PDA

View Full Version : Пречи ли тревата на депресията?



Outstanding
05-07-2007, 11:14
Ами интересно ми е дали някой от вас който е изпадал в депресия е пушил трева и как му влияе. Защото аз съм с депресия,ама много обичам да си павкам чат пат...Обаче искам да подчертая - само трева.Абсолютно никакви други опияти!

p.s.: Моля хейтъри и детски гъзове да не пишат. [-X

MaRiNkA_16
05-07-2007, 12:46
Била съм в депресия(не сдух,а истинска депресия) само веднъж.
И пушех трева постоянно.
Беше ми толкова тежко,толкова мъчно и криво,толкова сиво...И тревата беше единственото хубаво нещо в този ад...
После се оправих,с много мъки,но самият проблем,който предизвика депресията не се реши.И си остана...Някъде заровен.И тогава започнах да пуша постоянно.Едва ли не от страх,че ако не го правя ще се задържа в тъжаната ми сива реалност прекалено много.И пак ще плача.
Хах
Чуствам се добре...И когато пуша някак си наистина всичко е по-красиво...И този нерешен,заровен проблем...Просто си спомням за него и си казвам,че всичко ще се оправи.
За себе си мога да ти кажа,че две приятелки и тревата ме измъкнаха от тази дупка...Наглед безизходна.
Не знам дали е неизбежно да стане така...Но при мен помогна.Ужасно,ужасно много.
\:D/ togava kogato svetut okolo teb se sriva e podhodq6to da ide6 v nqkoi dr svqt,a trevata opredeleno 6te ti pomogne.probvai ni6ty ne gybi6

Outstanding
05-07-2007, 13:19
Значи и аз говоря за истинска депресия.Затова писах да не ми говорят разни пубери дето им е кофти че са ги предредили на баничките,защото пия антидепресанти от много време.В последствие на това не е много препоръчително да пия алкохол и затова разпускам с трева.Не е лесно да не си пил от 3 години и половина,особено ако човек е по-стеснителен като мен и не може да се отпусне без него.

Wisskas много се радвам че писа.Аз тъкмо им разправям на моите приятели,които пият по половин литър водка(shit),че медитирам като се напуша те ми се смеят.Много ми е релаксиращо и спокойно.Само дето не обичам много да излизам като се напуша...

WwanAdoO
05-07-2007, 13:25
Беше ми толкова тежко,толкова мъчно и криво,толкова сиво...И тревата беше единственото хубаво нещо в този ад...

За себе си мога да ти кажа,че две приятелки и тревата ме измъкнаха от тази дупка...Наглед безизходна.
...Но при мен помогна.Ужасно,ужасно много.
Тва все едно аз го казвам, ама тва беше преди доста време вече, а за момента почти вече на пуша... е обичам си го коза много, но сега като че ли други неща ме вълнуват и си пуша чат-пат, дет се вика- няколко пъти на месец. Ама определено коза ме е спасил, ако не беше коза кой знае кво долно нещо щях да бъда... както ми беше казало едно момиче, което всъщност също влиза тук, но не знам дали си спомня- "ще умреш в някоя канавка сама" ... да, ама се запознах със Зелената дама и всичко си дойде на място :wink:

stefko89
05-07-2007, 15:32
pafkaite i mir na vsi4ki :smt033

05-07-2007, 16:22
Vsi4ko e individualno.Az li4no kato pu6a ,mnogo mislq za problemite si i tova mi pre4i da se otpusna

05-07-2007, 18:08
зависи от 4овека.
Ако си от хората, склонни да напълняват, тогава използването на трева като антидепресант може да доведе до наднормено тегло.

Outstanding
05-07-2007, 20:30
Хе-хе-хе-хе-хе-хе! Church!
http://i.data.bg/06/06/12/16824_orig.jpg

IdiOtKa
05-07-2007, 20:57
винаги когато ми е кофти ...ми се пуши супер мно ..а за депресия незнам ... просто тва ме успокоява ....

mostwanted
05-08-2007, 17:34
дрепресирам се единствено когато
фризъорката за пореден път ме е постригала
по късо от колкото искам
следват пиянства със стари дрогари
дни на тъпотия и сдухано чакане отново
да ми порасне косицата та да може като
кажа на фризъорката да не ме постриже късо
тя пак да го направи

госттттттттттттттттттт
05-13-2007, 22:56
тревата помага на депресията , аз съм пушила трева няколко пъти и винаги изпадам в едни луди настроения , не говоря и съм супер умряла , но пък на всеки различно действа ... моят приятел беше в депресия и когато ме намери я отказа просто защото излезе от депресията :)

ooops
05-14-2007, 20:28
ne i pre4i daje i pomaga..... axa i q usilva :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

Geminicous
11-05-2013, 22:48
На мен точно тя ми я отключи заедно с дереализация ... Бях на антидепресанти , които отказах да взема , въпреки че 1 месец бях луднал в буквален смисъл .Но това е дълга история , така че ще карам по- лакончино и ще те посъветвам да не пушиш , защото не знаеш с какви неща друсат това което пушиш .

psychopath
11-07-2013, 09:17
Друго е против депресия, ама темата е от миналия век.

baby_baby
11-07-2013, 12:57
Тревата пречи на всичко според мен и т'ва да се отървеш от депресия с трева е много глупаво

sneering
11-08-2013, 16:10
Тревата пречи на всичко според мен и т'ва да се отървеш от депресия с трева е много глупаво

Тревата на абсолютно нищо не пречи,освен по време на някаква работна дейност.Самия човек,който прекалява с нея,не знае колко да пуши и от кого пуши,сам си пречи.

Според мен в депресивните състояния тя става много двулична.Излизаш,пушиш и се смееш забравяйки за водещите проблеми които са плод на депресията (помага найстина),обаче прибирайки се сам вкъщи,имам чувството че помага и във вглъбяването в самите проблеми.
Засилва и двете сфери,и тази със забавлението и бягането от проблема и тази с кофтито настроение след това.