PDA

View Full Version : за растеж



05-07-2007, 19:31
здравейте.Искам да ви питам помага ли бадемовото масло за растеж на косата или е само за блясък,обем и т.н.
И ако можете да ми препоръчате нещо стимулант или няква маска ЗА РАСТЕЖ,но не и тривитаминол! [-X
Благодаря ви предварително :P

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 19:39
:smt016 Ами бадемовото масло е само за подхранване (обем,блясък и заздравяване),а за растеж-хининова вода и витамин А,но ако решиш да си вземеш тоя витамин ми пиши лично съобщение защото има мн важни особености и тр да ти ги убесня ! :wink:

05-07-2007, 19:45
:smt016 Ами бадемовото масло е само за подхранване (обем,блясък и заздравяване),а за растеж-хининова вода и витамин А,но ако решиш да си вземеш тоя витамин ми пиши лично съобщение защото има мн важни особености и тр да ти ги убесня ! :wink:

ок благодаря ти мн :) ама от хининовата вода косата ми седи някаква мазна после,и хининов шампоан съм ползвала,ама и той не ми действа добре,пък за тоя витамин нищо нз :roll:

malkoto_sladur4e
05-07-2007, 19:55
Ами значи просто хининовата вода не ти понася...много момичета са така! :wink: Ами за този витамин ще ти обесня утре обещавам защото сега лягам..ако искаш ми пиши лично съобщение,ако искаш в темата нП! :wink:

05-07-2007, 20:21
ок ае утре ще чакам тогава,лека нощ :P

05-08-2007, 08:12
хининова вода