PDA

View Full Version : Той си има приятелка :(



момиченцето
05-07-2007, 16:03
Значи от преди доста време съм си харесала едно момче,малко по голямо от мен.Пишем си редовно,но сме само приятели.Преди време харесвах едн негов приятел и той постоянно ми помагаше,даваше ми съвети..И скоро с това момче(което ми даваше съветите) започнахме да се зарибяваме,но само в чата.Ние не се виждаме често.Скоро ще излезем свамата..но той си има приятелка от 2 години..А аз найстина го харесвам.Гадно ми е да го кажа,но искам да ги разделя,искам го за мен..но как ..как до го спечеля ...Как да го впечатля до такава степен,че да забрави за приятелката си :smt010 Искам да съм с него ..ако можете ми помогнете .. :cry:

момченцето
05-07-2007, 16:05
Е кво като си има приятелка? Да не е женен за нея??? Яяя стига с тея бре. То на тая възръст човек ако не сменя и не търси новото, на 60 години ли???

Хич да не ти пука, щом си го харесваш, свали си го, гепи си го и ше си е твой!
Успех!

LetiCherry
05-07-2007, 16:07
Хахахха, ти сре6ту 2 години връзка?! :shock:
Или трябва връзката да им е мноого зле и към край или няма6 6анс. Заведи го на Марс, би го впе4атлило! :wink:

момиченцето
05-07-2007, 16:09
да,но той даже и да я остави..имал е сериозна връзка,,най вероятно ще иска да е за малко сам.. а аз не издържам вече..искам го само за мен..страх ме..да не се влюба..пък и аз не искам поредната кратка и безмислена връзка..искам с него да се получи нещо по дълготрайно..

deidiy
05-07-2007, 16:10
за какво ще им разваляш връзката (ако успееш де) остави ги докато сами не я провалят и той стане свободен тогава право напред :D

-MiMiTyYy-
05-07-2007, 16:10
ohh mila, i az sum v sa6tata situaciq v momenta .. i ne znam kvo da pravq absl sa6tata ... aide davaite saveti i na men moje da pomognete

охранител
05-07-2007, 16:11
за какви дълготрайни връзки говорите на 15???

вий нормални ли сте?

05-07-2007, 16:16
да,но той даже и да я остави..имал е сериозна връзка,,най вероятно ще иска да е за малко сам.. а аз не издържам вече..искам го само за мен..страх ме..да не се влюба..пък и аз не искам поредната кратка и безмислена връзка..искам с него да се получи нещо по дълготрайно..
maceto e zagorela qko :-D :-D :-D

DeXtRoFeR
05-07-2007, 16:30
Eee... 4ovek da ne vi kaje nqkolko mili dumi i da vi zavede na kafe :lol: vednaga po4vate da mislite na4in kak da go vpe4atlite :lol: :lol: :lol:
T'va 4e te e pokanil na kafe ne zna4i 4e te obi4a i 6te trugne s teb !
Slez na zemqta !!! :lol: :lol: :lol:

koalka
05-07-2007, 17:10
Между другото има реален шанс, дори и да е 2-годишна връзка и то не за дрго, а защото той, ако излиза на среща с момиче, явно го прави с пълното съзнание и не се интересува много-много, че по лъже приятелката си.Ти сама реши дали имаш шанс, поговори с него, попитай го и реши какво ще правиш.

JoeBanana
05-07-2007, 17:21
плати на някой мангал да я строши от бой
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
в любовта и войната всичко е позволено, нали така
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

BAYO
05-07-2007, 17:21
"НЕ" на разделянето на връзките [-X

Feel Lonely
05-07-2007, 17:27
"НЕ" на разделянето на връзките [-X
Nqma kvo da dopulnq...

kobrichka
05-07-2007, 17:31
Според мен не трябва да се бъркаш,при условие че са заедно толкова време,значи имат силни чуства един към друг,защо трябва да разбиваш любовта им

honda^
05-07-2007, 17:51
Той е с нея 2 години все пак. 666те трябва доста да се постарае666 за да го накара666 да я забрави. Не мисля, 4е си струва опита...

