PDA

View Full Version : Мислят ме за невежа щото не гледам "Бягство от затвора&



05-07-2007, 17:03
Много хора са ми казвали, че гледат "Бягство от затвора", "Изгубени" или пък O.C. и аз като им кажа, че не съм гледал нито един епизод и почват да ме обиждат, как може такива хора като мен да има и т.н. :smt009 :smt010 Кой е прав в случая?

olive_oil
05-07-2007, 17:35
и аз не го гледам - само хвърлям по един поглед, докато сестра ми го е пуснала. И каво от това? Аз например харесвам O.C., а имам приятели, които не го харесват. Това не ми дава право да ги обиждам. Всеки си има предпочитания и е мн глупаво хората да се делят заради някакво филмче.

Mo6no3
05-07-2007, 17:41
Аз пък дори не го знам какъв е този сериал и не съм го гледал и веднъж.

Swinkenhoffer
05-07-2007, 17:44
И мен ме гледат така > :shock: аз ги гледам така > :lol:
:-D

какво съм виновна, че почти не гледам бг телевизия.

emilythestrange
05-07-2007, 17:49
и за не ги гледам
нямам толкова свободно време да следя всичките глупости по TVто
гледам само един сериал Dr House
а повечето ми приятели не го харесват
а за O.C. даже и един епозод не съм гледала,даже и рекламате ми вкарва нерви,представям си филма.но всеки си има право на предпочитания.

rosskata
05-07-2007, 17:53
какво съм виновна, че почти не гледам бг телевизия.

И аз така. Гледам само на компа.
А сериала не е лош, хич даже. Но си е бая невъзможно да следиш сериали по тв-то, трябва едва ли не да си по цял ден свободен... Аз като искам нещо да гледам, го тегля.


Ама да ти се смеят... Тъпи хора колко искаш...

rose
05-09-2007, 13:20
Не се ядосвай - гледай това,което ти искаш,а не каквото другите ти кажат. :wink:

05-09-2007, 13:22
еми кажи им някой филм дето 100% не са го гледали и като ти кажат,че не са го гледали ги гледай по същия начин както те са те гледали и обиждали xd

hamilcar
05-09-2007, 14:19
От кога тези подобия на филми се водят за хубави ? Възможно най-скучните филмчета. Е може би O.C. ми е малко интересен, но другите два са изключително безинтересни.

Не обръщай внимание на тези, които те гледат странно. Нека си гледат бозите, а ти им се смей заради това.

Feel Lonely
05-09-2007, 17:39
Много хора са ми казвали, че гледат "Бягство от затвора", "Изгубени" или пък O.C. и аз като им кажа, че не съм гледал нито един епизод и почват да ме обиждат, как може такива хора като мен да има и т.н. :smt009 :smt010 Кой е прав в случая?
x serioqla e adski tup.. ravnostoino prost plosuk ogranichen i bez poslanie kakto lost...

<black soul>
05-10-2007, 10:27
и за не ги гледам
нямам толкова свободно време да следя всичките глупости по TVто
гледам само един сериал Dr House
а повечето ми приятели не го харесват
а за O.C. даже и един епозод не съм гледала,даже и рекламате ми вкарва нерви,представям си филма.но всеки си има право на предпочитания.
ми туу... само дето от О.С. гледах два-три епизода, скука, скука...

чувала съм да разделят хората заради стила музика, който слушат, заради дрехите, заради парите им, ама заради филмите които гледат :shock: :shock: :shock:
ми кво да кажа...глупави същества :smt017

Reed
05-10-2007, 11:01
От 3те,които изброи съм гледала само О.С и то 5-6 епизода..и е адски тъп..и какво като те гледат?Ти тря седиш цял ден пред телевизора ли?

quench
05-10-2007, 11:05
аааа? какво не си гледал? втф?!

из целия форум летят некви ОС, Изгубени, тинтири-минтири....

как можете да гледате разни БОЗИ - по-добре гледайте някой латино сериал или класическа сапунка - Далас и т.н.

.......

бате, кажи им да загиват

zvezdichkaaa
05-10-2007, 15:56
и за не ги гледам
нямам толкова свободно време да следя всичките глупости по TVто
гледам само един сериал Dr House
а повечето ми приятели не го харесват
а за O.C. даже и един епозод не съм гледала,даже и рекламате ми вкарва нерви,представям си филма.но всеки си има право на предпочитания.

mi i az taka.hi4 ne mi haresvat tia serial4eta!Samo izgubeni sum gledala,no dr 2 sa mn tupi.Sega samo D-r House gledam i o6te 1 serial.

mostwanted
05-10-2007, 17:09
Много хора са ми казвали, че гледат "Бягство от затвора", "Изгубени" или пък O.C. и аз като им кажа, че не съм гледал нито един епизод и почват да ме обиждат, как може такива хора като мен да има и т.н. :smt009 :smt010 Кой е прав в случая?

бас ловя че повечто от вас ги гледат
тея сериали
само за пред хората не
[-X

Shadow_Walker
05-10-2007, 17:51
Много хора са ми казвали, че гледат "Бягство от затвора", "Изгубени" или пък O.C. и аз като им кажа, че не съм гледал нито един епизод и почват да ме обиждат, как може такива хора като мен да има и т.н. :smt009 :smt010 Кой е прав в случая?И аз не гледам "Бягство от затвора", нито пък "Изгубени".И изобщо не ми пука :-)

Octofunk
05-10-2007, 18:16
И аз не ги гледам.

Iviqna
05-18-2007, 20:29
туи е мн тъпо заради някви филми да преценяват човека !!!


и аз не ги гледам !

PR0
05-18-2007, 20:45
"Изгубени" е най-лудия сериал много ме кефи а по темата всеки ще си гледа каквото иска. Кви са тия работи "смеят ми се"?!

DjBaloon
05-18-2007, 20:47
Az neznam kakva e taq maniq po bqgstvo ot zatvora i lost... mai reklamata verno prai chudesa... ako nqkoi se zamisli v/u tova vsushnost kakvo predstavlqva filma i kolko ednoobrazen i skuchen e... dosta filmi sum gledal ama tiq dvata speciqlno sa nai-prostite... i nemoa razbera kva e taq maniq sichki da gi gledat.... nerazbiram [-X

GLeZoRanA
05-19-2007, 07:20
Как може да не си гледал Бягство от затвора??ауууууууу ужас... ти си.. ](*,) веднага да си поправиш грешката!Безсрамник .. такъв !!!!!!!!!!! :smt005

mon4eto
05-19-2007, 07:34
Abe q da ne ti puka i az ne gi gledam i vaob6te ne me ebe 4e ostanalite gi gledat :roll: Kato nqkoi ti kaje ne6to zatova 4e ne gleda6 tez film4eta mu zatvori ustata i 6te vidi6 4e pove4e nqma da ti kajat gag :roll:

Disrespect
05-19-2007, 08:07
ми че той сериала е тъп...ти па и ти кво им обръщаш внимание?!

Inalcanzable
08-04-2008, 08:40
Аз не съм гледала нито една серия на ''Бягство от затвора''не гледам много често TV а ако гледам то гледам или ''H2O''или ''dr House'' :grin:

plmn
08-04-2008, 08:44
Гледай каквото искаш, но Бягство от затвора определено си заслужава...