PDA

View Full Version : ех любов ли е това или мъка голяма



Тъжна_Lady
05-07-2007, 21:56
ами какво да кажа взех че се влюбих в една известна личност за която знам че няма смисъл защото тази моя любов е меко казано несподелена защото той никога не ще да разбере за мен няма и как при толкова много фенове и почители :cry: незнам какво се случи напоследък бях много зле имах си проблеми и бях супер тъжна и какво стана като чух тази банда и вокалиста с неговата музика се докосна до мен самата до моята същност и аз незнам харесвам тази група от скоро но знам че е тъпо ](*,) и все пак
какво да направя като се случи влюбих се по тази известна личност и не съжалявам \:D/ защото така като четох техни интервюта и разбрах че моя любимец е супер готин като човек момче мечта :cry: но дефакто е глупаво да си мечтая за него защото той е адски сладък :smt007 и много популярна е бандата им както и тои вокалиста е супер харесвам има си адски много фенове което е супер наистина . силно се надявам да дойтат на концерт тук в България ще е наистина супер [-o< \:D/

Но наистина адски харесвам вокалиста луда съм по него
O:) и когато изпълнява песните си лелелеле откачам кажи речи знам че може да ви стори смешно но кво да направя просто мислите ми са обзете по нещо наистина недостижимо и един блян копнеж ...

готино е човек да мечтае така и аз постоянно си мечтая :oops: е за него как за кой за момчето мечта което направо обожавам ...това е една велика група възхищавам им се на таланта които имат =D>

но все пак мечтите са глупаците и явно и аз съм такава но неми пука важна е музиката която чувстваш и от време на време да избягаш от реалността и да помечтае човек не е лошо :)

PoLiToOo
05-07-2007, 22:09
Ами НЯма Нищо лоШо Да сИ помЕчтАеш оТ вреМе НА вреМе...ЛошО е КогАто Си ПовЯрВаш И ТоГава НевъЗможНоТо Ти Се СтруВа ВъзМОжно...Но нЕка не ЗабрАвЯме, че ТЕзи мЕчти сА сАМО ПлоД нА ВъоБражениетО.....btw за коя банда говориш???? :smt006 :smt006 [/b]

experiment_m
05-07-2007, 22:09
Тъжна_Lady споко няма лошо в това да мечтаеш за нещо нодостижимо.Именно мечтите са това което ни тласка напред и ни кара да ставаме по-добри.Пък понякога когато желаеш нещо много силно, то се сбъдва. Honda - power of dreams. :D

BrokenInnocence
05-08-2007, 01:21
Е, честно, не мога да разбера как така все се влюбвате в разни "звезди".

ABSOLUTme
05-08-2007, 01:43
Боже,защо имам ужасното натрапчив очувство,че и в тая тема става дума за Tokio Hotel... :roll:
та както и да е.другият въпрос,които ме вълнува живо,е,как,аджеба,можеш да се влюбиш в някои,които не познаваш,виждала си на снимка,абее нямала си личен контакт с него?
това са деткси увлечения,не си мисли,че си влюбена,ти си просто увлечена.

evil
05-08-2007, 04:04
HIM ?

alkobalko
05-08-2007, 04:11
Няма нищо лошо да харесваш някоя известа личност или група. Не трябва обаче да го бъркаш с любов. За мен е невъзможно да се влюбиш в човек, който не си виждала лично, който не познаваш и най-вече не си опознала истинския му характер.

koalka
05-08-2007, 07:31
Според мен е невъзможно да се влюбиш в известна личност.Можеш да има силно ривличане, харесване от твоя страна, но любов...

05-08-2007, 08:40
Напълно те подкрепям и аз съм влюбена в пълния смисъл на думата една не толкова известна личност.На всички които споделих реагираха по същия начин подигавателно но аз не се отказвам и няма кавото и да става като желаеш нещо силно се сбъдва горе главата успех!!!!!

05-08-2007, 08:44
Ех... мъка мъка

И аз така съм луднал по Адрианчето Лима ама тя се прави се прави на недостъпна :lol:

ba4o iliq
05-08-2007, 08:49
тегли му ножа и ще сте квит...гледай да е ръждясал !! :)

bqsna_teenagerka
05-08-2007, 09:19
ми щом те кефи пази си го...слушам го ме4тай си за него няма лошо..наистина :cry: кофти е защото е малко абсурдно да стане нещо..и ти го знаеш поради мн при4ини но може той да си остане твоя малка ме4та...

bqsna_teenagerka
05-08-2007, 09:20
Ех... мъка мъка

И аз така съм луднал по Адрианчето Лима ама тя се прави се прави на недостъпна :lol: :lol: мм тя ми е на фона на компютъра :twisted:

BAYO
05-08-2007, 09:32
Нема лошо маце, стиа да не се вманиачиш като на времето мацките се вманиячаваха по Елвис, оная банда с 5мата пичове... забравих и името и т.н. Припадания, реванье и тем подобни. Хаха, мечтите са хубаво нещо, деа :P

bqsna_teenagerka
05-08-2007, 09:34
Нема лошо маце, стиа да не се вманиачиш като на времето мацките се вманиячаваха по Елвис, оная банда с 5мата пичове... забравих и името и т.н. Припадания, реванье и тем подобни. Хаха, мечтите са хубаво нещо, деа :PЗАХЛАСВАЛИ СА СЕ ПО ЕЛВИС>????????????????????????????????? :smt005 :smt005 :smt005

Presley
05-08-2007, 10:19
Няма нищо лошо да харесваш някоя известа личност или група. Не трябва обаче да го бъркаш с любов. За мен е невъзможно да се влюбиш в човек, който не си виждала лично, който не познаваш и най-вече не си опознала истинския му характер.
Мда и аэ съм на това мнение! #-o
Нормално е да харесваш някоя група,но не бъркай това с ЛЮБОВ.... #-o

Presley
05-08-2007, 10:20
Нема лошо маце, стиа да не се вманиачиш като на времето мацките се вманиячаваха по Елвис, оная банда с 5мата пичове... забравих и името и т.н. Припадания, реванье и тем подобни. Хаха, мечтите са хубаво нещо, деа :PЗАХЛАСВАЛИ СА СЕ ПО ЕЛВИС>????????????????????????????????? :smt005 :smt005 :smt005

Haпрао да не поверваш...
Аэ тука само да добавя-ЕЛВИС е ВЪрХъ!Номер едно ,няма вториии!
Presleyyy =D> =D> =D>