sexy_sladuranka___
05-07-2007, 18:17
Bojeee! xaxaxaxayayaya boje taka ne bqh se smqla ot neznam kolko vreme nasam ! Abe vie malkite pikli ne mojahte li da razberete 4e kogato edin m1j obicha edno momiche kolkoto i da oglejda i da zaribqva no ne prist1pva k1m drygi deistviq ( ima i mn malki izklucheniq ) ! Kakvo si zalepnala za zadnika mu , mislish che shte ti ob1rne vnimanie li ? xauxyauxyuayxua egati vica ! Ostai go na mira 6toto ako priqtelkata mu razbere i e ot po revnivite neznam kakvo 6te te napravi , taka shte te ukrasi che chak i maika ti shte te haresa ! pffff

Presley
05-07-2007, 18:39
плати на някой мангал да я строши от бой
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
в любовта и войната всичко е позволено, нали така
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
Абсолютно-кратко и ясно :-D :-D :-D

L_i_z_I
05-07-2007, 18:43
Както казахте вече В любовта и войната всичко е позволено...и аз съм ЗА този начин :wink:

ABSOLUTme
05-08-2007, 01:46
яяя,пикло,не се меси в чужди връзки!няма нищо по-долно от морална гледна точка(е,има де :lol: ) да бъдеш 3ти човек в една връзка.има достатъчно свободни момченца,насочи си енергията и свободното време към тя.

BAYO
05-08-2007, 10:59
Leave him ALONE! :smt013

RoSsY88
05-08-2007, 11:11
не го прави....моя ме заряза заради други и ходихм гдоина и полувина...заради някаква малка лапетия...той не ме заряза аз му бих шута като разбрах...не го прави намери си друг!мн боли и от двете страни!Щом са заедно толковамн време нзачи се обичат!

Barbie
05-08-2007, 11:24
:-s Въй, че сте бойни.

Трети човек не разваля връзка. Ако връзката е стабилна, трети човек не би съществувал. След като той излиза с нея, значи има нещо наум. И отговорността е изцяло негова. Ако гаджето ми тръгне да излиза с други девойки, няма да са те виновни, ще е виновен той...и дори аз, защото явно нещо между нас липсва. Момичето има пълното право да се бори за това, което иска (но, душко, да знаеш, че рискуваш да бъдеш наранена и младежа да се възползва от това, че го харесваш...а и връзката им може да се окаже достатчно стабилна :-) ). Но, иначе, не го впечатлявай - бъди себе си, сближи се с него, опознай го, пазвали му да те опознае достатъчно...и ако нещата се получат - хубаво за теб; ако не - хубаво за приятелката му.

05-08-2007, 11:33
Значи от преди доста време съм си харесала едно момче,малко по голямо от мен.Пишем си редовно,но сме само приятели.Преди време харесвах едн негов приятел и той постоянно ми помагаше,даваше ми съвети..И скоро с това момче(което ми даваше съветите) започнахме да се зарибяваме,но само в чата.Ние не се виждаме често.Скоро ще излезем свамата..но той си има приятелка от 2 години..А аз найстина го харесвам.Гадно ми е да го кажа,но искам да ги разделя,искам го за мен..но как ..как до го спечеля ...Как да го впечатля до такава степен,че да забрави за приятелката си :smt010 Искам да съм с него ..ако можете ми помогнете .. :cry:

A ti na kolko si i toi?

mickelangelo
05-08-2007, 11:35
има и женени х0ра които си изневеряват развеждат и тнт.. 2 години не са гаранция .. според зависи човека .. но тои изпитва ли нещо към теб ?

BAYO
05-08-2007, 11:39
Но, иначе, не го впечатлявай - бъди себе си, сближи се с него, опознай го, пазвали му да те опознае достатъчно...и ако нещата се получат - хубаво за теб; ако не - хубаво за приятелката му.

