PDA

View Full Version : Help!Molq vi kajete mi opasno li e?



ujasno pritesnena
05-08-2007, 14:09
Ta така първо да ви кажа здравейте на всички и да ви разкажа за какво става въпрос......онзи ден мастурбирах.И вчера ми дойде за първи път! Но преди това ми беше дошло за около 2 дни,но съвсем слабо и кафеникаво.Но сега не е така,сега е много силно със яроко червена кръв.Та въпроса ми е има ли място за притеснение след като менструацията ми идва за 1 път,а е много силна и обилна/само днес съм сменила около 4 превръзки,до довечера незнам колко ще станат/А и може ли да има някаква връзка мастурбирането ми? ](*,) :-k :smt010 Благодаря :)

Presley
05-08-2007, 14:38
Мне-няма повод эа притеснение!Цикъла в набалото е доста пробенлив и нередовен!
А пък эа 4-те превръэки не се тревожи-рекорда ми е 3 пакета эа 1 ден ;-)
:-D

ujasnopritesnena
05-08-2007, 14:48
пфиу...благодаря ти!Поне се успокоих малко! :) {}

Presley
05-08-2007, 14:55
Ама те съветвам да отидеш на гинеколог просто эащото все пак в органиэма ти настъпва някаква промяна-е така эа собрствено спокойствие!Но эа убилното кръвотечение не се тревожи-нормално е ,а и при всяко момиче е раэлично :)

ultra
05-09-2007, 10:38
Мне-няма повод эа притеснение!Цикъла в набалото е доста пробенлив и нередовен!
А пък эа 4-те превръэки не се тревожи-рекорда ми е 3 пакета эа 1 ден ;-)
:-D

:shock: :shock: :shock:
то ще си е жив кръвоизлив. :shock:
Като ми дойде за сефте ми тече доста обилно.Ако не се лъжа 8 дена ми продължи. ](*,) ](*,) ](*,)

Presley
05-09-2007, 11:25
Мне-няма повод эа притеснение!Цикъла в набалото е доста пробенлив и нередовен!
А пък эа 4-те превръэки не се тревожи-рекорда ми е 3 пакета эа 1 ден ;-)
:-D

:shock: :shock: :shock:
то ще си е жив кръвоизлив. :shock:
Като ми дойде за сефте ми тече доста обилно.Ако не се лъжа 8 дена ми продължи. ](*,) ](*,) ](*,)
Оффтопик:
Еми не беше баш кръвойэлив,щото при мене при кръвоиэлив си е живо БЕДСТВИЕ-само веднъж ми се е случвало де!
Еми помогнахме на момичето да се успокой предполагам ,тааа темата дано я эаключот скоро

ujasno pritesnena
05-09-2007, 14:47
oooooo мен много ме е страх от генеколозии....... :roll: .. много ми е гадно....... никога не съм ходила....неискам и да ходя......срам ме е.......гадно е...... :roll: уф....... :roll: