PDA

View Full Version : само за това ли мислят мом4етата



05-08-2007, 13:26
не съм сигурна дали тази тема е за тук, но да продължавам...харесвам едно мом4е, стра6но мн държа на него и бих направила вси4ко каквото поиска от мен за да сме заедно. дам о6те не сме тръгнали. зна4и вс му приятели казват 4е тои ме хересва и 4е спр мн говори за мене и така нататък, оба4е...аз имам 4увството 4е тои само за секс си мисли и понякога си мисля 4е единственото което го привли4а в мен е жън6ният жид и възможността да ме...не 4е е толкова ло6о да ми се кефи в тоя смисал но да не е само това...а тои като ме прегърне запо4ва да ме опипва и т.н.и се 4увствам спр използвана. ние говорихме и аз му казах 4е ако се кефи само на възможността за секс 6те му омръзна еднага 6том го направим.тои каза 4е не е така, но дали да му вярвам. ако спя с него 6те станем ли гаджета? и ако го направим 6те ме зареже ли след 3-ия път 6тото ве4е не се интересува?

BeBsItO
05-08-2007, 13:45
z\arezal te e kato ednoto ni6to, na nego ako ne mu be6e samo za sex 6te6e te iz4aka pome dokato tragnete :) vnimavai s toq tip :)

BAYO
05-08-2007, 13:59
... ние говорихме и аз му казах 4е ако се кефи само на възможността за секс 6те му омръзна еднага 6том го направим.тои каза 4е не е така, но дали да му вярвам. ако спя с него 6те станем ли гаджета? и ако го направим 6те ме зареже ли след 3-ия път 6тото ве4е не се интересува?

Всичко друго разбирам, ама тфа пък от къде ти е хрумнало да му го кажеш. Въобще не е тряяло да подходиш така. ОМГ... е та мноо ясно, че той ше се направи на миловиден и ще ти каже: "Неее бе мило, не е заради тва, обичкам те!" Ууу... и ш' му повярваш, знам си аз. Супер мноо те габарка пича, може наистина да те харесва, може да иска да е с тебе, но тфа не значи, че ш'те заобича заради тва, че ш' му дадеш да спи с тебе. Ама ти си знаеш. Тва мисля аз :idea:

Barbie
05-08-2007, 14:08
ако спя с него 6те станем ли гаджета? и ако го направим 6те ме зареже ли след 3-ия път 6тото ве4е не се интересува?

Не смятам, че мъж се печели (или се задържа) със секс. Защо първо не изчакаш да "тръгнете", да се сближите достатъчно и после да мислите за секс? Излизайте двамата, виж как се държи с теб, говорете, опознайте се...а секса го остави за момента, в който му имаш достатъчно доверие и няма да се терзаеш "Са ше ме зареже ли...няма ли да ме зареже..."

Presley
05-08-2007, 14:18
Било е групаво да му кажеш,че мислиш че те иска само эаради секса...какво очакваше да ти отговори - `` да така е!``? Естесвено ,че ще отрече...
Абе според мен те иэполэва мн яко и не трябва да му се даваш...тея са ясни кат бял ден... ](*,)

Pink`4e
05-08-2007, 14:23
Ами не му позволявай да те докосне...Ако започне да отделичава от тебе,ще разбереш че той иска да излиза с теб само за....

05-08-2007, 14:39
vijte znam 4e vi izglejda glupavo 4e sam go pitala dali iska samo sex oba4e az mu imam golqmo doverie...hm tova sig 6te vi prozvu4i o6te po-glupavo ... no nie ne sme se zapoznali predi 2 dni v nqkva diskoteka na nqkolko vodki i sega sam v dilemata da mu pusna ili ne... poznavame se ve4e po4ti 3 godini i sme bili fr i togava kogato sme bili s drugi hora... smisal nie de fakto nqma kvo pove4e da se opoznavame taka 4e nz to4no na enego kakav mu e problema kato znae kolko si darja na nego...oba4e sled vs tova nz dali naistina ne sam prekaleno glupava 6tom mu vqrvam

