PDA

View Full Version : nokia 6300 - kvo mislite?



05-08-2007, 11:06
ne sym registrirana v saita i ne moga da pusna link za telefona,no ako nqkoi ima jelanieto pishe v google - nokia 6300 i shte izleze
Taka,gledah go telefona v edin magazin,ama bez da go vklu4vam i na vynshen vid mnogo mi haresva,displeq mi e golqm...super e
oba4e neznam ni6to za funkciite mu
primerno 4etoh v i-net 4e kamerata vypreki 4e e 2mp bila po-skoro simvoli4na i ka4estvoto na snimkite bilo sredno nivo i 4e pri nqkakva sqnka ili pri qrko slynce,kakvi snimki stvali...men mi e qsno 4e nqma da pravi snimki kato N95 deto kamerata mu e 5mp ama mi e 4udno dali pravi hubavi snimki,shtot sega iskam da si kupq telefon da si smenq moq telefon koito e na dve godini i nqma nito mp3 a kamerata mu e ujasna...i mi se shte edno telefon4e koeto da pravi hubavi snimki i da ima mp3...tova e
osven tova toq tel e s 16miliona cvqta a tuka 4etoh v edno mnenie 4e nqkakvo mom4e/momi4e 4ulo 4e bateriqta mu ne izdyrjala tiq 16miliona cvqta
neznaeh 4e bateriqta ima ne6to obshto s cvetovete...:))) pyk i tva 4e e 4ul ot nqkyde ne6to si..
prosto iskam vasheto mnenie za tozi telefon...struva 409lv i parametrite mu zvu4at dosta dobre,no ako ima 4ovek koito go ima ili ima poznat s takyv telefon i moje da mi kaje dali naistina e hubav shte sym mu mn blagodarna.ako iskate pyk predlojete nqkoi drug telefon,no se vyrtq okolo cenata 400,a toq mi se struva dosta dobre za tiq pari
mersi predvaritelno

quench
05-08-2007, 11:42
мнол яку, колепе!!! гив ми файв!