PDA

View Full Version : Kosmi nad gornata ustna



05-08-2007, 13:30
Hi imam edno myh4e nad gornata ustna pod4ertavam myh4e no poneje kosata mi e tymna i kosmite po tqloto mi to sy6to i se zabelqzva.nz s ko da go mahna s lenti4ki stava li i na kolko vreme rastat posle pak i mojete li da mi prepory4ate nekfi

emilythestrange
05-08-2007, 15:17
ще стане,вземи си на leokrema ако искаш ,хубави са
растат на 3-4 седмици,но зависи от теб и как си ги махнала.

Presley
05-08-2007, 19:39
Ахахах на това мъхче му си вика МЕСТАК :-D
Ами аэ съм чувала ,че става с кислородна вода....неэнам до колко е вярно ,но мисля,че е,эащото една фр имаше и май ги отстрани с кислородна вода!Пораэпитай... :roll: Мисля,че това е по-добрея вариант :roll:
КъСмЕт

Sisley^BaBy
05-08-2007, 19:43
При козмети4ка - 2 лв около 2 седмици не ти растат :) Ако не искаш да ходиш на козметик варви в някой козмети4ен магазин и питай.Останала съм с впе4етлението,4е тези ленти4ки са около 1 лв.

05-08-2007, 21:38
Ахахах на това мъхче му си вика МЕСТАК :-D
Ами аэ съм чувала ,че става с кислородна вода....неэнам до колко е вярно ,но мисля,че е,эащото една фр имаше и май ги отстрани с кислородна вода!Пораэпитай... :roll: Мисля,че това е по-добрея вариант :roll:
КъСмЕт
Na4i,sas kislorodna voda samo se izrusqvat a ne se mahat ... vse pka i izrusqvaneto e variqnt.

Allthatshewant
05-09-2007, 06:52
Ахахах на това мъхче му си вика МЕСТАК :-D
Ами аэ съм чувала ,че става с кислородна вода....неэнам до колко е вярно ,но мисля,че е,эащото една фр имаше и май ги отстрани с кислородна вода!Пораэпитай... :roll: Мисля,че това е по-добрея вариант :roll:
КъСмЕт

и ти не си права .. мисля че по-правилно е мУстак
по темата - мисля че би останала доволна от Leocrema.. една приятелка ги ползва..и си го маха през 2 седмици .. 2 седмици и половина някъде :wink: а колкото до кислородната вода аз лично съм против.. но ти решаваш :wink:

05-09-2007, 11:49
Zna4i, otivash v aptekata ili kozmeti4en magazin i si kupuvash lenti4ki za musta4ki. Ima na razli4ni marki- Strep, Taky, Veet, Leocrema i dr. Slagash lenti4kata, dyrpash v posoka, obratna na rasteja na kosyma, ako trqbva povtarqsh nqkolko pyti i si gotova. Ako ostane malko ot onova lepkavoto, po4isti go s mokra kyrpi4ka. Efekta e 4udesen i trae okolo 2-3 sedmici! :)

Presley
05-09-2007, 12:50
Ахахах на това мъхче му си вика МЕСТАК :-D
Ами аэ съм чувала ,че става с кислородна вода....неэнам до колко е вярно ,но мисля,че е,эащото една фр имаше и май ги отстрани с кислородна вода!Пораэпитай... :roll: Мисля,че това е по-добрея вариант :roll:
КъСмЕт

и ти не си права .. мисля че по-правилно е мУстак
по темата - мисля че би останала доволна от Leocrema.. една приятелка ги ползва..и си го маха през 2 седмици .. 2 седмици и половина някъде :wink: а колкото до кислородната вода аз лично съм против.. но ти решаваш :wink:
Ехехехе да така е ,ама са съседни и е станала грешка :-D !Ма кво и мЕстак си эвучи добре :-D

girlll
05-10-2007, 17:41
po 2-3 sedmici ... men sled edna sedmica i veche se pokazvat :(

05-10-2007, 19:37
... pri seki 4ovek razli4no rastat predpolagam...no iskah i da pitam s tez lenti4ki sled vreme ne stavat li po-bodlivi kosum4etata i po-debeli ? btw, za kislorodnata voda - nedeite! tq predrazpolaga kosuma kum po-zasilen rastej...v kraina smetka 6te se okajete s rus mustak(i to ne osobeno dreben)!!

Glezanka
05-10-2007, 20:23
... pri seki 4ovek razli4no rastat predpolagam...no iskah i da pitam s tez lenti4ki sled vreme ne stavat li po-bodlivi kosum4etata i po-debeli ? btw, za kislorodnata voda - nedeite! tq predrazpolaga kosuma kum po-zasilen rastej...v kraina smetka 6te se okajete s rus mustak(i to ne osobeno dreben)!!

Ne,ne stawat.Tykmo obratnoto ... pochwat da rastat po na rqdko.

05-11-2007, 13:05
zna4i az si gi maham ot zimata nqkade.. i vseki pat gi maham s lenti4kite na veet az li4no sam dovolna.. predi mesec dva nqakde gi mahah 2 pati mese4no no sega na 2 meseca 3 pati max vzeha da uedrqvat.. i da rastat po bavno.. no az dr mesec shte hoda na fotoepilaciq... :P

<black soul>
05-11-2007, 13:23
po 2-3 sedmici ... men sled edna sedmica i veche se pokazvat :(
значи си мнооооогоооо косматааа! :-D :-D

по темата : всички го казаха - лентички.
а за кислородната вода.. твърдо съм против!

05-15-2007, 15:37
аз пък си ги махам с епилатора...става букеално за секунди и не се клепам с лентичките...но обмислям да отида на фотоепилация да ми ги махнат веднъж за винаги :)

sun_flower
05-15-2007, 15:50
GlEzAnKa`{P}

awe tova e otnositelno,4e stavat po tunki.pri men se polu4i obratnoto :(
Imah edvam zabelejimi muh4eta,koito ne znam otkude mi trekna,4e trqbva da mahna,nqma6e nujda,ma kat si naviq ne6to na prusta i na koleda 2005 gi mahnah s lenti4ka.Ot togava-nasam mi rastat i sa po-gadni opredeleno.Kogato ne si gi mahna se vijdat,ne sa mnogo tumni,no vse pak mi e diskomfortno.A ina4e kato lenti4ki nai sum dovolna ot lyciq-ne sa skupi okolo 1lv.
Nqkoi ti be6e napisal kato si pravi6 tazi manipulaciq,pri eventualno ostanali kosum4eta da povtori6,izbqgvai da slaga6 lepenkata na edni i su6ti mesta,za6toto moje da ti svali kojata i mn 6te po4ervenee,posle 6ti trqbav 1 sedmica nqkude dokuto mine-pone pri men e taka.Kolkoto do izdrujlivostta-10-14 dni nqkude :)
moqt suvet e ako ne e naistina neobhodimo,da ne go pravi6,moje6 da opita6 s pinsetka da si mahne6 kosum4eta v krai6tata.Aidi :P

VerryBerry
05-15-2007, 16:34
spored men tiq ne6ta sa za kozmetik....... ;-)