PDA

View Full Version : Kakvo oznachava tova i dali imam shans?



FiRe_LaDy
05-07-2007, 12:26
Pisha si v chata s edno momche,koeto e s pochti 4 godini po golqm ot men ... Toi se dyrji mnogo milo s men i vinagi mi e daval syveti da vsichko i me e podkrepql v trudni momenti.I vchera toi mi napisa `` ot nqkolko dena te chuvstvam mnogo blizka ``.Tova kato kakvo da go priemam?Dali i toi me haresva ili ne?A i na nqkolko pyti mi kazva,che kato doidel kym moq grad shtql da mi se obadi posle mojelo da me vzeme s nego v negoviq grad.Beshe mi napisal syshto i che ako bil sega pri men nqmalo da sym samichka i da sym tyjna.Nz kakvo da si mislq.Dali izobshto ima chuvstva kym men?A pyk ne iskam da mu kaja,che go haresvam,za da ne stane taka,che da si razvalim dori i priqtelskite otnosheniq.Kakvo da pravq? :-k

P.S. Poznavame se lichno,a ne da sme se zapoznali po chata.

miloto_girl_4e
05-07-2007, 12:29
Де да го знам и аз какво му е в главата ..
Може само да те зарибява ей така по чата .. за спорта както му се вика :mrgreen:
Но може и да си те харесва :wink: Това се разбира когато сте си двамата, по държанието му, по жестовете му :wink: Сама би трябвало да си прецениш, на мен лично ми е трудно да определям, че може и да сбъркам..

Nassgerrack
05-07-2007, 12:35
По интернет любов не се прави!


Докато не се видите не можеш да си сигурна в това което казва.
Можеш да се заиграеш с него,да му пускаш лафчета и да му връщаш зарибявките. Но нищо повече.

Не хлътвай по въображаем образ от другата страна на кабела преди да си го видяла.

FiRe_LaDy
05-07-2007, 12:45
Kazah che sme se vijdali mnogo pyti i to,ama beshe predi da si go haresvam.I ne hlytvam po vyobrajaem chovek ot drugata strana na kabela,a chovek koito poznava ot dosta vreme.Inache vqrno che moje i samo taka da si me zaribqva,no neznam i az sys sigurnost ... :?

mechtaq_za_teb
05-07-2007, 12:54
E vsi4ko e vazmojno.Moje i da te haresva,no po 4ata ne mojesh da razberesh dali govori seriozno..xx vse pak 4at ! Kato se vidite na jivo i ti go kaje-tova e drugo neshto. :)

koalka
05-07-2007, 14:05
Еми, възможно е да те харесва.Не знам, обаче поне се вижте.Така можеш да разбереш на живо, какви горе-долу са му намеренията.

radito
05-07-2007, 15:41
Еми, възможно е да те харесва.Не знам, обаче поне се вижте.Така можеш да разбереш на живо, какви горе-долу са му намеренията.