PDA

View Full Version : Уффф.. тия пъпки от комариии.. ЛЕЛЕЕЕ



SpAcE_LaDy
05-07-2007, 19:38
Аwе, слънчица, съжалявам, че ви досаждам, ама са адски мн се дразня тука н гнусните гадни комари.. ухапал/ли е/са ме и имам около 7-8 пъпки по кръста.. и адски мн ме сърбят и са едни грознииии.. да не ви казвам, ужас не, ами Ожас.. та искам д ви питам имате ли някава идея как да ги разкарам по-бързо, защото ако трябва д ги чакам д минаат.. особено както са от тая вечер.. има д си чакам сиг. половин месец, че д има време д минат, д остане белег и белега също да мине.. отврат..
ще се зарадвам н някое съветче.. че направо не се търпи:)

ProstoAz
05-07-2007, 19:59
Мажи ги с Алергозан. :)

ABSOLUTme
05-08-2007, 02:06
ше ти остане белег,ако се дръгнеш като крастава.не ги закачаи и толкоз,бързо ше завяхнат.

malkoto_sladur4e
05-08-2007, 05:04
Ами аз имах едно лилаво в шишенце като рол онче!И имаше голям ефектт,просто се мавех с него преди да изляза лятото! :wink: Дори сега го търсих да ти кажа марката ама не го намирам :smt017 Ти потърси в аптеките :wink:

malko mace
05-08-2007, 07:58
Edin savet-parvo se otarvi ot komarite!Kupi ot onezi nechta protiv komari,zabravih im imeto-pahach go v kontakta i nikakvi komari ne priparvat!Ima i drugi sredstva,razni spreyove i tem podobni!Sachtestvuvat i mazila-ti se majech s tiah i nikakvi gadini ne te doblijavat!Chuvala sam,che lista ot ginkobiloba sachto darjat komarite nastrana!Kolkoto do veche sachtestvuvachtite papki-ne gi maji po-dobre s nichto-samo chte se razdrazniat!Zabravi za tiah i kolkoto i da te sarbi,ne se poddavay!Chte vidich kolko skoro niama da e ostanala i sleda! :wink:

SpAcE_LaDy
05-08-2007, 10:38
Mерси за съветите.. Ми да, знам че има спрейове против комари, с които се пръскаш и не те припарват.. обаче вонят отвратително и то хубаво комарите няма д ме доближават, ама те и хората няма да ме доближават хахахха
Ми тряа д си взема Райд ли беше за стаята, имам апаратчето, ама таблетки нямам.. а вече пъпки.. имам.. и са отвратително грозни.. направУуу.. Ожас
А това рол-он че какво е? ама трябва д питам з рол-он против пъпки от комари ли?
Миси з отговорите, златни сте.. въпреки че пъпките ми още си стоят хаха:) :D \:D/

05-08-2007, 12:07
крем "Здраве" и още на следващия ден ще има само струп \:D/ \:D/ \:D/ \:D/