Е тва е приказка маце! ;-)

05-08-2007, 14:07
Е*и се в г*за бе харпио гадна!!! Ей такива като тебе ми идва да ги бия докато не им изтече мозъка през очите. Как може да има толкова егоистични същества?!? Не можеш ли просто да оставиш момчето само да реши кво иска (той очевидно вече е решил), а не да му се праиш на такава каквато не си и само да му хвърляш прах в очите и да създаваш проблеми??? А още по-малко, само след като си написала това ми става ясно колко чисти намерения имаш и какво си готова да направиш. Ако някога, недай си Боже, някоя малка пачавра като тебе се появи в живота ми, съм готова да я убия, независимо дали става въпрос за мойто гадже, или за това на някоя приятелка.
Искрено ти пожелавам някой ден на теб да ти се случи точно това, което ти смяташ да направиш. Дано поне тогава осъзнаеш някои неща...

Pink`4e
05-08-2007, 14:12
Ако те са щастливи заедно,не е хубаво да ги разделиш..А пък ако момчето има някаква чувства към теб(поне малко),тогава опитай да му покажеш чувствата си,с очите си или с усмивката си :)

Ice_Queen_
05-08-2007, 14:57
Аз ако бях на мястото на приятелката на момчето...щях не да ти избия зъбите а да те убия направо! :smt013

nP0c70_A3_
05-08-2007, 15:05
Ми ако я обича истински ,а в момента те има само като френд незнам как ще стане обаче къв е смисъла да ги разделяш знам колко е гадно да си падаш по някой,а той да харесва друга обаче все пак тфа са 2 години .А и на теб едва ли ти би било хубаво да те разделят с гаджето ти с което ходиш 2 години.Тогава нямаше ли да пишеш теми от сорта "Ходим 2 години и накрая една тъпа к*рва ни раздели" :?

Barbie
05-08-2007, 15:16
Аз ако бях на мястото на приятелката на момчето...щях не да ти избия зъбите а да те убия направо! :smt013

И що? :-s

А стига, ве, на никой ли няма да му хрумне да се запита "Защо, аджеба, ми кръшка? Не е ли щастлив? Не му ли давам достатъчно? Не ме ли обича вече?(Или..."Защо и такъв идиот и страхливец, че си позволява да ме лъже и да ме наранява? )" :-s

OtherDimension
05-08-2007, 15:29
я да оставяш хората да си се обичат ?!
къде се буташ да разваляш двегодишна връзка ?!?
постави се на мястото на неговото гадже , хубаво ли ще ти е на тебе ?

П.С. иначе щом и тоя се е съгласил да излезете не е стока за мирисане .. ама както и да е

Ice_Queen_
05-08-2007, 15:40
Аз ако бях на мястото на приятелката на момчето...щях не да ти избия зъбите а да те убия направо! :smt013

И що? :-s

А стига, ве, на никой ли няма да му хрумне да се запита "Защо, аджеба, ми кръшка? Не е ли щастлив? Не му ли давам достатъчно? Не ме ли обича вече?(Или..."Защо и такъв идиот и страхливец, че си позволява да ме лъже и да ме наранява? )" :-s

ММ не миличка,говоря в случая - да сме си щастливи , да си се обичаме,да сме супер мн време заедно и да прочета такова нещо ...леле..не ще я Оскубя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OtherDimension
05-08-2007, 15:43
...леле..не ще я Оскубя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

недей ?!
ше я ОСКУБЕШ ?!!? :smt010 :smt010
Всемогъщи Господи , каква е тази неземна омраза, злоба
ТЯ Е СПОСОБНА ДА Я ОСКУБЕ ??! А Е ТОЛКОВА МЛАДА ....

Не , отивам си, жесток свят ......

