PDA

View Full Version : izpitvam ujas ot mom4eta



bloody_girl
05-08-2007, 11:27
:cry: Изпитвам ужас от момчетата.Винаги когато някое момче е на по-малко от два метра от мен имам чувството,че ще ме удари.Нямам им доверие. Не вярвам на противоположния пол ,заради тормоз(физически,не сексуален) от страна на баща ми допреди 3 години.Сега родителите ми са разведени, но все още ме е страх от него, а от там и от момчетата. Моля ви,дайте ми съвет как да преодолея този проблем,защото ми писна да треперя всеки път щом някое момче се приближи да мен. :cry: :cry: :cry:

warp
05-08-2007, 11:58
Страхът ти е подсъзнателен, така че ще ти е много трудно да се пребориш с него. Не мога да ти дам никакви съвети, защото нямам познания в тази материя. Добра идея е да говориш с психолог - например с педагогическия съветник в училището ти. Неговата работа е точно в тази област.

ice_cream_f
05-08-2007, 13:17
V moq klas su6t ima mom4eta koito sa mn po-niski ot men i samo gledat da posqgat i da se pravqt na otvoreni. Po temata: pogovori s psiholojkata v daskaloto :smt056

fak_you_maafaka
05-08-2007, 13:28
Da, psiholog i posle vzima6 edno mom4e da posedite edin do drug za polovin 4as :)

kell
05-09-2007, 20:54
nikoi nqma da te udari ne se bezpokoi a pyk ako posmee go 4aka golqm boi :D

morta ragazza
05-11-2007, 18:50
tova 4e ba6ta ti ti e posqgal fizi4eski ne ozna4ava 4e vsqko mom4e 6te napravi taka..normalno e da se strahuva6 no naistina pogovori s psiholog..

gabrielka@a
05-11-2007, 19:07
И аз мисля,че трябва да се види от психолог...

_[LiFe-StiLe]_F
05-11-2007, 19:16
аз пък не мисля, че училищният психолог или изобщо който и да е "специалист" би ти помогнал :? вярно, че това им е работата, но все пак ти заставаш пред един напълно непознат човек и заеш, че трябва да му разкажеш за вътрешния си свят, за това което чувстваш и естествено за страховете си. а съгласи се, че човек е малко трудно така да седне и да говори за подобни лични неща от първия път с напълно непознат :?
на твое място аз не бих бягала от момчетата, а напротив - бих търсила близоста им! нали знаеш, че човек побеждава страховете си само тогава когато се изправи срещу тях!!!

bloody_girl
05-16-2007, 09:49
blagodarq za suveta no prez pove4eto vreme okolo men ima mom4eta ito dosta blizo da men i pak me e strah no blagodarq vse pak

05-16-2007, 10:06
_F]аз пък не мисля, че училищният психолог или изобщо който и да е "специалист" би ти помогнал :? вярно, че това им е работата, но все пак ти заставаш пред един напълно непознат човек и заеш, че трябва да му разкажеш за вътрешния си свят, за това което чувстваш и естествено за страховете си. а съгласи се, че човек е малко трудно така да седне и да говори за подобни лични неща от първия път с напълно непознат :?
на твое място аз не бих бягала от момчетата, а напротив - бих търсила близоста им! нали знаеш, че човек побеждава страховете си само тогава когато се изправи срещу тях!!!
Не е така, ти отиваш при психолог точно защото искаш да му разкажеш проблемите си и защото той може да ги реши. Мила, едва ли ще можеш да се справиш сама с този проблем. Не се притеснявай да отидеш на психилиг - какт може да те заболи зъб и да отидеш на зъболекар, така може да те боли и душата, нима е лошо да отидеш при лекар? Желая ти успех!

VerryBerry
05-17-2007, 16:26
_F"]аз пък не мисля, че училищният психолог или изобщо който и да е "специалист" би ти помогнал :? вярно, че това им е работата, но все пак ти заставаш пред един напълно непознат човек и заеш, че трябва да му разкажеш за вътрешния си свят, за това което чувстваш и естествено за страховете си. а съгласи се, че човек е малко трудно така да седне и да говори за подобни лични неща от първия път с напълно непознат :?
на твое място аз не бих бягала от момчетата, а напротив - бих търсила близоста им! нали знаеш, че човек побеждава страховете си само тогава когато се изправи срещу тях!!!
Не е така, ти отиваш при психолог точно защото искаш да му разкажеш проблемите си и защото той може да ги реши. Мила, едва ли ще можеш да се справиш сама с този проблем. Не се притеснявай да отидеш на психилиг - какт може да те заболи зъб и да отидеш на зъболекар, така може да те боли и душата, нима е лошо да отидеш при лекар? Желая ти успех!-IMENNO!!

mon4eto
05-17-2007, 16:33
Prosto se opitai da go preodolee6 kato vidi6 mom4e da ne misli6 za ba6ta si :roll:

malkozmiiche
05-27-2007, 10:57
Мисля че психолога е твоето решение. Но е погрешно схващането, че отй ще ти реши проблемите като с магическа пръчка. Психолозите не решават проблеми, те ти помагат и ти показват как можеш сама да решиш проблема си. Точно защото е непознат и заради това че всичко което ще споделиш ще си остане само между вас ще ти помогне да се отпуснеш и да разкриеш душата си пред него. Той ще и помогне и ще те подкрепи морално. Но трябва да знаеш и да отидеш с нагласата че той ще ти помогне да си решиш проблема, а не че психолога ще те излекува с магическа пръчка или хапченце. Справянето с проблема е твоя задача, психолога се явява само катализатор.
Желая ти успех мила и дано успееш да се пребориш с травмата нанесена от баща ти.