PDA

View Full Version : РИЗКОВЕТЕ НА КРАСОТАТА...



ОПАСНО ДИВА
05-08-2007, 12:55
Ризковете на които се подлагаме понякога за да бъдем красиви са доста опасни! Имам предвид ТРИВИТАМИНОЛ- лекарство което се използва за животни но става и за хора като подпомага разтежа на косата, сгъстява я и я прави по жива и бляскава.Чела съм както много добри така и много не толкова добри неща за това лекарство.Моля всеки, който го е ползвал да ми помогне да реша дали да започна и аз да го ползвам! Опишете ми как действа има ли някакви странични ефекти и най вече как се използва! БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!

DeSiTo0o
05-08-2007, 13:09
мдаа и аз това искам да знам :roll: :)

05-08-2007, 15:43
AZ go polzwam ot okolo mesec.rezultatut e che kosata mi e dosta po zdrava, lesno se razresva i e luskwa i meka....predi(poneje e dosta dulga)v kraq mi se obrazuvaha topki, koito za da maha mi padashe polovinata kosa. sega nqmam takiva problemi i ot kakto se maja sprq da mi cufti. tza duljina ne moga da kaja dali e porastnala mnogo, no ima nqkvi sm razlika.

Ниго
05-08-2007, 15:57
Рисковете на красотата понякога са в прекаленото задълбочаване в козметични процедури, гримове и диети. В резултата се стига до неграмотност, ниска обща култура, неправилен говор и така нататък.
Вместо да си купуваш гримове и други подобни си вземи един буквар и една читанка. не е важно какво има на главата, а вътре в нея. Иначе супер опаковка - без съдържание.

emilythestrange
05-08-2007, 16:02
ами да...риЗковете на красотата са много...
щом го използват за животни,и има ефект,значи и на наз ще стане.
имаше инфо за тоя препарат
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=91202&highlight=trivitaminol
според мен е по хубаво от шампоаните за ''заздравяване''
не виждам с тея химии вътре как може да ти заздрави косата

neusan88
05-08-2007, 16:08
аз не съм го използвала ТРИВИТАМИНОЛА но според мен има рискове за красотата са във химиите които използваме,а не във витамините освен ако непрекалим с тях! :smt018

05-08-2007, 19:57
хахаха я се оправете бе хора,още ли не ви е минала манията по тоя тривитаминол :?:
Някой да ви каже нещо и вие айде всички навити,точно като овцете :smt005 то за туй не е странно че ще се мажете с нещо за овце!
Не ставайте смешни,от риск до риск си има разлика,всеки който иска да изглежда добре предприема определени рискове,но да си слагам на главата лекарство за овце [-X
е това вече не е риск,а ГЛУПОСТ :!:
Ама вие си решавате,щом сте толкова наивни,дано само да ви останат косите на главите,като няма др в тях!
Ще ме извинявате,ама така мисля :!:
Айде успех!


Аааа и междувременно пише се риСкове! :smt006

05-09-2007, 12:47
хахаха я се оправете бе хора,още ли не ви е минала манията по тоя тривитаминол :?:
Някой да ви каже нещо и вие айде всички навити,точно като овцете :smt005 то за туй не е странно че ще се мажете с нещо за овце!
Не ставайте смешни,от риск до риск си има разлика,всеки който иска да изглежда добре предприема определени рискове,но да си слагам на главата лекарство за овце [-X
е това вече не е риск,а ГЛУПОСТ :!:
Ама вие си решавате,щом сте толкова наивни,дано само да ви останат косите на главите,като няма др в тях!
Ще ме извинявате,ама така мисля :!:
Айде успех!


Аааа и междувременно пише се риСкове! :smt006

=D> =D> =D> точно!

Presley
05-09-2007, 13:02
хахаха я се оправете бе хора,още ли не ви е минала манията по тоя тривитаминол :?:
Някой да ви каже нещо и вие айде всички навити,точно като овцете :smt005 то за туй не е странно че ще се мажете с нещо за овце!
Не ставайте смешни,от риск до риск си има разлика,всеки който иска да изглежда добре предприема определени рискове,но да си слагам на главата лекарство за овце [-X
е това вече не е риск,а ГЛУПОСТ :!:
Ама вие си решавате,щом сте толкова наивни,дано само да ви останат косите на главите,като няма др в тях!
Ще ме извинявате,ама така мисля :!:
Айде успех!


Аааа и междувременно пише се риСкове! :smt006

=D> =D> =D> точно!
=D> Браво!

05-10-2007, 06:37
хахаха я се оправете бе хора,още ли не ви е минала манията по тоя тривитаминол :?:
Някой да ви каже нещо и вие айде всички навити,точно като овцете :smt005 то за туй не е странно че ще се мажете с нещо за овце!
Не ставайте смешни,от риск до риск си има разлика,всеки който иска да изглежда добре предприема определени рискове,но да си слагам на главата лекарство за овце [-X
е това вече не е риск,а ГЛУПОСТ :!:
Ама вие си решавате,щом сте толкова наивни,дано само да ви останат косите на главите,като няма др в тях!
Ще ме извинявате,ама така мисля :!:
Айде успех!


Аааа и междувременно пише се риСкове! :smt006

=D> =D> =D> точно!
=D> Браво!



=D> =D> =D> :smt006