdisvam s neq :mrgreen: i moga da ti kaja 4e trydni4ko pada.. v slu4aq ti mislq 4e triabva prosto da 4akash sega da izraste tvoqta kosa..mai nqma dr variant za jalost :-k ama dobre de-tolkova li ti e zle??v smi zashto ne si ostanesh taka...?samo ne xodi pri frizior da ti q izsvetliavat :!: shtoto az i prez tva minax i ot 4erno cveta deto se polu4ava sled taq procedura e meko kazano OTVRAT!!! shte se naloji da priemesh 4e ve4e shte si s 4erna kosa izvestno vreme i se uspokoi-moje puk taka da ti e po dobre :)

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 19:31
честито!Няма махане с годинИ!Аз съм черна от година-само 3 пъти съм се боядисвала ама нито за миг нямаше изглед боята да пада! Йеа! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

`Death`Whore``
05-07-2007, 19:40
Не знам, не знам, може от хумата да е, която си сложих 2 пъти на косата...но принципно къната стои непокътната с месеци, а сега косата ми е кафява...

BigStar
05-08-2007, 15:28
ami kakfo da ti razqsnqvam
predi da vleznesh v banqta namaji si na kosata kiselo mlqko sloji edna nailonovq shapchica i stoi taka 4as dva...sled tofa vlizash i se kapesh....po sashtiq nachin i sas zehtina