PDA

View Full Version : Hininovata voda



05-08-2007, 13:33
hi na si4ki iskam da mi obqsnite si4ko za hininovata voda - kak se polzva ,sled kolko vreme ima efekt i s kolko sm gore dolu raste kosata na mesec az minaloto lqto si kupih nqkfa ama tq be6e jyltenikava a miri6e6e otvratitelno ,a mama mi kaza 4e trqal da byde rozova be ddzn otgovorete plsssssssss

IRENA.BORISOVA
05-10-2007, 14:55
hininovata voda se izpolzva sqka ve4er {pojelanie} ili kato se kype6 30min predi da vleze6 se namaji s neq hobavo v korenite!!No moje i sqka ve4er predi da si legne6 bez da q izmiva6!!!raste s okolo6-7sm na mesec no na nqkoi hora i s po malko sm ama pak ima gotin efekt na men raste mn byrzo kato se maja s vodata sqka ve4er!!!6ti kaja edna procidura ako iska6 q pravi
kogato se kyoe6 se magi s vitamin A(toi e na kapsola i e 2.70 i 6ti stigne za meseci)maje6 se samo v korenito posloqva6 okolo 20 min i se kype i kogato izleze6 si namazva6 kosata s hininovata vodai taka dokato pak re6i6 da se kype6 i pak s vitamina A !!!! kosata 6te po4ne da ti raste mnogo po byrzo otkolkoto s hininovata vida samo!!


DA TE PREDOPREDA VITAMINA A E MAZNI4AK I ZATVA TREA KAT SI V BANQTA I KA SI MIE6 KOSATA HOBAVO DA Q IZMIVA6
AKO ISKA6 mi pi6i na maila tam moje da ti dam i dr maski za kosa imam po4ti cql tefter irena.ilianova.borisova@abv.bg

malkoto_sladur4e
05-10-2007, 15:32
A,az da te predupredq,4e vitamin A e super vreden ako se priema prez ustata pove4e ot 2 meseca kakto napravih az i s1jelqvam :smt010 Ama 6tom si go vtriva6 v kosata np i ot hininovata voda moqta kosa izob6to ne raste s1s 7sm ami s1s 2 na mesec...ma tfa e dryg v1pros :smt016 Ta..vitamin A ako se priema prez ustata na hap4eta pove4e ot 2 meseca mnogo vredi na za6titnite ve6testva v tqloto,namalqva imunnata sistema,a dori i sk1sqva jivota!Tova e novo isledvane,koeto e otkrito naskoro!Az kato go 4uh i vednaga sprqh vitamina :smt017 Ta..q mi kaji kak da si slagam hininovata voda,4e kosata mi da raste po 7 sm na mesec be? :smt017

irena.borisva
05-11-2007, 13:42
emi hininoivata voda se namazva v korenite ne po celiq kosam!!moje6 da se maje6 sqka ve4er taka do 1 mesec porastva nqkade s tolkova az i ena fr si kypehme i pi4nahme da se majem be6e mn qko mn ni poranaha kosite i mn se kafihme!! a za vitamina ne sam kaza la da se piq kazah 4e moje da se maje sy6to v korenite i dava golqm obemno trqbva da se maje kogato 6te se kype6 6tot e mn mazen :p

Yuna
05-11-2007, 19:39
А... да ви попитам и аз.. за да не пускам нова тема за хининовата вода... Възможно ли е косата да порастне по-бързо при положение,че всеки ден се третира с преса... дали ще има ефект..или просто няма смисъл...? Аз почти всеки ден се мажа с тази вода.., но се чудя дали ще има ефект..

Иначе то отзад на шишенцето си пише "Начин на употреба" и от там можеш да видиш..:))) На моето пише...след къпане.. на чиста коса да се втрива в корените.. и към края на косъма...

irena.borisva
05-12-2007, 17:37
mi ako se tretira s presa pak 6te porasne no po bavno 6te e sigorno az ne izpolzvam prea i ne znam:))

gabrielka@a
05-12-2007, 17:43
Най-добре след къпане-при чиста коса!И аз използвам хининова вода и съм много доволна,но я втривам само в корените,а не по цялата дължина!

aziiiiiiaaai
05-16-2007, 10:40
a kolko struva i otkade da si q kupq pls byrz otogovor

sladko_bebchence
05-16-2007, 11:41
А... да ви попитам и аз.. за да не пускам нова тема за хининовата вода... Възможно ли е косата да порастне по-бързо при положение,че всеки ден се третира с преса... дали ще има ефект..или просто няма смисъл...? Аз почти всеки ден се мажа с тази вода.., но се чудя дали ще има ефект..

Иначе то отзад на шишенцето си пише "Начин на употреба" и от там можеш да видиш..:))) На моето пише...след къпане.. на чиста коса да се втрива в корените.. и към края на косъма...i mene tfa me int 6toto seki den si q izpraqm s presa (ne 4e ne si e prava de) i naprao ne moa jiveq bez presa pyk iskam i dylga kosa...

gabrielka@a
05-21-2007, 16:06
a kolko struva i otkade da si q kupq pls byrz otogovor
Ми струва левче от всяка аптека или магазин за козметика,но по-вероятно е да я намериш в аптеките.... :smt017