Barbie
05-08-2007, 15:49
ММ не миличка,говоря в случая - да сме си щастливи , да си се обичаме,да сме супер мн време заедно и да прочета такова нещо ...леле..не ще я Оскубя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ние не знаем онова момче колко е щастливо с приятелката си, нито колко се обичат. Той все пак е приел да излезе на среща с друго момиче, след като са се закачали по чат... Била съм в тази ситуация и съм останала със впечатлението, че момче, напълно удовлетворено от връзката си (освен ако не е безмозъчен кретен, естествено, както в голяма част от случаите) няма да дава повод на друго момиче да мисли, че не е безразличен към нея. В крайна сметка, тя нищо не го кара да прави на сила. Решението е изцяло негово и отговорността за евентуалните проблеми във връзката му по-нататък (както и за болката, която би била преживяла приятелката му) е също само негова. Какво, да не би мацката с нож на гърлото да го кара да се сваля с нея? Той акъл няма ли?

BAYO
05-08-2007, 15:49
П.С. иначе щом и тоя се е съгласил да излезете не е стока за мирисане .. ама както и да е

Само тфа показвам и млъквам. Мацето ш' си прай изводите.

05-08-2007, 15:53
Аз ако бях на мястото на приятелката на момчето...щях не да ти избия зъбите а да те убия направо! :smt013

И що? :-s

А стига, ве, на никой ли няма да му хрумне да се запита "Защо, аджеба, ми кръшка? Не е ли щастлив? Не му ли давам достатъчно? Не ме ли обича вече?(Или..."Защо и такъв идиот и страхливец, че си позволява да ме лъже и да ме наранява? )" :-s

Тя каза, че са приятели!!! От къде пък знаеш, че момчето не иска просто да си останат такива, а тая малка офцъ иска да му разбие връзката.

П.П. Ако той иска нея няма да се налага да му разбива връзката.Той просто сам ще скъса с гаджето си и ще отиде при тази,която е постнала тук.

Barbie
05-08-2007, 16:03
Тя каза, че са приятели!!! От къде пък знаеш, че момчето не иска просто да си останат такива, а тая малка офцъ иска да му разбие връзката.

П.П. Ако той иска нея няма да се налага да му разбива връзката.Той просто сам ще скъса с гаджето си и ще отиде при тази,която е постнала тук.

Тя също така каза че са се закачали нещо, било то и в...кибер пространството. И се очаква да излязат двамата. От закачка на закачка...само аз си знам какво става.

А ако той иска да са само приятели, как по-точно тя може да разбие връзката му? Нищо не става на сила и една връзка не може да бъде разбита, освен ако участниците в нея (които трябва да са само двама) не го допуснат. Тъй че връзката ще е разбита именно ако той реши да остави или по-лошо, да лъже приятелката си, за да бъде с другото момиче. Иначе - изяснява, че иска само приятелство (и най-важното, като каже, че иска само приятелство, държи на думата си и не си променя желанията през ден)...и всеки по живо, по здраво.

05-08-2007, 16:28
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

05-08-2007, 16:31
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

Ами ако сега се случи същото на теб???

05-08-2007, 16:34
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

Ами ако сега се случи същото на теб???
az sam mlada i mislq 4e e savsem normalno da go ima tova nikoga nemoga da bada sigyrna 4e tova e 4oveka s koito 6te prakaram celiq si jivot. Prosta 6te se izpravq i 6te tragna za novi jertvi...

Barbie
05-08-2007, 16:38
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

Ами ако сега се случи същото на теб???

Бидейки в подобна ситуация ще си позволя да отговоря. Ако се случи - значи нещо не е наред във връзката ни. И или и двамата правим всичко възможно, за да оправим нещата и да сме щастливи и благодарни, че сме заедно, или...край. И ако позволим появата на друг човек да ни раздели - не сме се обичали достатъчно. Имайки предвид колко безумно много обичам приятеля си знам, че ще го преживея много трудно, но...ако се случи, значи не ме обича вече. Защо да сме заедно и да се мъчим и двамата? И определено друго момиче няма да има вина...така де, щом той търси тещо друго, щом му лепсва нещо, то ако не е момичето X, ще е момичето Y или момичето Z... (Естествено, че ще съм наранена и бясна...но ще обвинявам само нас двамата.)

