PDA

View Full Version : Skater,Street & Undergrount



tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-07-2007, 16:29
К`во мислите за скейтърите, за това, че в БГ няма почти никакви терени,skatepark-ве и клубове за skat?...за това, че развитието ни в тази област е меко казано западащо и кой е виновен за безинтересът, на хората които трябва да си свършат работата, за развитието на скейтърите и въобще всички от street обществото ни ? а има ли такова? напишете всичко което ви вълнува относно skat,BMX,INLINE,climbing, Street Course и разбира се bikers.... :)

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-07-2007, 19:30
За да е западащо значи преди трябва да е имало развитие
ем ... да дефакто е така има някакъв шанс за такова развитие, но самата илюзия е западаща като идея!

fak_you_maafaka
05-08-2007, 16:53
Пак е нещо, в българия липсват толкова много други неща... видове музика, видове танци, спортове...... всеки залага на чалга и футбол.

Disrespect
05-08-2007, 20:36
една пейка и една - две стълби ти трябват бе...

teenkopele
05-09-2007, 05:46
К`во мислите за скейтърите, за това, че в БГ няма почти никакви терени,skatepark-ве и клубове за skat?...за това, че развитието ни в тази област е меко казано западащо и кой е виновен за безинтересът, на хората които трябва да си свършат работата, за развитието на скейтърите и въобще всички от street обществото ни ? а има ли такова? напишете всичко което ви вълнува относно skat,BMX,INLINE,climbing, Street Course и разбира се bikers.... :)

Скейтъри, байкъри и т.н. колкото искаш. Не може да се каже, че няма хора, които да се интересуват...просто на общините явно не им се занимава.
Едва ли е кой знае колко скъпо да се сложат няколко рампи...

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-09-2007, 07:35
А и забравих да каже ,че се пише underground

оо приемам компетентната ти забележка и ще се постарая да се поправя!

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-09-2007, 07:44
Скейтъри, байкъри и т.н. колкото искаш. Не може да се каже, че няма хора, които да се интересуват...просто на общините явно не им се занимава.
Едва ли е кой знае колко скъпо да се сложат няколко рампи...

Че желаещи има няма спор, но Че няма кой знае какви големи възможности си е факт!И незнам но определено няколко рампи и пейка не са най-добрия терен всъщност ако някой се интересува от skat знае, че принципно това въобще не е достатъчно :?

kukurukumuku
05-09-2007, 08:03
Не може да се каже, че няма хора, които да се интересуват...просто на общините явно не им се занимава.


!И незнам но определено няколко рампи и пейка не са най-добрия терен......това въобще не е достатъчно

absolutno sam saglasna i s dvete tvardeniq,no za da se razviqt tezi sportove v BG,trqbva da se nameri nqkoi koito da obedini simpatizantite im :!:

teenkopele
05-09-2007, 17:21
...И незнам но определено няколко рампи и пейка не са най-добрия терен всъщност ако някой се интересува от skat знае, че принципно това въобще не е достатъчно :?

А какво още трябва според теб?
На Паметника ходила ли си?

teenkopele
05-10-2007, 02:01
...И незнам но определено няколко рампи и пейка не са най-добрия терен всъщност ако някой се интересува от skat знае, че принципно това въобще не е достатъчно :?

А какво още трябва според теб?
На Паметника ходила ли си?В Монтана има 1 такава 'мъничка' рампа :twisted: :twisted:

...а в столицата да няма, срамота!

Е, то има една рампа в Южния парк, ама...само една...в буквален смисъл. :lol:

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-10-2007, 12:50
А какво още трябва според теб?
На Паметника ходила ли си?
и да ти ги кажа предполагам нищо няма да ти говори ... еми най- важните значи първо Halfpipes, Quarters, Rake Quarters, BoWls, Spines, Street - в които вече се включват пейки, склонове, парапети и тн. и другите две нали които пак са може би за по напреднали Roll-Ins и Jump Boxes те са и за скокове също така.Има много сайтове и дорий ако имаш наблюдение какво е в някой други страни ще видиш, че дефакто тук няма почти нищо и хората са някак малко по не заинтересовани.

teenkopele
05-10-2007, 15:33
А какво още трябва според теб?
На Паметника ходила ли си?
...хората са някак малко по не заинтересовани.[/color]

Напротив...проблемът е, че на точно тези, които могат да направят нещо по въпроса, не им се занимава.

