PDA

View Full Version : LinKin PaRk



LiloTa
05-07-2007, 15:28
Za vsi4ki koito sly6at Linkin Park i sa tehni fenove iskam da im kaja 4e noviq im 4ti (ili pone za sega) album e izlqzal!!! :) Kazva se "Minutes to midnight" http://arenabg.com//details.php?id=73663 priqtno slu6ane :)

MimityYy
05-07-2007, 16:18
tva e super album !!!

rosskata
05-07-2007, 16:19
:roll: Интересува ме какъв стил е, да знам дали има смисъл да губя 10-15 минути от живота си с него,прослушвайки и търсейки нещо интересно, в името на голямата ми любов към старите им песни...
Или пак е рап, което значи, че няма да губя безценното си време. :smt011

Swinkenhoffer
05-07-2007, 16:29
може да е нещо интересно. Уат ай'в дън не беше лоша :-D

П.П. звучи малко имо, ама кво... за момента кефи.

Mo6no3
05-07-2007, 16:52
:roll: Интересува ме какъв стил е, да знам дали има смисъл да губя 10-15 минути от живота си с него,прослушвайки и търсейки нещо интересно, в името на голямата ми любов към старите им песни...
Или пак е рап, което значи, че няма да губя безценното си време. :smt011
Алтернатив рок. Единствената "твърда" песен е "Given Up". Албума няма нищо общо с рапа. Има само една песен, в която се рапира.


Иначе албума става за слушане колкото да не дразни ухото. Има само една песен, която ме хвана и това е въпросната "Given Up". Личната ми оценка е 3/5.

Swinkenhoffer
05-07-2007, 16:59
що бе, има "твърди", доколкото е възможно... Bleed It Out ми хареса най-много за момента, както и No More Sorrow.
но е бъкано с някви гей-поп лайна. :shock:

в крайна сметка, ако беше по-твърд и Честър не се дереше тъй безумно, щеше да е по-добър албум... а е просто приятен и ненатоварващ. жалко.
тоя човек пее ужасно на моменти...

Mo6no3
05-07-2007, 17:21
Абе има, ама тази песен е най-отличаваща се. Всъщност и No More Sorrow е по-твърда, но така или иначе албума изобщо не е твърд. Кажи речи всичките песни са бавни, леки и могат да минат за балади.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2007, 17:47
Za vsi4ki koito sly6at Linkin Park i sa tehni fenove iskam da im kaja 4e noviq im 4ti (ili pone za sega) album e izlqzal!!! :) Kazva se "Minutes to midnight" http://arenabg.com//details.php?id=73663 priqtno slu6ane :)

a za tezi koito nqmat reg v arena??? ne polzvat torenti i iskat da go 4uqt :roll: :roll: :?: :?:

rosskata
05-07-2007, 17:50
Добре звучи. Ще го дръпна :roll:

Shadow_Walker
05-07-2007, 18:19
Linkin Park....отдавна не съм ги слушал....Преди ми бяха любимци, но сега...а пък новия им албум нямам и намерение да го тегля-даже тая песничка, която е сингъл в момента не ме кефя чак толкова много...е, яка е, но... :?

Disrespect
05-07-2007, 20:10
Теа па кви са?! :shock:

spit
05-10-2007, 20:12
Хахахаха мале...за да кажеш, че Честър Бенингтън пее ужасно на моменти наистина нямаш представа какво се нарича НЕВЕРОЯТЕН ГЛАС.Който си издокара такъв диапазон на гласчето да ми звънне, моля :!:
А за албума... бяха казали, че ще бъде много по-различно от тази музика, която са правили до сега.Разликата всички я усетиха - бавни мелодични песни(които по принцип не са в техен стил), балада изпълнявана от Майк Шинода(всички знаем неговата роля в другите песни) и само една по-твърдичка песен.
Нормално е да не се хареса на повечето от слушащите ги, но в крайна сметка те са си преценили, че трябва малко промяна на стила и са я постигнали до голяма степен... Дано все пак са останали и такива, на които да им харесват парчетата :)
Бих казала, че каквато и музика да правят си остават ОБИЧАНИ от голяма част фенове, дано ме разбирате правилно :wink:

Swinkenhoffer
05-10-2007, 21:40
Хахахаха мале...за да кажеш, че Честър Бенингтън пее ужасно на моменти наистина нямаш представа какво се нарича НЕВЕРОЯТЕН ГЛАС.Който си издокара такъв диапазон на гласчето да ми звънне, моля :!:


честър глас има, но в този албум пее трагично. факт.
звучи смотано и се дере като ученичка. в Метеора пее далеч по-добре примерно.
P.P. и певци с такъв диапазон, да не кажа по-голям, има колкото щеш!

GGT!
05-11-2007, 05:13
Дам има нещо вярно :? трябваше ми доста време да не се дразня на промяната в стила и още толкова на гласа на Честър....но какво да се прави любима група :|

Madness
05-11-2007, 10:21
ЛП рулз :-D

spit
05-12-2007, 20:58
Аз лично мисля, че ако пееше трагично не трябваше да стига до тук, до голямата сцена...а това че на вас не ви харесва този стил - логично е, всички сми свикнали да слушаме Честър най-вече дерейки се...
А за диапазона - сигурно има много такива певци, but for me he is the only one !!! :)