PDA

View Full Version : Срастване на яйчник



Ловър
05-08-2007, 10:41
Здравейте.Имам проблем- значи винаги когато ми дойде първият а понякога и вторият ден ме боли десния яйчник стомаха също-ниско долу...както и десният крак. Днес ходих при личната ми лекарка но тя не ми обясни какво точно ми има каза че било срастване че било нелечимо и тези болки щели да си останат докарай...а за крака каза че било заради някъв нерв и болката се предавала по него. Та и искам да попитам дали на някой му се е случвало и дали знае как точно се нарича това срастване и срастване на какво е ...?

SwEeT_pAiN_F
05-08-2007, 11:22
Здравей,
първо искам да те успокоя и да ти кажа че повечето жени го имат. Аз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ след всяка операция се получават сраствания, някои никога не ги усещат, при други просто си ги боли периодично. Тъй като като ти идва яйчниците ти се уголемяват с 2-3 см и притискат някои нерв и по този начен може би усещаш и тази болка към крака. Хубаво е да посетиш хирург и гинеколог. Защото все пак трябва точно да се знае какво ти има.

deem
05-08-2007, 12:20
Ловър,

има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825

05-08-2007, 14:20
Ловър,

има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:

мерси обаче аз не се чувствам депресирана

Здравей,
първо искам да те успокоя и да ти кажа че повечето жени го имат. Аз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ след всяка операция се получават сраствания, някои никога не ги усещат, при други просто си ги боли периодично. Тъй като като ти идва яйчниците ти се уголемяват с 2-3 см и притискат някои нерв и по този начен може би усещаш и тази болка към крака. Хубаво е да посетиш хирург и гинеколог. Защото все пак трябва точно да се знае какво ти има. Благодаря ти за обяснението SwEeT_pAiN_F май наистина скоро ще отида при гинеколог.

ABSOLUTme
05-08-2007, 14:43
ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..

я,я пак? :shock: :-s

SwEeT_pAiN_F
05-08-2007, 16:18
ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..

я,я пак? :shock: :-s
Нещо неразбра ли? Имах предвид, че по време на операцията се направили ревизия на всички близки органи и включително са видели и десният ми яйчник, така че от там се получават тези сраствания.

deem
05-08-2007, 16:54
Ловър,

има хора,които са получили помощ по този начин- ако искаш хвърли един поглед тук:
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=32825

Някак наистина името на темата подвежда- темата не е само за депресираните,а за всички. В тази тема аз давам информация за наукта Егология, чиито основи са поставени от Димитър Захариев в България.
Егологията, бих казал, помага за Всичко АКО човек има на тила си червено петно/петна. В общи линии това е.
А тези петна са белег за наличие на Мисловни вируси.

ABSOLUTme
05-08-2007, 17:57
ЗАз също имам срастване, но при мен е и заради операция на стомаха /апендицит/ ..

я,я пак? :shock: :-s
Нещо неразбра ли? Имах предвид, че по време на операцията се направили ревизия на всички близки органи и включително са видели и десният ми яйчник, така че от там се получават тези сраствания.

операцията ти на стомаха я наричаш апендицит,така ли?ти знаеш ли какво са ти рязали изобщо? :-s

ЛоВър
05-08-2007, 20:20
аиде стига де нали се разбра за кво става въпрос ся кво се хващате за най малкото

ABSOLUTme
05-08-2007, 20:55
Това малко ли е,да не знае,че са и рязали сляпо черво,а не стомаха?

SwEeT_pAiN_F
05-09-2007, 05:07
Това малко ли е,да не знае,че са и рязали сляпо черво,а не стомаха?
Sorry объркала съм се... на корема.... пък и при мен беше доста различна операцията, но това е друга работа. Няма смисъл да спорим.