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-11-2007, 18:50
Напротив...проблемът е, че на точно тези, които могат да направят нещо по въпроса, не им се занимава.
не е така ти например колко човека познаваш които сериозно да се занимават с sk8 ... а от друга страна си прав точно това исках да кажа и аз, че хората които трябва да направят нещо не им се занимава!!!

teenkopele
05-13-2007, 06:44
Напротив...проблемът е, че на точно тези, които могат да направят нещо по въпроса, не им се занимава.
не е така ти например колко човека познаваш които сериозно да се занимават с sk8 ...

Няколко.
Ти?

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-14-2007, 17:59
Няколко.
Ти?
сравнително малко хора за такъв голям град

live2beCooL
05-14-2007, 21:14
tva skeita unikalen sport! oba4e mn vreme iska a ne mi se zanimava... po edno vreme se bqh zarebil.. vzeh si skate virus a-y gluposti... nau4ih se da praq olie ,olie to manual,o6te nekolko tam... i lqtoto svur6i... i mi omruznah podurih si skate-a na bratov4ed mi... :) ina4e toq sport mn me radva no iska mn god. za da stane6 kato rodney mullen i mn padaniq...tova me drazni :D

Disrespect
05-14-2007, 21:18
tva skeita unikalen sport! oba4e mn vreme iska a ne mi se zanimava... po edno vreme se bqh zarebil.. vzeh si skate virus a-y gluposti... nau4ih se da praq olie ,olie to manual,o6te nekolko tam... i lqtoto svur6i... i mi omruznah podurih si skate-a na bratov4ed mi... :) ina4e toq sport mn me radva no iska mn god. za da stane6 kato rodney mullen i mn padaniq...tova me drazni :D

RODNEY MULLEN НЯМА РАВЕН!! ТОЙ Е УНИКАТ!! И Е ПИОНЕР В СКЕЙТИНГА!! НИКОГА НЯМА ДА ИМА РАВЕН НА НЕГО ИЛИ ПО-ДОБЪР ОТ НЕГО!!



:-)

live2beCooL
05-15-2007, 07:08
e da de...ama g.d da prili4a6 na nego moje ;) :P

Disrespect
05-15-2007, 09:00
e da de...ama g.d da prili4a6 na nego moje ;) :P

И това е невъзможно. :lol: Можеш да искаш да приличаш на него ама...йок. :smt016

pecata
05-15-2007, 15:05
една пейка и една - две стълби ти трябват бе...

Айде бе... а ти кога си карала скейт ??
Ма че прости хора има :?

Disrespect
05-15-2007, 15:20
една пейка и една - две стълби ти трябват бе...

Айде бе... а ти кога си карала скейт ??
Ма че прости хора има :?

В мъжки род съм. Я кажи кво повече ти трябва да се научиш да караш? Скейтпарковете не са лошо нещо, само че те са главно за фестове. След като няма достатъчно място за други постройки кво остава за скейтпаркове? И недей ми вика прост. Карал съм скейт преди 2 години и не беше особено сполучливо, но разбирам достатъчно.

tears_d0nt_fall^sexy_bebo
05-16-2007, 11:41
... Я кажи кво повече ти трябва да се научиш да караш? Скейтпарковете не са лошо нещо, само че те са главно за фестове. След като няма достатъчно място за други постройки кво остава за скейтпаркове? И недей ми вика прост. Карал съм скейт преди 2 години и не беше особено сполучливо, но разбирам достатъчно.
за да просперираш или иначе казано за да успееш в нещо като това, освен мотивация и хъс ти трябват и условя, а стълбите някак не покриват вижданията ми за добри условия ...
И другото което исках да ти кажа, е че точно в това е проблема място за "страшно необходимите" офиси и общински терени винаги има, но за един свестен скейт пърк няма нали така ...

