PDA

View Full Version : Как е най добре да постъпя



Obarkano`f
05-07-2007, 17:54
С гаджето сме заедно от около седмица и половина. Той ми казва, че наистина ме харесва и се надявам да не ме бъзика тъй като от момче като него може да се очаква сичко. Но тъй като сме от една компания, а станалите от нашата компания супер мн се бъзикат ние решихме да запазим в тайна тва че хоим. Но все пак останалите се усъмниха тъй като аз примерно ако тръгна да си ходя и след няма 5 мин и той тръгва(срещахме се почти всеки ден наблизо до блоковете ни). Но все пак след като останалите разбраха че ходим не се промени отношението му към мен: пред останалите се държеше така сякаш нито ходим нито имаме нещо общо(даже и здр не ми казваше), но когато се срещахме след тва се държи мн добре и е готино момче. Обаче от няколко дена не сме се виждали на саме поради простата причина, че след кат аз си тръгна и той след няколко мин тръгне, едно или две момчета от компанията ще хукант да видят че идва при мен(е те после ни остават де ама идват колкот да се насладят че сме двамата). Днеска след кат уж тръгнах се прибирам звъннах на мойта фр дет беше там да му кае ако иска да доде да се видим двамата ама той й каал че няя как да стане щот едно от момчетата 100% ше се усети и ше тръгне след нас.
Та аз се чудя дали утре или там когат пак се видим сами да му кажа: "Слушай сега. То вече сички знаят че ходим и няма що да го крием. Ако искаш ми обръщай внимание пред другите щот мн добре знам че се притесняваш, ама след кат вече сички знаят че ходим защо не аз кат тръгна да си тръгвам ти направо да тръгваш с мене. Те и без тва знаят сичко, а ти пак се прайш на ударен. Писна ми от сичко тва".

Знам, че ако му кажа тва ще постъпя правилно, но се питам не искам ли прекалено много :smt017 ? Моля ви за съвет [-o< . Кажете ми правилно ли ще постъпя ако му кажа сичко тва и ако не е най доброто решение бихте ли ме посъветвали нещо [-o< . Ако имате въпроси ги кажете

harakiri
05-07-2007, 18:01
Според мен ще постъпиш правилно , защото нали цялата ви компания знае че ходите и няма смисал даса крите повече.

honda^
05-07-2007, 18:02
Не изискава666 много, напротив. Вниамнието е би трябвало да присъства във всяка една връзка. 666те постъпи666 много добре дори. Напълно те подкрепям :smt023

sexy_sladuranka___
05-07-2007, 18:08
Vij mila nap1lno vlizam v polojenieto ti . Tova koeto pravi tvoeto "GADJE" ( zabeleji kavichite ne sa sluchaino tam !!! ) e naistina mnogo detsko. Shtom tova e vashata "KOMPANIQ" tova oznachava i che ste priqteli nali ? Shtom ne podkrepqt vasheto jelanie da ste zaedno zna4i trqbva da vnimavash kogo narichash priqtel ! Tova e glupavo da se kriete kogato imate chustva edin k1m dryg si li4i dori i da ne go pokazvate ! Nqma prosto kak da ne se zabeleji , Ne iziskvash mnogo , prosto az ako bqh na tvoe mqsto bih go zarqzala :) uspeh

koalka
05-07-2007, 18:11
По-добре не крийте връзката ви, защото виждаш какви недоразумения стават, няма смисъл.А и може да ви е**ват няколко дни, обаче после ще престанат, а вие ще сте щастливи.

MeRiToR
05-07-2007, 18:14
ose6tam 4e tva sa lape6ki istorii . krieli se ot toq i ot onq nekoi i ti4a po gaza lapeta kvo vi kaja i da it kajeme kvo da pravish ti si malka i drugite i te i ni6to ne razbirate kefete se atm celuvaite se da ne vi puk aot drugite :smt004

Obarkano`f
05-07-2007, 18:38
ose6tam 4e tva sa lape6ki istorii . krieli se ot toq i ot onq nekoi i ti4a po gaza lapeta kvo vi kaja i da it kajeme kvo da pravish ti si malka i drugite i te i ni6to ne razbirate kefete se atm celuvaite se da ne vi puk aot drugite :smt004

Еми смея да кажа че сме лапета щот пък и кои по зрели тийн ше земат да имат такива проблеми :smt009 . Аз съм на 13, а той на 15!

UmnoMace
05-08-2007, 11:01
емиии, да, типично детски истории, ама сички сме били деца и ни е било срам в началото, нали :-D
така че, миличка, няма смисъл да криете такова нещо, в крайна сметка нищо незаконно не правите, като се виждате :roll: давай смело и не се страхувай да изискваш повече внимание от страна на момчето. :smt016

Obarkano`f
05-08-2007, 11:25
емиии, да, типично детски истории, ама сички сме били деца и ни е било срам в началото, нали :-D
така че, миличка, няма смисъл да криете такова нещо, в крайна сметка нищо незаконно не правите, като се виждате :roll: давай смело и не се страхувай да изискваш повече внимание от страна на момчето. :smt016
Бе и аз тва викам ама едва ли той ще е на същото мнение :?

BAYO
05-08-2007, 11:37
Деа.. 13 и 15 ... ц ц ц. Е кфо да кажа в тоя случай. Кат съм бил на 13 не съм имал гаджета, нито на 15г. Ей тва е живота, колко бързо се променят нещата :roll: Сигурно тря да се "появите" на бял свят пред другите, знам ли. Ако знаех какво мислите и двамата друго щеше да е, нек'фо по-лесно поне. Баси напрао за първи път съм 'шах с пешката' #-o

05-11-2007, 17:28
E tova da hodi6 s nqkoi ot kompaniqta ti e gadni4ko, ako skasate (dano ne ! ) 6te trqbva da se vijdate 4esto...ili ako ti haresa drugo mom4e ot kompaniqta...i ve4e po4vat da govorqt drugite "vij q taq s siki ot kompaniqta e bila" ... Na men mi se slu4i podobno ne6to...no dobre 4e dvamata rqdko se vijdaha .... ne bqha blizki...

Ina4e mu kaji 4e neiska6 da se kriete ve4e tai kato i bez tova vsi4ki znaqt ve4e ;)

Adwokat
05-11-2007, 17:37
Kaji mu towa koeto napisa...