PDA

View Full Version : Kakvo pravite,kogato ste ot4aqni i 4uvstvate,4e ne6to



05-07-2007, 13:29
trqbva korenno da se promeni?!

quench
05-07-2007, 13:54
отивам да се напия до забрава,а на сутринта мисля единствено как да се избавя от махмурлука

hip Hop Mace
05-07-2007, 14:02
отивам да се напия до забрава,а на сутринта мисля единствено как да се избавя от махмурлука

=D> =D> =D> Tochno taka.....ili se napushvam ;) \:D/

05-08-2007, 20:47
am... a seriosno?

ABSOLUTme
05-08-2007, 20:52
Обмислям ситуацията-какво ми липсва,какво трябва да променя и дали ще се чувствам по-добре,ако го направя.
За промяна от какво естество говориш?
Буди по-конкретен,така ще получиш повече смислени отговори.

05-08-2007, 20:57
kogato neti varvi v nito a nqma koi da te potkrepi i nqma cel za koqto da se bori6 :( ps ne sam aftora na temata drug gost sam

Forslor
05-08-2007, 20:58
Ако мога и знам кое е това което трябва да се промени ГО ПРОМЕНЯМ, ако пък не , просто го игнорирам, защото както е казано ако един проблем няма решение , значи не е никакъв проблем. :lol:

ABSOLUTme
05-08-2007, 21:07
kogato neti varvi v nito a nqma koi da te potkrepi i nqma cel za koqto da se bori6 :( ps ne sam aftora na temata drug gost sam

Не може да нямаш някаква цел..било то да си първи в нещо,да изкараш 6ца по биология,да станеш по-отговорен и т.н...
Когато си изясниш приоритетите и започнеш да се бориш за реализирането им,няма да имаш време да квичиш,че водиш живот без смисъл.
Относно това,че няма кой да те подпре - преразгледай си поведението и отношението в последно време.Може би ти си отблъснал всички и затова сега се чувстваш самотен и изоставен..

teenkopele
05-09-2007, 07:22
отивам да се напия до забрава,а на сутринта мисля единствено как да се избавя от махмурлука

...или просто се опитвам да се настроя позитивно и да погледна на нещата от друга гледна точка, но това много често завършва с неуспех.

quench
05-09-2007, 09:21
да,но при мен не се получава,защото не мога да избегна капана на собствените си размисли

gPa3HuTeJl
05-09-2007, 12:02
Kakvo pravite,kogato ste ot4aqni i 4uvstvate,4e ne6to trqbva korenno da se promeni?!

Взимам се в р1це и го променям..

Presley
05-09-2007, 17:42
Ами в такива моменти правя цялостен аналиэ на ситуацията ...!
Трябва да остановиш какво точно те е довело до това положение и какво трябва да поправиш-почни от по-простите неща и постепенно стигни до най-съществените!Все пак хубавите неща стават бавно!
Отчаянието и самосъжалението са най-лошите съветници....!В никакъв случай не трябва да се поддаваш на отчаянието и да мислиш эа всичко с песимистичен и негативен поглед!Ако ти се вижда невъэможно,просто помисли эа хубавите неща около теб ,колкото и да са малки -все пак трябва да се научим да оценяваме и малките неща :idea: !!! Това е единственото решение...а и ТЪРПЕНИЕТО ,съпровождано с усилие... :-k
Е това е от мен

05-09-2007, 18:13
Отдавам се на самосъжаление, пускам си депресираща музика, чета трагични книги, влизам в нета и разказвам проблемите си на непознати, като преувеличавам, натиквам се напълно в калта, пуша една цигара /по принцип ги отказах и като запаля една на три-четири месеца е егати якото усещане :-D / Спирам да ям, спирам да спя, само мисля глупости, рева и накрая... като ми писне се оправям за известно време. Като няма път надолу- единствената посока е нагоре. Не казвам, че е добър начин, просто е моят... А проблемите ми хич не са малки, на път съм да си проваля живота и този на хората, които ме обичат, ако направя погрешна крачка. Засега търся начин да избягам от всичко- работя, след работа рисувам, чета книги /дебели представете си :wink: /, вися в нета и спя. А когато все пак вътрешния глас почне да се обажда- почвам да измислям стихове и така държа мозъка си зает и далече от "лошите" мисли... Но скоро трябва да се изправя срещу всичко и да сложа край най-после на простотията, която забърках... както и да е...

emilythestrange
05-09-2007, 18:35
депресирам се още.мисля си за проваления ми живот.
мисля си как нищо няма да се оправи.
режа се и гледам как кръвта се стича.нещата се оправят,
и аз пак съм си нормална.

ражур
05-10-2007, 10:54
отивам на фризьор и правя някаква драстична промяна с косата си :mrgreen:

Бунтар
05-10-2007, 10:55
депресирам се още.мисля си за проваления ми живот.
мисля си как нищо няма да се оправи.
режа се и гледам как кръвта се стича.нещата се оправят,
и аз пак съм си нормална.

За рязането няма да говоря.

Но определено не е нормално това тъпо примиренческо отношение.

rosskata
05-10-2007, 11:07
Почвам да се самосъжалявам и да се оплаквам на всички, което ме кара да се почувствам жалка, което от своя страна води до още самосъжаление...

Или почвам да се държа гадно със всички.
След 2-3 дена забравям. :-D

Boot
05-10-2007, 11:15
вените си режа със стъкло, и кръв тече и слюнките ми капят...

:lol:

neverand
05-10-2007, 11:31
Хващам един лист,пиша вътре проблема си,после си отговарям и се опитвам да се успокоя,това определено помага :)

Swinkenhoffer
05-10-2007, 11:48
нищо. чакам да мине. какво пък толкова?

Rosi7y
05-11-2007, 17:54
nau4eih se ve4e v nikukuv slu4ai da ne se samosujalqvam obmislqm vsi4ko... i se opitvam da promenq tova koety ne mi haresva i da pogledna po dryg na4in tva koety ne mi haresva i ne moga da promenq... ne se napivam nqma smisal prosto nit praznuvam nit mi stava veselo dje po lo6o....

zloto
05-11-2007, 18:21
Пускам си музика и започвам да мразя всичко и всички... в момента съм в такова състояние

LunaTriCk
05-11-2007, 19:23
пускам тъпи теми във форума

emilythestrange
05-11-2007, 20:59
нищо. чакам да мине. какво пък толкова?

Трябва да има рязане!!! СЕЧ!!! КОСИТБА!!! КРЪВ!!! СОПОЛИ!!!
ами да..как иначе :smt005 трябва да има сополи задължително