Disrespect
05-16-2007, 11:49
ами ДА няма. За основните и началните работи ти трябва чисто и просто една улица. рампи и темподобни са по-далеч :wink:

oTPoBHa
07-30-2007, 12:28
абе я първо се научи да пишеш :lol:

earth wind and fire
01-08-2008, 14:07
mn hora ot kv karat skate no moga da kaja 4e masovo hora karat ot poziorstvo 6tot vijdat kolko stava ,,moderno" nezavisimo ot tova 4e nqma kude da se kara mn e lesno otiva6 v sabotage 6tot e nai izvesten kupuva6 si edno adio po cvetni4ko i edna virus duska i ve4e si skater da ama ne ne sum karala nikoga no mn moi frds karat i gi vulnuvat vuprosite koito obsujdate i moga da vi kaja 4e spored men virus se opitvat da pravqt mn za skate v bg i ne samo za nego
'

earth wind and fire
01-08-2008, 14:09
mn hora ot kv karat skate no moga da kaja 4e masovo hora karat ot poziorstvo 6tot vijdat kolko stava ,,moderno" nezavisimo ot tova 4e nqma kude da se kara mn e lesno otiva6 v sabotage 6tot e nai izvesten kupuva6 si edno adio po cvetni4ko i edna virus duska i ve4e si skater da ama ne ne sum karala nikoga no mn moi frds karat i gi vulnuvat vuprosite koito obsujdate i moga da vi kaja 4e spored men virus se opitvat da pravqt mn za skate v bg i ne samo za nego
'

earth wind and fire
01-08-2008, 14:09
mn hora ot kv karat skate no moga da kaja 4e masovo hora karat ot poziorstvo 6tot vijdat kolko stava ,,moderno" nezavisimo ot tova 4e nqma kude da se kara mn e lesno otiva6 v sabotage 6tot e nai izvesten kupuva6 si edno adio po cvetni4ko i edna virus duska i ve4e si skater da ama ne ne sum karala nikoga no mn moi frds karat i gi vulnuvat vuprosite koito obsujdate i moga da vi kaja 4e spored men virus se opitvat da pravqt mn za skate v bg i ne samo za nego
'

earth wind and fire
01-08-2008, 14:15
mn hora ot kv karat skate no moga da kaja 4e masovo hora karat ot poziorstvo 6tot vijdat kolko stava ,,moderno" nezavisimo ot tova 4e nqma kude da se kara mn e lesno otiva6 v sabotage 6tot e nai izvesten kupuva6 si edno adio po cvetni4ko i edna virus duska i ve4e si skater da ama ne ne sum karala nikoga no mn moi frds karat i gi vulnuvat vuprosite koito obsujdate i moga da vi kaja 4e spored men virus se opitvat da pravqt mn za skate v bg i ne samo za nego atova otnosno pozoior4etata go kazax po povod na tova 4e imalo mn jelae6ti da razvivat tozi sport da no tezi hora ne vkarvat 4uvstva v tova ne biha mruznali cql den po podlezite i t.n te sa prosto poziori i ako tqh gi nqma6e mn po malko hora 6tqha da karat za6toto ako se zamislite predi godini nqma6e tolkova jelanie za tova no otkakto stana moderno po4na da se govori i za skate e sus sigurnost i predi se e govorelo no sega e mn po intenzivno
'

earth wind and fire
01-08-2008, 14:18
sry nz nz kak uspqh da si pusna suob6tenieto tolkova puti sryyy :D

psychopath
01-14-2008, 11:35
Никой не инвестира в такива спортове...И за к'во им е?

LiLGrizzly
01-20-2008, 11:03
тва може да стане само в България :evil: да няма хубави бази за никакви спортове..