05-08-2007, 16:46
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

Ами ако сега се случи същото на теб???
az sam mlada i mislq 4e e savsem normalno da go ima tova nikoga nemoga da bada sigyrna 4e tova e 4oveka s koito 6te prakaram celiq si jivot. Prosta 6te se izpravq i 6te tragna za novi jertvi...

И като си млада ще ти бъде приятно някоя да дойде и да ти отмъкне щастието под носа?
Щото мъжете са така... дори и да е адски влюбен в теб, когато някоя непрекъснато му се навира в очите, той почва да се замисля дали пък с нея няма да му е по-хубаво, почва да намира у нея качества, които при теб липсват... и накрая хоп... или чао чао, или още по-лошо - изневери.
И лошото е знаеш ли кое... че при тях това не се променя с годините (поне не и при масата). А и винаги се намира някоя, готова на всичко за да има това което не е нейно.
И говоря така, просто защото пред себе си имам стотици примери.

05-08-2007, 16:52
ako naistina misli6 4e toi e 4oveka za teb deistvai. Az predi vreme bqh popadnala v sa6tata sitya4iq no bqha zaedno ot 3 godini i az re6ih da se namesq i sega sme zaedno i mnogo 6tastlivi ot 2 godini

Ами ако сега се случи същото на теб???

Бидейки в подобна ситуация ще си позволя да отговоря. Ако се случи - значи нещо не е наред във връзката ни. И или и двамата правим всичко възможно, за да оправим нещата и да сме щастливи и благодарни, че сме заедно, или...край. И ако позволим появата на друг човек да ни раздели - не сме се обичали достатъчно. Имайки предвид колко безумно много обичам приятеля си знам, че ще го преживея много трудно, но...ако се случи, значи не ме обича вече. Защо да сме заедно и да се мъчим и двамата? И определено друго момиче няма да има вина...така де, щом той търси тещо друго, щом му лепсва нещо, то ако не е момичето X, ще е момичето Y или момичето Z... (Естествено, че ще съм наранена и бясна...но ще обвинявам само нас двамата.)

Да има голяма логика в думите ти, но не можеш да ме убедиш, че когато един мъж е с теб, не вижда никоя друга (ако твоят е такъв-поздравления). А и всяка връзка си има слабите места.
Ако наистина той не е щастлив с теб според мен ще те напусне още преди да се е появил трети човек.

Barbie
05-08-2007, 17:10
Да има голяма логика в думите ти, но не можеш да ме убедиш, че когато един мъж е с теб, не вижда никоя друга (ако твоят е такъв-поздравления). А и всяка връзка си има слабите места.
Ако наистина той не е щастлив с теб според мен ще те напусне още преди да се е появил трети човек.

Нека гледа (за предпочитане аз да не знам кога, къде и кого гледа, понеже съм достатъчно ревнива :-D ), но да обича мен, да бъде с мен и да ми бъде верен. И не е казано, че ще ме напусне преди да се появи друга. Естествено, че друго момиче би...наляло масло в огъня. Но не бих могла да обвинявам нея - всеки има пълното право да се бори за щастието си, както е и задължение на всеки, да оценява какво има и да прави всичко, за да не изгуби. Ще обвинявам него, че ме наранява и че не оценява любовта ми и себе си, ако е имало нещо, което съм можела да направя, за да го задържа, а не съм. И все пак, life is life. Хората се влюбват и разлюбват и няма смисъл от излишни обвинения.

05-08-2007, 17:36
Да има голяма логика в думите ти, но не можеш да ме убедиш, че когато един мъж е с теб, не вижда никоя друга (ако твоят е такъв-поздравления). А и всяка връзка си има слабите места.
Ако наистина той не е щастлив с теб според мен ще те напусне още преди да се е появил трети човек.

