PDA

View Full Version : Защо не спрете да ставате скучни с коментарите си



мъничко момиче
05-07-2007, 20:05
и не оставите всеки да е с предпочитанията си? Постоянно виждам как метъли нападат чалгари,чалгари нападат метъли,фешъни и анти-фешъни...блаа блаа и хиляди други опозиции...ае,хора,не се ли замисляте,че всеки си има свой собствен живот и сам си решава какъв и защо да е и вий тука няма да разубедите когото и да било как да живее и на какъв да се прави,тогава за какво пускате по някви огромни постове,за да убеждавате колко сте прави вие и колко са тъпи противоположните ви? Не бъдете толкова тесногръди. Всеки да си бъде себе си,каквото и да означава това и спрете да убеждавате колко вие сте КУУЛ или колко не сте,колко вашите разбирания са еди-какви са и чуждите са блаа...такаа...всеки си живее за себе си и не можете да накарате никой да се промени :!: Безмислено е да си разгъвате становищата :!: Гледайте по-широко на нещата.... бъдете,преди всичко ХОРА :!:

nencuHka
05-07-2007, 20:12
А мислиш ли че примерно когато нападнаха Ванкс на него му пукаше за мнението на някакви си непознати!?
Ами не... и аз да съм и на мен няма да ми пука!
Може да изкажат мнение и да нареждат всички
форумци,ама нали са казали "От едното ухо влиза,през другото
излиза" ..Та тука е същото-прочиташ и не те бърка !
Никой не може да те промени,че камоли някой си непознат..
Не мислиш правилну :roll:

05-07-2007, 20:21
Всеки сам се себе си!
А и нито рапа, нито шибания метъл, нито чалгата, нито фешъните няма вина за хала на който сме ;)
Всико е тука -> :) в тиквата!

Скучни - не само, банални и плоски. Просто да има чепкане

magesniko
05-07-2007, 21:02
за популациите на мравките в Камбодж,например... :lol:

malka_sladuranka
05-07-2007, 21:04
Хех. Както са казали хората: Всеки има право на лош вкус.

brain_stew
05-07-2007, 21:25
Хех. Както са казали хората: Всеки има право на лош вкус.

Бее не хората, точно определен човек си го каза.... :lol: Да не се възгорява! :lol:

rosskata
05-07-2007, 21:44
На това му се вика хора без друга работа... :roll:

И такива, които нямат като мен котка, да я сритат и да им се оправи настроението, нито сестра да се сджафкат с нея да изпуснат парата, и идват тука да понапсуват малко метъли/чалгари/квито е там... И да се помислят за по- велики от този факт...В крайна сметка по- добре да се тропат тук, отколкото да се бият по улиците...

rosskata
05-07-2007, 22:08
или да взимат наркотици 8)

Или да правят деца на 15.

malka_sladuranka
05-07-2007, 22:17
или да взимат наркотици 8)

Или да правят деца на 15. Правете любов, а не деца. :-D

ScionOfStorm
05-08-2007, 08:36
:shock:
аз се засрамих ...
Ама давай да не подхождаме с ирония към темата, защото си има смисъл. Ама мило момиченце, мислиш ли, че като отправиш такъв апел към хората, ще спрат да го правят. Айде де ;) Аз лично няма ;p
Всеки си изказва мнението все пак, остави ги да се състезават кой ще напсува другия повече :)

malka_sladuranka
05-08-2007, 10:31
:shock:
... остави ги да се състезават кой ще напсува другия повече :) Това е грешката. Псувните са за плебеи.