PDA

View Full Version : Moderated:Аз я обичам, а тя ме мрази...



Razbit...
05-07-2007, 13:47
Mnogo obi4am edno momi4e,predi vreme mi be6e gadno za6toto d1rjax 4uvstata si samo za sebe si,zatova re6ix da riskuvam i da i priznaq,tq ne mi otgovori na 4uvstvata,kazax i da b1de iskrena s men i tq kaza 4e me mrazi,az ne znam k1de s1m sb1rkal 4e da me mrazi,bix napravil vsi4ko za neq,d1rjal s1m se milo vinagi ,pokrepql s1m q v tejki momenti,no Ne,tq me mrazi... Sega mi e gadno,ne iskam da hodq na daskalo,ni6to ne mi se pravi,samo mi se leji ,postoqnno s1m nerven i 4upq razni ne6ta prosto ne znam kak da se spravq,a q vijdam vseki den... :smt010 :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sigurno 6te mi kajete 4e ima i drugi momi4eta,no tq e vsi4ko za men,tq e smis1la da se s1byjdam i da hodq na daskalo samo za da q vidq,prosto za men nqma druga... :smt010 :smt010


Moderated by koalka
т.7 от Правилника!

05-07-2007, 13:48
Ти си прецакан смачкан от живота плужек.
Факта,че се хвалиш във форум с това ме прави щастлив ^^

BeMyLover
05-07-2007, 13:51
A nie s kakvo mojem da ti pomognem :?:

05-07-2007, 13:52
A nie s kakvo mojem da ti pomognem :?:




Можем да му се подиграваме.
Не всъщност аз мога да му се подигравам ти си гаден,грозен комформист затова не би трябвало да се подиграваш на никой.

BeMyLover
05-07-2007, 13:55
A nie s kakvo mojem da ti pomognem :?:




Можем да му се подиграваме.
Не всъщност аз мога да му се подигравам ти си гаден,грозен комформист затова не би трябвало да се подиграваш на никой.
Koi e "гаден,грозен комформист"

koalka
05-07-2007, 13:55
За теб може и да няма друга, обаче тя явно въобще не се интересува от теб.И да се тормозиш, и да не се-това е положението.Опитай се да се съвземеш и да не се измъчваш, защото няма никакъв смисъл.

Feel Lonely
05-07-2007, 13:58
Mnogo obi4am edno momi4e,predi vreme mi be6e gadno za6toto d1rjax 4uvstata si samo za sebe si,zatova re6ix da riskuvam i da i priznaq,tq ne mi otgovori na 4uvstvata,kazax i da b1de iskrena s men i tq kaza 4e me mrazi,az ne znam k1de s1m sb1rkal 4e da me mrazi,bix napravil vsi4ko za neq,d1rjal s1m se milo vinagi ,pokrepql s1m q v tejki momenti,no Ne,tq me mrazi... Sega mi e gadno,ne iskam da hodq na daskalo,ni6to ne mi se pravi,samo mi se leji ,postoqnno s1m nerven i 4upq razni ne6ta prosto ne znam kak da se spravq,a q vijdam vseki den... :smt010 :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sigurno 6te mi kajete 4e ima i drugi momi4eta,no tq e vsi4ko za men,tq e smis1la da se s1byjdam i da hodq na daskalo samo za da q vidq,prosto za men nqma druga... :smt010 :smt010
Taka e pozna kakvo shte ti kajem,no prosto razberi kogato edin chovek ne te obicha ti nemojej nasila da go nakarash da te zaobikne,sigorno si ima prichini momicheto... neznam ako iskash probvai da pogovorish s neq,za da razberesh kakvo q e nakaralo da te mrazi,no ne hrani nqkakvi nadejdi,pri polojenie che taka stoqt neshtata nie samo moje da ti kajem che ne e podhodqshta za tebe,che trqbva da namerish drug smisul za jivota si,gore glavata:)
Puk ako iskash pishi na LS skype i na dvata shte se probvam da napravq neshto.. no pak ti kazvam ne obeshtavam nishto,ako tq ne te haresva nqma nachin da go promenish...

05-07-2007, 13:59
A nie s kakvo mojem da ti pomognem :?:




Можем да му се подиграваме.
Не всъщност аз мога да му се подигравам ти си гаден,грозен комформист затова не би трябвало да се подиграваш на никой.
Koi e "гаден,грозен комформист"





ъммм о.О ти...