PDA

View Full Version : Как спестявате време?



05-07-2007, 16:25
Ами, въпросът е как си спестявате време през деня- примерно разни хитринки сутрин като станете, къщна работа, транспорта, домашните-всичко което се сетите :smt017

ABSOLUTme
05-07-2007, 16:53
ми не се мотам :lol:
ама тва е само на теория,принципно винаги закъснявам

Jamalska
05-07-2007, 16:58
ми са друго не се сещам ама най-малкото преди да изляза проверявам кога има автобус за да не цикля на спирката безсмислено

WHiTe_SiLeNCe
05-07-2007, 17:07
Ami az primerno spestqvam vreme kato sportuvam vmesto sledobed sled u4ili6te - sutrin sled stavane. Edin 4as ti4ane, du6 i aideee na daskalo. Ina4e ako go pravq sledobed mnogo mi rakusva vremeto. Doma6nite - pove4eto se slu4va da gi pi6a v m/u4asiqta ili v nqkoi ot tupite 4asove, togava i u4a obiknoveno... ku6tnata rabota q vur6a nai-4esto v subota sutrinta, dokato vsi4ki se uspivat i nqma dr kakvo da pravq, ina4e prez drugite dni ne pravq golemi ofanzivi, a gledam da ne razhvurlqm mn mn. Ami... gore-dolu tova e moqt "rejim", pospestqva mi nqkoq druga minutka za otdih :wink:

koalka
05-07-2007, 17:36
Просто се оправям по-бързо, нямам някакви хитринки. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2007, 17:38
mmm .... za daskalo stavam v 6 6:30... stavam po rano za da imam pove4e vreme.. :roll: :roll: ako trqbva da 4istq... prosto izklu4vam kompa i muzikata :roll: :roll: mn`po burje stava kato nqma kakvo da te razseiva :lol: :lol: drugi nqmam :smt005 :smt005

teenkopele
05-07-2007, 17:40
...принципно винаги закъснявам

Взе ми думите от устата. Каквото и да правя винаги, ама винаги закъснявам. Вече, като съм на време и ми се учудват. :lol:
Техники, ала-бала нямам...както дойде на момента. :-D

Boot
05-07-2007, 17:46
Толкова, ама толкова е глупаво да закъсняваш. Изключително много се дразня - едно, че е неуважение към този, който те чака, две, че трябва да си мега малоумен, за да не можеш да си прецениш времето. Адски глупаво е това...

Иначе... на мен времето обикновено ми стига за всичко, просто като си мисля плана си слагам половин час отгоре и всичко си е окей. :mrgreen:

rosskata
05-07-2007, 17:55
Аз време не пестя, само пилея и губя...

malka_sladuranka
05-07-2007, 20:14
Сутрин докато се гримирам ям. :-s
Слагам си обеци и разни дрънкулки в колата и в асансьора..
Абе сутрин е ужас направо.. 8-[
Иначе през деня, ако не бързам за никъде, не си пестя и времето.. :roll:

magesniko
05-08-2007, 12:07
аз времето за излежаване нещо все не го улучвам като хората и после се разбързвам яко и току си забравя я телефон,я ключове и се връщам да си ги зимам,лошото е че все се сещам в другия край на блока,а той е 10 входен. :lol:

_donna_
05-08-2007, 12:11
правиш се мармалад всеки ден и изобщо не ти дреме даже коя година е ..

Cerealkiller
05-08-2007, 21:27
Of verno i az zakusnqvam stra6no mnogo -daje me e sram i mnogo se draznq. I se o4udvat kato sum navreme :smt005

A ina4e nqkvi hitrini hm...ako trqbva da 4istq i si izmislqm nqkakva nagrada (primerno 6te qm ili 6te izlu6am tazi pesen ,6te izpiq tva,6te gledam TV ili dr...)

Vku6ti samo si po4ivam i si burkam v nosa i u4a v daskalo ili v mejdu4asiqta i bez tva po golqmoto motaene e tam ,ta go izpolzvam za doma6nite.Vse pak trudno 6te se naviq da svur6a ne6to polezno ako ne mi e oprqn noja v gurloto... :-D

gavra1
05-09-2007, 00:37
за даскало ставам около 30 мин преди да започне час :) мия си зъбъ, прая си косата.. оправям си леглото и отивам :) на 6 мин. път от нас е (пеш) :) ям в даскало :) хитринката е, че се пести време ;) ама се губи някой кинт за хамбургерченца :) иначе някой път си правя нещо от вечерта и го изявам по пътя за даскало :) :mrgreen:
а ако си имаш приятел/ приятелка както моята за 2 мин. закаснение ми прави огромен скандал..... и след няколко скандала ще свикнеш да ходиш навреме :mrgreen: :smt008
иначе общо взето няма формула за спестяване на време :smt009
П.С. ако учите наистина изкключвайте си компютъра... мноого ама мнооого разсейва човек 8-[