Нека гледа (за предпочитане аз да не знам кога, къде и кого гледа, понеже съм достатъчно ревнива :-D ), но да обича мен, да бъде с мен и да ми бъде верен. И не е казано, че ще ме напусне преди да се появи друга. Естествено, че друго момиче би...наляло масло в огъня. Но не бих могла да обвинявам нея - всеки има пълното право да се бори за щастието си, както е и задължение на всеки, да оценява какво има и да прави всичко, за да не изгуби. Ще обвинявам него, че ме наранява и че не оценява любовта ми и себе си, ако е имало нещо, което съм можела да направя, за да го задържа, а не съм. И все пак, life is life. Хората се влюбват и разлюбват и няма смисъл от излишни обвинения.

Ми не знам, ма аз лично не смятам за добре трети да се меси в отношенията между двама. Смисъл, ако аз съм този трети примерно, дори и много да съм влюбена във въпросния мъж/момче, не бих показала чувствата си, ако знам, че има приятелка. А пък ако той ме харесва и смята връзката си за изчерпана, знае какво да направи. И когато вече е сам за мен нещата седят по съвсем различен начин.
Май това се опитвах да кажа още от самото начало, ма страдам от липса на мозък. :mrgreen:

BeBsItO
05-08-2007, 18:19
tvardo sam protiv tva det kaza avtorkata [-X egati kolkoto i da obi4a6 edin 4ovek,trqbva da precenqva6 6ansovete si s nego.pri polojenie 4e si znaela 4e ima fr za6to izob6to si po4nala svalka..............i 1 pat kat po4ne6 posle se vlubva6 s vremeto i taka....... mili4ka gadno e da go kaja ama ti si si vinovna :( =; postavi se na neino mqsto?nima iska6 nqkoi da razbie 6tastieto koeto si gradila 2 godini????ne skapa neeee. dr e vaprosa ako te ne se razbirat i s dve dumi ne sa edin a drug. ne te obvinqvam no pomisli si ima li smisal? i ne zabravqi si4ko edin den se vra6ta!!!! :roll:

BWald0rf
05-08-2007, 18:54
Ами той за да се зарибява с тебе сигурно нещо във връзката не е наред..Така че ти можеш да се възползваш..Можеш да му намекнеш по някакъв начин че го харесваш..но ако се отдръпне и покаже че държи на приятелката си го остави ;)

Sisi Doncheva
08-27-2014, 17:53
Хора помогнете ми!!! Най-добрата ми приятелка е на почивка и сега ми пише че имало там много сладко момче и се влюбила. Какво да правя чувствам се отхвърлена и........нз зле ми е !!! Помогнете!!! Моляя!!!!!

JullieeK
08-27-2014, 18:32
Ако той проявява желание ще направи първата крачка,щом те търси и както викаш те зарибява означава, че нещо куца във връзката му.НО ти не прави опити да ги разделяш, най-малкото е прекалено долно.

NissaN
09-16-2014, 09:50
темата е от 2007

Jenyer
02-26-2017, 12:19
Мила знам как се чувстваш. Вмомента харесвам едно моче, което има връзка с една, но те ходят от 2 месеца. Двамата сме се виждали няколко пъти. Много го харесвам, но той педполагам, че не иска дда си разваля връзката с момичето. Не знам и аз какво да правя ако можете да ми помогнете. Споделете :)

NomNomNom
02-26-2017, 15:09
не прави нищо, за да ги разделяш - просто се дръж така, както би се държала, ако нямаше приятелка ( не я споменавай, не мисли за нея) и сякаш ви е лимитирано времето поради друга причина, не защото има фр
съответно той сам ще реши дали теб иска или нея (без ултиматуми и драма
вече друг е въпросът дали той си струва, и защо е в другата връзка, ако търси навън друго сериозно ( защото несериозният флирт е поносим, нали си спазваш отговорностите към другата )

tonybadams
03-01-2017, 18:43
no comment :)