Barbie
05-08-2007, 14:48
vijte znam 4e vi izglejda glupavo 4e sam go pitala dali iska samo sex oba4e az mu imam golqmo doverie...hm tova sig 6te vi prozvu4i o6te po-glupavo ... no nie ne sme se zapoznali predi 2 dni v nqkva diskoteka na nqkolko vodki i sega sam v dilemata da mu pusna ili ne... poznavame se ve4e po4ti 3 godini i sme bili fr i togava kogato sme bili s drugi hora... smisal nie de fakto nqma kvo pove4e da se opoznavame taka 4e nz to4no na enego kakav mu e problema kato znae kolko si darja na nego...oba4e sled vs tova nz dali naistina ne sam prekaleno glupava 6tom mu vqrvam

Винаги има на къде повече да се опознавате. Излизайте на срещи...а ако той проявява прекалена физическа близост...просто го попитай "Защо". След като не ти допада да не знаеш точно какво става между вас - поговори с него - приятели или нещо повече. Да решава.

-----------------
05-08-2007, 15:27
Внимавай да не се наредиш сред тълпата от момичета, които казват, че след като са пуснали на някое момче то ги е зарязало. Мисли с главата си, а не със сърцето.

OtherDimension
05-08-2007, 15:34
спокойно темата може да бъде озаглавена и : Всички момичета ли са малоумни, да се пускат на бройкаджии и после да реват ?

BAYO
05-08-2007, 15:44
Ta ко викаш за годинките? На колко сте?

П.П. Недей мноо с тва доверие , че мое само с него да си останеш, а и с нещо друго, ма не е за казване, щот не е за пред хора, хехех :lol:

05-08-2007, 15:51
e ne sam blondinka i sam na 15. a i momi4etata ne sa vinovni 4e qkite mom4eta se izjivqvat kato golemite maje i mislqt s *** si

OtherDimension
05-08-2007, 15:53
e ne sam blondinka i sam na 15. a i momi4etata ne sa vinovni 4e qkite mom4eta se izjivqvat kato golemite maje i mislqt s *** si

а коj е виновен ?
големите ПИЧОВЕ е*ат тъпачките на твоите години, не котките им
сещаш ли се ?
ако тия кифли имат поне малко достойнство и МОЗЪК нямаше да им пускат толкова лесно и такива ПИЧОВЕ нямаше да има
:-$ !

Barbie
05-08-2007, 15:56
e ne sam blondinka i sam na 15. a i momi4etata ne sa vinovni 4e qkite mom4eta se izjivqvat kato golemite maje i mislqt s *** si

Как, за Бога, класифицираш едно момче като "яко", след като смяташ, че мисли само с оная си работа. :-s

neverand
05-08-2007, 15:57
e ne sam blondinka i sam na 15. a i momi4etata ne sa vinovni 4e qkite mom4eta se izjivqvat kato golemite maje i mislqt s *** si

Как, за Бога, класифицираш едно момче като "яко", след като смяташ, че мисли само с оная си работа. :-s
Много лесно :) когато и момичето мисли за оная работа на момчето :)))

05-08-2007, 16:02
imah predvid 4e v edin moment vs mom4eta zapo4vat da mislqt s onaq si rabota nezavisimo ot tova kolko sa dobri4ki i mili4ki. smisal kato znaqt 4e imat vazmojnost nqma li da se vazpolzvat spored vas. dori i nai-golemiq sduhanqk

OtherDimension
05-08-2007, 16:06
imah predvid 4e v edin moment vs mom4eta zapo4vat da mislqt s onaq si rabota nezavisimo ot tova kolko sa dobri4ki i mili4ki. smisal kato znaqt 4e imat vazmojnost nqma li da se vazpolzvat spored vas. dori i nai-golemiq sduhanqk

не те съветвам да оставаш мъжемразка още дълго :roll:

koalka
05-08-2007, 16:09
Според мен едно момче, ако наистина има сериозни намерения към дадено момче никога няма да тръгне да я опипва преди да са тръгнали и да й намеква за секс.По простата причина, че така рискува шансовете си за евентуална връзка.Можеш да тръгнеш с него, за да видиш какво ще стане, обаче без да правите секс.Не го правете преди да се обедиш наистина, че не е само заради секса с теб.

Barbie
05-08-2007, 16:11
imah predvid 4e v edin moment vs mom4eta zapo4vat da mislqt s onaq si rabota nezavisimo ot tova kolko sa dobri4ki i mili4ki. smisal kato znaqt 4e imat vazmojnost nqma li da se vazpolzvat spored vas. dori i nai-golemiq sduhanqk

Опитвам се да имам някаква вяра във мъжката част от човечеството. Все пак смятам че има отделни индивиди, които имат достатъчно акъл, уважение към даденото момиче и най-вече уважение към себе си. Ти трябва да прецениш какво точно е твоето момче. И все пак, не му позволявай да те нарани, ако смяташ, че би го направил. Спазвай нужната дистанция, докато не си сигурна, че можеш да му имаш доверие.

05-08-2007, 16:16
не те съветвам да оставаш мъжемразка още дълго
hahahahah majemrazka opredeleno ne sam v tova sam sigurna

05-08-2007, 16:17
vijte znam 4e vi izglejda glupavo 4e sam go pitala dali iska samo sex oba4e az mu imam golqmo doverie...hm tova sig 6te vi prozvu4i o6te po-glupavo ... no nie ne sme se zapoznali predi 2 dni v nqkva diskoteka na nqkolko vodki i sega sam v dilemata da mu pusna ili ne... poznavame se ve4e po4ti 3 godini i sme bili fr i togava kogato sme bili s drugi hora... smisal nie de fakto nqma kvo pove4e da se opoznavame taka 4e nz to4no na enego kakav mu e problema kato znae kolko si darja na nego...oba4e sled vs tova nz dali naistina ne sam prekaleno glupava 6tom mu vqrvam
a az predi vreme imah po4ti podoben sly4ai bqhme hodili 8 meseca i sled tova si ostamahme priqteli no toi iska6e da pravi s men sex i az se saglasih sega v momenta pak sme si dobri priqteli i kogato nqmame gadjeta i dvamata se vijdame za po edin sex

05-08-2007, 16:25
ако го направим 6те ме зареже ли след 3-ия път 6тото ве4е не се интересува?
Mne. Ще те зареже след 2-рия път.

Chukasimo
05-08-2007, 16:58
ние говорихме и аз му казах 4е ако се кефи само на възможността за секс 6те му омръзна еднага 6том го направим.тои каза 4е не е така, но дали да му вярвам. ако спя с него 6те станем ли гаджета? и ако го направим 6те ме зареже ли след 3-ия път 6тото ве4е не се интересува?
направи така, че да си иска от тебе още много пъти и то ше стане..сичко е толкова просто :idea:

BWald0rf
05-08-2007, 17:03
Със секс няма да спечелиш любов!

05-08-2007, 17:04
imah predvid 4e v edin moment vs mom4eta zapo4vat da mislqt s onaq si rabota nezavisimo ot tova kolko sa dobri4ki i mili4ki. smisal kato znaqt 4e imat vazmojnost nqma li da se vazpolzvat spored vas. dori i nai-golemiq sduhanqk

Опитвам се да имам някаква вяра във мъжката част от човечеството. Все пак смятам че има отделни индивиди, които имат достатъчно акъл, уважение към даденото момиче и най-вече уважение към себе си. Ти трябва да прецениш какво точно е твоето момче. И все пак, не му позволявай да те нарани, ако смяташ, че би го направил. Спазвай нужната дистанция, докато не си сигурна, че можеш да му имаш доверие.




Или се самоубии по-брутален начин ^^